limon suyu ve sarımsak mucizesi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

limon suyu ve sarımsak mucizesi

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik ustam ilk seans yani iki litre bittikten sonra ikinciye başlamadan 1-1.5 ay ara ver ,yürüyüşünün nefes alışının dahi değiştiğini göreceksin.Tülbentten süzdükten sonra(berrak olur)buzdolabında beklet.içmesi daha kolay oluyor.Selam ile.
S.a. ben yaptımda içtim bitti bile ama 1 kilo yapmıştım bir şey söyliyeyimmi vallahi 35 yaşında hissetmeye başladım kendimi demekki 2 litre içmiş olsaydım bilmiyorum artık....ama tekrar yapacağım

hamzadan

Kullanıcı
Ustam serin gel yavaş,yavaş.Günde yarım ince belli çay bardağını geçme,sonrada tansiyonla uğraşmayalım:)

Abdullah313

Kullanıcı
Bu terkib, yeni değil aslında. Bizim Veysel amca dediğimiz eskilerden Tokatlı bir amcamız yapardı kavanozu ışık görmesin diye alüminyum folyoya sararak ve bu amca çok eski kitapları okurdu. Bu terkib Osmanlı terkibidir...
Mide yanmasına gelince yıllarca çektim. Çay, kahve, yağlı, poğaça, börek beni yakar uyutmazdı. Denemediğim şey kalmamış idi. En son 2 ay sabahları koşuya çıktım (en az 1 saat) ekmek yemedim. Sadece 1 tabak yemek ve çok bol salata (büyük derin bir kap ile) ve 2 ay sonra 10 kilo verdim 4 senedir ne yersem yiyeyim 73 kilo sabit. Ben bunu zayıflamak için yapmıştım ama bir baktım artık mide yanması diye birşey yok çok şükür... Geçenlerde bir doktorla tanıştım (bitkisel uzman) mide yanmasının iki büyük sebebi şudur dedi ; 1. Yatmadan önce 4 saat içinde yersen, midenin sindireceği 4 saatlik çalışmayı yarım bıraktırmış olursun. 2. Tok karına hanımına yaklaşan mideden çok çeker. Sağlıcakla arkadaşlar.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi