koltuk taşı çok güzel | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

koltuk taşı çok güzel

ASİAVCI

Kullanıcı
Cevap: koltuk taşı çok güzel

videolara bir bakın arkadaşlar

ersan

Admin

merhaba ASİAVCI ustam burada bitkinci videoda cok net beli oliuyor koltuk tasin arkasinda oldu girisi ama isciklik cok kalin giriside bulmuslar koltun altinda buradfa kimbilir nekadar kocaman taslar var ust uste koyulmus.

yasin1999

Kullanıcı

ustlarım sizler kadaır bilgim yok ama yere gören vidoyu çeken biri olarak bi yorum yapmak istiyom dogru nolup olmadıgını sizlerin yorumundan sonra dahda net anlayır (( sol açık tarftaki merdiven odaların sayısını veriyo tıpkı koltugun arkdaki iki taş gibi merdivende koltugun arka taraf dogru yukarı çıktımızdı o sıralı taşlarda burayı yapan insanları nmezarı oldunu düşünüyorum gelelim girşe ersan ustama katılıyorum koltugun önü çok zor bi zemin işçilik var bellii adam bunu neden boştan yere yapsan ve vidoda pek görülmüyo işareti örtmek için kum taş doldurmuştum koltuk havada altı sanki sonradan doldurup çıkma gibi giriş olabilir 2 o ayak koyma yeriyle baglantılı bence 3 ve koltugun arkdaki taşın orda girş oldunu düşünüyorum yagni bu 3 yerde birbirine baglantılı sonyer ise soltraftaki oymalı kayanın altı bu söyledigim 4 yer zati 1 metre alanda biri önü biri arkası biri sagı altı ve koltuk başka yere atmıyo benim görüşlerim bu iç birini deneyip görmedim ha böylesinde neden ugraşmıyon yasin dedinizde bilgisiz bişey yapmak istemem o kultuk dedigim erlerde ister istemez zarar görcez en azından bi boşluk bulup denemek lazım diye düşündüm zaten bu kafadanda gitmesembura çoktan harap olmuştu beni dilneidinz için tşk

yasin1999

Kullanıcı

arkdaşlar çok güzel yorumlar yaptınız tşk ama son tavsiyelerinizide almak istiyom güzel çevre v anlatım yaptıö özellikle koltuga güzel yorumlar yapan ikizceli ustam ne görüyorsunuz burda ??

yasin1999

Kullanıcı

yasin1999

Kullanıcı

yok oturdugunda açık olan sol tarafın 4 metre ilersinde basamak

yasin1999

Kullanıcı
s.a arkdaşlar ben uzun zamndır siteye girmiyodum askerdeydim felan bügün giriyim dedim eski konularımı bakım dedim hiçbi açtıgım konunun fotosunu göremedim neden olabilir ??

Dayı

Kullanıcı
Bendede aynı sorun var

Sent from my iPhone using Tapatalk