limon suyu ve sarımsak mucizesi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

limon suyu ve sarımsak mucizesi

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Allah Razı olsun sayın ustam çok güzel bilgiler.bende yaptım ama 1 lt.lik cam kovanoz içine 20 diş sarmızağı dövüp ağzınıda kapatıp her gün çalkalıyorum..Aceba ben bunu yuttuktan sonra :D bende bu çubuklar çalışırmı diye sorsam.:( Saygılar..

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hele bir kavanozu kafaya dik te sonra bakarız çubukların çalışıp çalışmadığına...
hem bu çubuk işini kafaya çok takma ustam farzetki çubuk denen bir nesne hiç yok çubuk olmayınca definecilik yapamayacakmıyız yani bunun izi var işareti var cihazı var caminin kazması küreği var varda var...:D

TEVFiK

Vip Üye
Hele bir kavanozu kafaya dik te sonra bakarız çubukların çalışıp çalışmadığına...
hem bu çubuk işini kafaya çok takma ustam farzetki çubuk denen bir nesne hiç yok çubuk olmayınca definecilik yapamayacakmıyız yani bunun izi var işareti var cihazı var caminin kazması küreği var varda var...:D
hi hi hiiii..ho ho hooo..he he heeeee.ha ha haaaaaa..Vallahide çok doğru sayın ustam doğru,doğru şimmdiki teknolojiyi .:D.varken çubukta neymiş..zaten ben inanmamıştım bu çubuk işine..:confused: her neyse ama ben bu cuma günü doktorlara gidiyorum 1.i dişlerimi sökecek (ağla) diğeri ise gözüme gözlük verecek.(keyif)

hamzadan

Kullanıcı
Esselamu aleyküm dostlar;Kalp kapak ameliyatı olmadan önce her sene iki kez bu terkibi uygulardım.Kilo 125, boy 1.68 yaş 55 . Anladığınız gibi 55 kilo fazla var(Halen aynı).Ameliyattan önce anjiyoda bir tek damar dahi tıkalı,problemli çıkmadı.O yüzden ameliyatı koltuk altından oldum,yoksa göğsü yaracaklardı.Şimdi gelelim muhteviyata; 2 litre limon suyu 5 kg. limondan çıkıyor. Sarmısağa 40 la sınır çizmeyin.45 e--50 ye çıkabilirsiniz.Çünkü ufağı,büyüğü oluyor.25 bekletme günü içerisinde hiç ışık görmeyecek.30 güne çıkmasındada sakınca yok.Müddet bitiminde tülbenti 3-4 kat yapıp suyunu posasını ayırınız.Bende askerden beridir ''gastrit'' olduğu halde hiç mideden rahatsız olmadım böyle biline...Unutmadan küçük bir parantez;10-15 gün düzenli kullandığınızda cinsel gücü artırdığınıda ekleyeyim.Selam ile.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
@hamzadan ustam paylaşımınız için teşekkür ederim kapakçık ameliyatı olmuşsunuz geçmiş olsun inşAllah ustam ameliyattan önce kaç sene bu terkibi uyguladınız uzun yıllara dayanıyormu yoksa birkaç yıl damarların düzene binmesinde etklimi merak ettim ayrıca son cümlenizde hoşumuza gitti hani...

TEVFiK

Vip Üye
@hamzadan ustam paylaşımınız için teşekkür ederim kapakçık ameliyatı olmuşsunuz geçmiş olsun inşAllah ustam ameliyattan önce kaç sene bu terkibi uyguladınız uzun yıllara dayanıyormu yoksa birkaç yıl damarların düzene binmesinde etklimi merak ettim ayrıca son cümlenizde hoşumuza gitti hani...
Benimde,benimde çooookkk hoşuma gitti :D sayın ustam ben deneyeceğim içeceğim bakalım memnun kalırsam 2 kilo değilde 20 kilo birden yaparım bu limonlu suyu :D:eek:

hamzadan

Kullanıcı
Allah Teala CC.razı olsun ustam.Lutfu ilahiye sığındık masaya yattık.Ne ışık ne merdiven,biraz daha hizmetimiz olur inşâallah.En fazla iki sene,yani 4 defa (yanlış hatırlamıyorsam).Yalnız bir defada kalbi %20 çalışan bir gazi kardeşimize yapmıştım,çok iyi gelmişti fakat nakil için müraacat etmedi.Rabbimiz CC. rahmeti ile muamele etsin,çektiği çileleri günahlarına kefaret saysın inşâallah.Amin...

hamzadan

Kullanıcı
Benimde,benimde çooookkk hoşuma gitti :D sayın ustam ben deneyeceğim içeceğim bakalım memnun kalırsam 2 kilo değilde 20 kilo birden yaparım bu limonlu suyu :D:eek:
Tevfik ustam ilk seans yani iki litre bittikten sonra ikinciye başlamadan 1-1.5 ay ara ver ,yürüyüşünün nefes alışının dahi değiştiğini göreceksin.Tülbentten süzdükten sonra(berrak olur)buzdolabında beklet.içmesi daha kolay oluyor.Selam ile.

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik ustam ilk seans yani iki litre bittikten sonra ikinciye başlamadan 1-1.5 ay ara ver ,yürüyüşünün nefes alışının dahi değiştiğini göreceksin.Tülbentten süzdükten sonra(berrak olur)buzdolabında beklet.içmesi daha kolay oluyor.Selam ile.
Tamam sayın ustam teşekkür ederim saygılarımla.