Magra _ Mihrablı 5 Satırlık Yazı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Magra _ Mihrablı 5 Satırlık Yazı

Muhittin

Kullanıcı
isim yazıyor.......papatakis
ve büyük bir yerleşim biriminden bahsediyor
yerleşim kelimeleri kısaltılmış şekilde
METİN Üstadım Aydınlattığınız için tşk ederim. Aklımı kurcalayan Bir konuyu paylaşmak istiyorum.Burada tanrılara v.b gibi konular için sunumlar yapılıyor olma olsılığı çok çelişkide brakıyor beni.Merdivenler çıkıldıkça merdivenlerden basamak kenarlarındaki sunum yerleri (yuvarlak dibek). Karşıdaki yaşantıdan konu için olmasada görsellik için bir kaç foto hoş olur düşüncesindeyim.
Şarap Tekneleri _ su sarnıçları _ Mezarlar.

osi

Kullanıcı
aynen ankara ustad nedıyelım muhıtın usta vıdodan çok resım olursa usta daha ayrıntılı yerın guzellıgı ortada ustam

Muhittin

Kullanıcı
merhaba ustam 1 ci resme bakilirsa sag tarafta deyerli bir mezarin olmali .
Ersan Üstadım mümkündür orası kapalı ve taban komple toprak ile özellikle örtülmüş durumdadır.
buradaki yazıların eksik olanı olmalı oyazı yı bulmalısın
ÇALKAYA 28 Üstadım etraflıca (mağara derinlikleri haric) aşşağı ve yukarı katlarla olmakla beraber 2 günümü orada geçirdim yazı ile karşılaşmadım lakin magra içinde ilerlediğimde özellikle dikkatte alcağım bu önerinizi.

Muhittin

Kullanıcı
aynen ankara ustad nedıyelım muhıtın usta vıdodan çok resım olursa usta daha ayrıntılı yerın guzellıgı ortada ustam
OSi Üstadım , Bu Hafta sonu hava şartları çok kötüleşmedikçe mümkün fotolar çekeceğim.Orada kaldığım süre içerisinde foto makinamı düşürdüm ve flaş çekme yeteneğini bozmuştum mağra içi fotoları şu an bu yüzden yükleyemiyorum. Malumunuz elimdeki fenerle çekilmiş fotolar berbat malesef.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ustam buralar sanırım buralarını biliyorum yakınlarında üçtane taş tümülüs olacak ilçenin adını yazmıyorum

Muhittin

Kullanıcı
ustam buralar sanırım buralarını biliyorum yakınlarında üçtane taş tümülüs olacak ilçenin adını yazmıyorum
Ankara Üstadım bölge Mersin Tarsus Namrun yaylası üzeri Topaklı köyünün yanı başındadır.Ben Adanalıyım orada doğup büyüdüm 97 de tarsusa yerleştim.Tarsusta bilenler bilir Ahmet ustanın oğluyum İsmim Muhittin Aslında konu açılmışken yazayım Nickimi KRAL olarak yapacaktım lakin nick deilde isim soruyor diyerek isim sorulan yere ismimi yazdım okeyledim nickiniz onaylandı diyince nickim Muhittin oluştu:) Sözün kısası İlçenin adını yazabilirsiniz Ankara Üstadım Sanal olarak yaşamıyorum Kimliğimle Buradayım ben bu işin peşinde değilim Tutku benim için.Hemde hayatımdaki tek TUTKU

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Ankara Üstadım bölge Mersin Tarsus Namrun yaylası üzeri Topaklı köyünün yanı başındadır.Ben Adanalıyım orada doğup büyüdüm 97 de tarsusa yerleştim.Tarsusta bilenler bilir Ahmet ustanın oğluyum İsmim Muhittin Aslında konu açılmışken yazayım Nickimi KRAL olarak yapacaktım lakin nick deilde isim soruyor diyerek isim sorulan yere ismimi yazdım okeyledim nickiniz onaylandı diyince nickim Muhittin oluştu:) Sözün kısası İlçenin adını yazabilirsiniz Ankara Üstadım Sanal olarak yaşamıyorum Kimliğimle Buradayım ben bu işin peşinde değilim Tutku benim için.Hemde hayatımdaki tek TUTKU
ustam birdönem bölgede gezmişligimiz vardır yerler bir birine çok benziyor zaten yapılar kliya dönemine ait olunca tabiki tarsusu yazmayım dedim şimdi yanlız silifkeye kadar yapılar aynı erdemli özellikle öyle çam köyün yukarıların da girilmeyen çok magralar vardı ozamanlar kartalların yuva yaptıgı adanaya gelince yıllardır giderimde doyamadım gezmeye yanlız anavarza da kaldı aklım iyi geceler .

Muhittin

Kullanıcı
ustam birdönem bölgede gezmişligimiz vardır yerler bir birine çok benziyor zaten yapılar kliya dönemine ait olunca tabiki tarsusu yazmayım dedim şimdi yanlız silifkeye kadar yapılar aynı erdemli özellikle öyle çam köyün yukarıların da girilmeyen çok magralar vardı ozamanlar kartalların yuva yaptıgı adanaya gelince yıllardır giderimde doyamadım gezmeye yanlız anavarza da kaldı aklım iyi geceler .
Hayırlı Geceler Ankara Üstadım...