Lacivert24 Ağabeyim Nasıl Ders Verir :) | Define işaretleri ve anlamları

Lacivert24 Ağabeyim Nasıl Ders Verir :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
eeeee,eden bulur .
bakalım hocamız hangi silahla taarruzu püskürtmeye kalkacak göreceğiz.
Warning kardeşim cahilin yaptığı değilde LACİVERT hocamıza uyarlaman çok hoşuma gitti.
ALİ ile veli ,yokları oynuyor. ona bir rakip gerekiyordu.emeğine sağlık.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mekanın müdavimleri tabutun altına girmiş cenazeyi götürüyorlarmış, laciverte sormuş ak sakallının biri.. yav hocam cenazeyi götürürken tabutun arkasındamı durmak lazım, önünündemi.. sağındamı yoksa solundamı durmak evladır..
lacivert göbeğine inen sakallarını parmaklaruyla tarayarak cevap vermiş.. içinde bulunmayında neresinde bulunursanız bulunun...!!

Ben bu warningin cenazesini kendi ellerimle yıkamıştım.. hatta hemşehrimiz diye birazda çok yıkamıştım şey olmuştu...:D nereden çıktı bu adam yaw...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Mekanın müdavimleri tabutun altına girmiş cenazeyi götürüyorlarmış, laciverte sormuş ak sakallının biri.. yav hocam cenazeyi götürürken tabutun arkasındamı durmak lazım, önünündemi.. sağındamı yoksa solundamı durmak evladır..
lacivert göbeğine inen sakallarını parmaklaruyla tarayarak cevap vermiş.. içinde bulunmayında neresinde bulunursanız bulunun...!!

Ben bu warningin cenazesini kendi ellerimle yıkamıştım.. hatta hemşehrimiz diye birazda çok yıkamıştım şey olmuştu...:D nereden çıktı bu adam yaw...
eyvah eyvah vahki ne vah. ne zamandır aramızda yoktu. garibi geldiğine pişman eder gibi bu kadar ezilirmi hocam.:D
nasıl olsa minderde yakaladım tuş etmeden bırakırmıyım dediğini duyar gibiyim.
çokta severdik,çok üzüldüm çok:D