Mineral Eleme Sistemiii..... | Sayfa 15 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme Sistemiii.....

its78

Vip Üye
@ikiceli ustam, paylaştığınız çubuk sistemini bayram dönüşü yolda okudum, eve geldiğimde alelacele etraftan aklımda kaldığı kadarıyla tarif ettiğiniz malzemeden çubuk buldum ama iki tane yapmak için kısaydı. Aynısından bir tane bulayım öyle resmini paylaşayım dedim, ama eve geldiğimde istemediğimiz olaylar gelişmiş galiba, paylaşımınız silinmiş,

hevesimiz artmıştı sizin onayınızdan geçmiş sistemi uygulamak bizim için çubuk konusunda hatırı sayılır ilerleme olacak.
Biz bu işin peşindeyiz ustam.
Sıhhat afiyet dilerim.

Abdullah313

Kullanıcı
[emoji4]
277ff04942bc6e7ac1bf16142fbcb767.jpg

Mobil cihazdan gönderildi...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Benim anlamadığım bu arabanın ince olan tellerinden bildiğimiz L çubuk yapıcaz dimi?

Sent from my iPhone using Tapatalk
AMEDLİ ustamız bakınız ne yazmış. evet kardeşim uzun ve ince olan tellerinden 50-60 cm boylarında iki eşit seviyede L şeklinde hazırlanacak. AMEDLİ ustamızın ifade ettiği gibi kaynaklarından ayırmak biraz zorlar o kadar.
AMAEDLİ ustamız ,kişiliği ile bende yeterince saygı uyandıran dürüstlüğü ve kadir şinaslığı ile örnek alınacak bir kardeşimizdir. aylar önce görüşmelerimizde ilk defa kendisine tarif etmiştim. apartaların tamamınıda istememişti. sadece boşluk olanı yazmıştım. sadece çubuklarla ev ortamında aldığı neticeleride diğer konuda belirtmiş.

barbelo

Kullanıcı
AMEDLİ ustamız bakınız ne yazmış. evet kardeşim uzun ve ince olan tellerinden 50-60 cm boylarında iki eşit seviyede L şeklinde hazırlanacak. AMEDLİ ustamızın ifade ettiği gibi kaynaklarından ayırmak biraz zorlar o kadar.
AMAEDLİ ustamız ,kişiliği ile bende yeterince saygı uyandıran dürüstlüğü ve kadir şinaslığı ile örnek alınacak bir kardeşimizdir. aylar önce görüşmelerimizde ilk defa kendisine tarif etmiştim. apartaların tamamınıda istememişti. sadece boşluk olanı yazmıştım. sadece çubuklarla ev ortamında aldığı neticeleride diğer konuda belirtmiş.

Anladım ustam bu sistem önce boşluğamı gidiyo yoksa değerli metalemi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bu detaylar bir bir anlatılacaktı. kısaca değinelim.
çıplak elle ,boşluğu kolaylıkla tespit edebilirsiniz. elinize çelik aldığınızda değerli metallere gider.boşluğu bırakır. bu vesile ile tekrar hatırlatalım. değersiz metalleri bu tarzda görmez. sizlere yazacağım tarifle uygulayacağınız zaman,olaki bronz bir heykel ihtimaline karşı,yanınızda gümüş çubuk bulundurmak faydalı olacaktır. ben sadece altın ve gümüş çeksin istiyorum diyenler gümüş almayabilir.
abdullah kardeşim başa gelen hekimdir deriz ya AMEDLİ USTAMIZA kulak verirsen işin kolay olur.
üzerinde kaynak pürüzleri kalmasını da önemsemeyiniz.

Son düzenleme: