Mini Kamera | Define işaretleri ve anlamları

Mini Kamera

flash3606

Kullanıcı
Selam Aleyküm cümleten
İnternette gezinirken güzel bi ürüne denk geldim sizlerle paylaşmak istedim.Endoskop kamera.En güzel yani ise Android telefonlarda çalışması.Telefonuna takıyosun direk çalıstırıyosun ucunda ledleri ve bikaç tane daha aparatı var kanca ayna vs. ve 5m uzunlugunda.süper bence 5m her türlü iş görür.Fiyatı ise 14 dolar. Bugünki fiyatıyla 42 TL gibi bişey.Bence çok degil her definecide olması gereken bir ürün diye düşünüyorum.Aşşağıya linki ekliyorum ilgilenenler inceler.Saygılar.

sondurak

Kullanıcı

(beğendim)(fikir)(dikkat):),,Paylaşım için Çoook Teşekkürler..

ersan

Admin
ustam cok ise yarayan bir kamera eyerde elinde bir karot makinen varsa usteb vurdun kaya mezar odalarina bakmak icin 1 nomara cihaz bir arkadasimda komple er sey var boslukta deyerli metal testi yaptimi 3 cm lik karotlan usten deliyor buyle bir kamearaylan bakiyor ama ta coku icleri toprak dolgu oldundan dolayi asadaki malzeme gurulmuyor deye cok defalarca duydum var ama girisi balim tespi ediyorlar tam nerden girelecene .

flash3606

Kullanıcı
ustam cok ise yarayan bir kamera eyerde elinde bir karot makinen varsa usteb vurdun kaya mezar odalarina bakmak icin 1 nomara cihaz bir arkadasimda komple er sey var boslukta deyerli metal testi yaptimi 3 cm lik karotlan usten deliyor buyle bir kamearaylan bakiyor ama ta coku icleri toprak dolgu oldundan dolayi asadaki malzeme gurulmuyor deye cok defalarca duydum var ama girisi balim tespi ediyorlar tam nerden girelecene .
aynen ersan usta aç deligi sal kamerayı :)