MASABAŞI UYDU İŞLERİ | Sayfa 22 | Define işaretleri ve anlamları

leono

Kullanıcı
Buyur cay icelim . Cay esliginde video yap nasil alinir metrelere gore nasil yapilir video resim seklinde sunum yaparsansa insanlar ogrenmis olur . Benim kafa basmiyor ) aksam indiririm ama video sunum yap iyi olur Bak timur usta kizacak bize yoksa ))) cabuk ol zaman daraldi)
sana afiyet olsun tşkrler, kahve içerim ben
bide tersini düşün ya ben kızarsam timur ustaya :) açıkcası reis den başka sözümün nazımın geçtiği kimse kalmamış,
ben kime yanlış yaptım acaba ne gibi hatam oldu bilemiyorum, bi kişiyle takıştım ama timur ustayla ilgisi yok,
rar dosyasının içinde hem video var, hemde koordinatör excel'ler var, düzenlemesi çok basit ama zaman ve emek istiyor,
belli olmaz biriktirdiğim dat dosyalarını sana gönderebilirim yarın, bakarsan tabii,
ben hala flitrelerle boğuşuyorum

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
sana afiyet olsun tşkrler, kahve içerim ben
bide tersini düşün ya ben kızarsam timur ustaya :) açıkcası reis den başka sözümün nazımın geçtiği kimse kalmamış,
ben kime yanlış yaptım acaba ne gibi hatam oldu bilemiyorum, bi kişiyle takıştım ama timur ustayla ilgisi yok,
rar dosyasının içinde hem video var, hemde koordinatör excel'ler var, düzenlemesi çok basit ama zaman ve emek istiyor,
belli olmaz biriktirdiğim dat dosyalarını sana gönderebilirim yarın, bakarsan tabii,
ben hala flitrelerle boğuşuyorum
Dat dosyalarini bana gondermene gerek.yok .
Cunku bu iste en onemli seyler. en ve cap buyuk ve kucuk.bakma. Z araligi ve enlem boylam araligi vesayir devam eder.gider.

Bu uydu xyz define ilmi degil sadece. Toprak altini gosterir bizlere .
bu ilimin ileryebilmesi.bir duzene getirtmek rasgele ile olmuyor bir kere bu isin ciddiyetini ve gercegin ta kendisi oldugunu ugrasanlar ilgi duyanlar umutsuz olanlar bilsinlerki evet bulabiliriz evde oturdugumuz.yerde ama emek bilgi birikim hepsi birer.asama . Rastgele olmuyor. Cok yontemler.barindiran kafa karistiran bir ilim.
Bana nokta soyle suraya bak de oyle.bakayim . Kahvem yok ismarliyim 😭))

Son düzenleme:

TimuR964

Super Moderatör
6f5ecc91-f6b2-4383-afbc-3f0c90f9d779.jpg6df0a621-1a10-4991-b8f5-7570c22c1db6.jpgbuyrun mantometre cepte **ekrana sığmayan ayarlar var* geçen sure/orta/gaussG/şıklarını seçin ve çokluyu ve + işaretinden işlame normal adımlarla çokda sarsmadan yuruyun hedefiniz ortada olmalısağ alt öşeden başlayıp yuruduğumuz adımla sola doğru devam ederek yaklaşık 5mk gibi bir alanı çekin ve surferde işleyin işlemek için hiç bir ayar yapmayın ilk testlerinizi sokakdaki logar kapağını çekerek başlayın*.eksik bırakmadımistikametimiz kuzeydeneyin derim**SABIR42741a61-55b1-4da1-b875-200d1360c831.jpganıt.PNG

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
Ustam ben bunu 2 seden beri kullaniyorum dedektorun öttūgū yerde cok isime yariyor tavsiye ederim noktaniz devamli ortada tarayin kenerlarda kalirsa sag tarafmi sol tarafmi diye ugrastirir .kolay gelsin selamlar

KaranLik

Kullanıcı
Böylemi oluyor?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221013_101334_com.iudesk.android.photo.editor.jpg
    Screenshot_20221013_101334_com.iudesk.android.photo.editor.jpg
    883.3 KB · Görüntüleme: 14