Ll Cubuklar Hakkinda | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Ll Cubuklar Hakkinda

Warning

Kullanıcı
@efkan55 ustam güzel yorum lakin, ben bu beyinsel yönlerdirmeye inanamıyorum. Ćok kez denedim en sonunda " dön lan bükerim seni yoksa" bile dedim :D
Bu herkeste olan bisey degil sanırım.

üstadım kendi başımdan geçtiği için biliyorum tahta bildiğimiz tahta kalem daha ne diyeyim onu bile buldum düşün yani ateş,su,toprak,Tahta :D :D :D :D :D :D bu olayı hiç sorma yanlız deneme esnasında uykun gelmesi gerekir yorgunluk çöktüğü vakit oluyor bende bir gece geç saatte denemeni tavsiye ederim mesela gece 2:30 3:00 gibi

mc_307

Kullanıcı
üstadım kendi başımdan geçtiği için biliyorum tahta bildiğimiz tahta kalem daha ne diyeyim onu bile buldum düşün yani ateş,su,toprak,Tahta :D :D :D :D :D :D bu olayı hiç sorma yanlız deneme esnasında uykun gelmesi gerekir yorgunluk çöktüğü vakit oluyor bende bir gece geç saatte denemeni tavsiye ederim mesela gece 2:30 3:00 gibi
Ustam o saatte full yatağa ceker o zman :D
Zaten ustam bende çubuk mfdsiz çalışmıyor. O olmazsa tık yok.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
@efkan55 ustam güzel yorum lakin, ben bu beyinsel yönlerdirmeye inanamıyorum. Ćok kez denedim en sonunda " dön lan bükerim seni yoksa" bile dedim :D
Bu herkeste olan bisey degil sanırım.
beyin kandırılmaya müsade etmez. ona hükmetmeye çalışmak yanıltır.bütün benliğinle inanmak gerekir.
ikinci olarak,yeterli tecrübeye sahip insan, ruhen yeterli melekesi gelişmiştir,doğrudan şaşmaz.

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
sitede okuduğum kadarıyla ve benim tejrubelerime göre tüm cubuklarda yanılma payı vardır
1.bir kaya üzerindesin cubuğu tuttuğunda o kaya ile toprak arasını siz boşluk olarak görürsunuz bu toprak arazidede aynıdır üst katman atıyorum 1 mt topraksa bunun altında kırs katmanı vede bundan sonra yıne toprak varsa siz bu kirs katmanı boşluk olarak algılarsınız
2. metal aramada sadece altın vede mineral sinyalleri birbirine yakındır ve karıştırılır tepkimeleri bire bir aynıdır

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
Hayırlı cumalar.
1. Şık da belirtiğiniz tecrübelerinizi, şu an yaşadığımı bilmeniz açısından yazıyorum. Klasik çatal çubuklarla su akaklarını tespit çalışmalarım var. ALLAH ‘ın lütuf ettiği bu yetenek ve kabiliyeti, kendi arazimizde uygulamaya çabasındayım. “çatal ağaç dalları ve değişik şekillerde yeraltı sularını bulmak” konu başlığı altında birkaç yazı yazmıştım. Merak eden arkadaşlar oradan takip edebilirler. Bu hafta sonu ALLAH bir keder sıkıntı vermez ise ve nasipse bu yaptığım çalışmayı sonuçlandırmayı düşünüyorum. Edindiğim bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşacağım.
Alınan her boşluk algısının “ ARZU EDİLEN BOŞLUK “ olup olmadığının tespiti açısından, çok değerli ustalarımızın yorumlarının; biz yeni başlayanlar için çok dikkatli bir şekilde değerlendirmeleri kanaatindeyim.
Sağlıcakla kalın
ALLAH’a emanet olun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
başarılı olacağına inancım sonsuz. MELEKENİ EN VERİMLİ KULLANABİLECEK BİR SEVİYEDE OLDUĞUNun bilincindeyim.
netice senin olduğu kadar,üyelerimiz içinde hayırlara vesile olacaktır. merakla bekliyoruz.
SANA DA HAYIRLI CUMALAR. ALLAH yanında ve yardımcı olsun. O ,iyilerle ve hayırlı iş yapanlarla beraberdir.

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
“Niyetler halis olunca, Ameller olmaz heder”
Gayret, Azim ve şevk veren güzel sözleriniz için ALLAH razı olsun (amin).
Sağlıcakla kalın
ALLAH’a emanet olun.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
konu dışı alakasız yorumlar temizlenmiş olup, dini konular ile alakalı yazıların dini konular adlı bölümde paylaşılmasını rica ederiz.
konu içlerinde konu sahiplerine sorulması gerek sorular bellidir,
nasıl yaptın nasıl yaparız neler lazım vs..
sen kimsin inancın ne, kimle çalışıyorsun gibi sorular bizleri alakadar etmez.
açılan konudan nasıl fayda sağlanır ona bakmak lazım.
konu dışı yorum yapıp konu sahiplerini rahatsız edici yorum yapanlar hakkında, forum kuralları işler.
bu sebeple genel uyarıdır.
iyi forumlar.