Lacivert24 Ağabeyim Nasıl Ders Verir :) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Lacivert24 Ağabeyim Nasıl Ders Verir :)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
rakip güclü,meydandan kaçırıldım, pes ettim demesi çok mu zor.:p
Pehhh
Ak Sakallı can abim benim
Minderdende ringdende kaçtığımız görülmemiştir bizim
Ama ne edelim
Hacivert abimin yaşına hürmeten
Yenildikkk ;) hesabı yapıyorum
Eee ne de olsa emekli yaşlı
Ne edelim kocaman adamın sırtını mindere mi vuralım
Öyle minderde dönüp duracağız
Maksat Hacivert abimin gönlü şen olsun
Yoksaaa bennnn ooooo
Taşı sıksam püresini çıkartırım
Suyu muydu:confused: hee suyunu çıkartırım:confused:

Warning

Kullanıcı
Geldik Sonunda şükür kavusturana muhteşem olsun dedim mizahi bir başlangıç yaptım :) lakin Bende çok güldüm lacivert ağabeyim Aklıma geldiğinde

wolf_52

Kullanıcı
Pehhh
Ak Sakallı can abim benim
Minderdende ringdende kaçtığımız görülmemiştir bizim
Ama ne edelim
Hacivert abimin yaşına hürmeten
Yenildikkk ;) hesabı yapıyorum
Eee ne de olsa emekli yaşlı
Ne edelim kocaman adamın sırtını mindere mi vuralım
Öyle minderde dönüp duracağız
Maksat Hacivert abimin gönlü şen olsun
Yoksaaa bennnn ooooo
Taşı sıksam püresini çıkartırım
Suyu muydu:confused: hee suyunu çıkartırım:confused:
hocam dan islamın 5 şartını 5 kardeşle ancak öğrenne bildin rüşdü ustam.. warnig ustam yanlış yerde saf tutdun demedi deme, bu meydandan kimler geldi kimler geçdi,:D:D:D(keyif)

Warning

Kullanıcı
Round lar Yeni başlıyor diyorsun Wolf_52 ustam :) lacivert abim bilir kim ile ugrasilir Kim ile uğraşılmaz :D :D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Warning sevgili dostum.. bizim dostları karşılama geleneğimizde böyle işte ;) ya gülmekten öldürür, yada öldürdükten sonra güldürürüz sen ikinciye denk geldin :D şansına...
hoş geldin sefa geldin, gönülden güzel paylaşımlarda birlikte olmak dileğiyle inşAllah...(beğendim)

Warning

Kullanıcı
Warning sevgili dostum.. bizim dostları karşılama geleneğimizde böyle işte ;) ya gülmekten öldürür, yada öldürdükten sonra güldürürüz sen ikinciye denk geldin :D şansına...
hoş geldin sefa geldin, gönülden güzel paylaşımlarda birlikte olmak dileğiyle inşAllah...(beğendim)

Allah cc razı olsun ağabeyim bundan sonra hepberaberiz inşaallah muhabbetimiz daim olsun dünya fani dostluk baki

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Allah cc razı olsun ağabeyim bundan sonra hepberaberiz inşaallah muhabbetimiz daim olsun dünya fani dostluk baki
inşaallah Warning kardeşim. bu haberin bizleri mutlu etti.
ben araya da pek girmesem iyi olur. ezilirim falan. sizleri izlemek bile çok güzel. gönüllerinize sağlık.

Warning

Kullanıcı
inşaallah Warning kardeşim. bu haberin bizleri mutlu etti.
ben araya da pek girmesem iyi olur. ezilirim falan. sizleri izlemek bile çok güzel. gönüllerinize sağlık.

Allah razı olsun ağabeyim Daha bismillah dedik Birde memlekete gideyim o zaman lacivert ağabeyim Ne yapacak Onu bilmiyorum Hala gidemedim Ah Bir gitsem Ah Bir gitsem o zaman şamata Tam şamata olacak:)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
İnşAllah dostum neden olmasın... bugün arazideydim dağlar kar altında bir kaya mezarı tespit ettim ayaklarım kaya kaya tırmandım bir insan girebilecek hacimde kapı şeklinde kaynama kaya ile kapatılmış yan tarafında kartal tünemiş vaziyette üstünde sunu çukurları v ile u arası bir karış büyüklüğünde oyma kanal var tam üstten birbuçuk metreye elli santim eninde boşluk ve değerli tesbit ettim bakalım hayırlısı inşAllah...daha bir çok yer var fakat kar soğuk bu saatten sonra her yere gitmek mümkün olmayacaktır yönlendirmelerini bekliyorum sağlık ve esenlik dileklerimle...