Kuyunun Sunağı Yorum Lütfen | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kuyunun Sunağı Yorum Lütfen

Kayıp bir kuyu var sel ile Kapanmış bu sunak onun sunağı

• Evet

Oy: 1 50.0%
  • Hayir

Oy: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli kardeşim,çoktandır yorum yapmıyorum,sana yorum yapmak istiyorum,yapaçağım yorum senin çanını sıkmasın,işaretin su sunağı değil,resmen rütbeli birinin oda mezar işareti tahmini 15m çivarında bunun girişini bulmalısın,girişide kuyu gibi 4 ili 6m arasında derinliğe sahip,içi taşla doldurulmuş,Erdem kardeşim sana giriş yönünü anlatmış,çubukla girişini ve mezar galerisini bulabilirsin.İşi çok zordur.Saygılarımla.

King3883

Kullanıcı
Değerli kardeşim,çoktandır yorum yapmıyorum,sana yorum yapmak istiyorum,yapaçağım yorum senin çanını sıkmasın,işaretin su sunağı değil,resmen rütbeli birinin oda mezar işareti tahmini 15m çivarında bunun girişini bulmalısın,girişide kuyu gibi 4 ili 6m arasında derinliğe sahip,içi taşla doldurulmuş,Erdem kardeşim sana giriş yönünü anlatmış,çubukla girişini ve mezar galerisini bulabilirsin.İşi çok zordur.Saygılarımla.
Ustam girişi bulduktan sonra işimiz hâlâ zor mu ? Ne gibi şeyler düşünüyorsun detaylı bi yorum bekliyorum tuzaklı mıdır burası giris yönü hakkında düşüncen nedir??

King3883

Kullanıcı
Ustam bı cvp verir misin lütfen zor derken ???

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
sarı cızgilerin olduğu taraf güney güney batı ise mezar bu yönde