Muhterem kardeşlerim... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Muhterem kardeşlerim...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: Muhterem kardeşlerim...

değerli kardeşim hayırlı mubarek olsun...
konumunun hakkını layıkıyla verecegınden kuskum yok,
ALLAH kalemıne kuvvet versın,
nur damlası paylasımlarını her daım sabırsızlıkla beklıyor olacagız.
sevgılerımle.

ALLAH CC. razı olun kıymetli ustam çok teşekkür ederim mevlam utandırmasın inşAllah sizler gibi değerli dostlarımızın var olması içimizi ferahlatıyor sağlık ve sıhhat dileklerimle...çiçek sana

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

,,Sayın Can Dostu Lacivert'24 Ustamıza çiçek sana.Yeni Ve Asli Görevinde Hayırlara Vesile Olması Temenni Ve Dua'sıyla Başarılar Dilerizçiçek sana.. Hayırlı Ve Ugurlu Olsun İnşaallah c.c'cc.çiçek sana.. Tüm Dostlara Selam Ve Dua İLe..çiçek sana...,,

değerli kardeşim dilek ve temennileriniz için çok teşekkür ederim ALLAH cc. razı olsun saygı ve sevgiler...çiçek sana

naftabar

Kullanıcı

hayırlı olsun ustam çok sevindim bu görevi üstlenmenize yazılarınızı paylaşımlarınızı severek takip ediyorum başarılar bol paylaşımlar dilerim
Şu ortamın güzelliğine bak Ya Rabbim
Yüce Rabbim sen azımızın tadını bozma
Amin
amin

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

hayırlı olsun ustam çok sevindim bu görevi üstlenmenize yazılarınızı paylaşımlarınızı severek takip ediyorum başarılar bol paylaşımlar dilerim
amin

teşekkür ederim muhterem kardeşim sevinç duymanız bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir sizler gibi değerli dostlarımızın var olması bizim içinde sevinç ve kıvanç kaynağıdır niyetimiz hayr akibetimizinde hayr olması niyazıyla saygı ve sevgiler...çiçek sana