Konu Açıklaması | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Konu Açıklaması

esrarengiz2828

Kullanıcı
valla ustam ben içim nasılsa yazımda öyledir diyorum başkasına bişey buldura biliyosak ne mutlu ama başkası bizim gibi düşünüyomu muamma tabi insan yinede açık sözlü ve net olmalı her zaman nereyi baktıysam nokta vermekten çekinmedimki banada yamuk yapanlar olduda karşılık gördüklerimde çok oldu önemli olan insan güveni gerisi hikaye buldurmakta isterim bulmakta

MAVRAN

Super Moderatör
Şimdi kardeşlerim güzel diyorsunuz ancak bazı konularda yer ustalarım tarafından yorumlanır ancak beklendi nokta atışı ve es kaza bu nokta verilir konu sahipinin yeri incelemesi ve birşey çıkmayınca veriyor veriştiriyor. Bunca selamünaleyküm birdaha ne arayan ne soran birşey istemiyoruz verdiğimiz yorum doğru deseler bu bize yeter. Birde bana yer verdin bir sürü çalıştım bişey yok der der der bizde bu olayları şahsım olarak yaşamak istemiyorum sanırım diğer ustalarımdanda bana hak verenler vardır. Birgün gelecek sizlerde hak vereceksiniz.

cantar

Vip Üye
Yorum isteyen kişilere yorum yapıyoruz yorum yaptığımız konunu sahibi yaptığımız yoruma ters yorum yapıyor arkadaş söylenileni yaptın mı hayır o zaman niye bir daha yorum yapayım açıklama yapayım veya arkadaşlarım yapsın ciyak ciyak bağırıyor
yer beni ellediler benim şeklim şemalim değişti diyor yer ama yorum istiyen arkadaş buraları ellenmedi bakir diyor o zaman yoruma nye devam edelim..
burada dozer kepçe geçmiş diyoruz hayır oraya kepçe inemez dozer inemez diyor o zaman yoruma devam etmenin bir manası kalmıyor...
arkadaşlar size bir kez daha hatırlatıyorum tek bir fotografla yorum isterseniz istediğiniz yorum eksik anlatım bulur..

hedefin olduğu yerden hedefin önü arkası sağı solu geniş açılı fotografları olmadan yorum yapmak mantıklı olmaz hedefin yakın plan fotografı da olmalı hedefin fotografın çekildiği yerde güneşin ışıklarının önden arkadan sağdan soldan mı geldiği belirtilmelidir yön tahmini olarak bu gereklidir...
YAPMADIĞINIZ BİR UYGULAMAYIDA YAPTIK DİYE SÖYLEMEYİNİZ

Son düzenleme:

ASİAVCI

Kullanıcı
arkeoda işaret çözumu anlatılmaz onlarasadece o işaretin betimlemesi söylenir atıyorum yuvarlak oyma bu mezardır yada kaya yuzunde kare oymalar için buda sunudur denir turkiye geneli tam 6.500 adet işaret vardır ve bunun sadece 3.000 benim tanıştığım docent tarafından asur hesabıyla cözülmüştür şu sıralar bende kendisine cırağım buna ankaradaki bir cok arkadaşta şahittir
işin özüne gelirsen yani her bilinen burada anlatılsın kısmına evt anlatılıyor ama konu sahibi dahil diğer üyeler hiç ilgilenmiyor benim yılan konusunda olduğu gibi diyelim ben bir akşam bilgi sayarın başına gecip tum bildiğimi şeklini şemalini anlatsam dahi arazide karşılaştığınız bir işarette fazladan bir murç izi olsa dahi işin rengi deyişir buna imkan yok birde bu tür forumların yaşaya bilmesi bu tür görsel paylaşımlara bağlıdır biz anlatıp bitirirsek daha selam verende olmaz bize asla bilgi saklamadım kıskanmadım bunuda hep ters bulmuş birisiyim

Mirkut

Vip Üye
Benim buldugum bir isaret vardi epey bizaman onunla ugrastim yaklasik yarim gun isaret suydu bir barmak ucu izi digerlerini aramaya karar verdim ve diger parmak uclarinida bultum teker teker bazen beni geri atiyordu yaklasik 10 un uzerinde ayri ayri parmak izlerini takip ettim asagiy verdi ve orada isaret bulamadim cunki su goturmek icin kanal acmislar dagitmislardi dedigim noktadan sonrasind ogrendim kanal acilan yerden iki genc oturunca tasi kaldiriyor bir madalyon (atin uzerine binmis adam ok atiyor) nasip olacaakmis. Simdi gelelim asil konuya cantar abimin dedigi gibi burada kimsenin elinde bur harita yok tek resimle bu is olmaz takip eden iz emareler olursa vede austalarimin yorum ve tecrubelerini dikkate alir dedikleri yerlere bakarlarsa nasip olmussa bisey varsa alinir. Haddimi astiysam ustalarim affola.