National Geographic | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

National Geographic

TEVFiK

Vip Üye
Bitti hepsini yedim :D
(ağla) (ağla) (ağla) (ağla) (ağla) ne yapalım artıkım size Afiyet şeker olsun.(ağla) Zaten bende 1 tane şans olsa olmayan dişimi kıracağım :D ama Ölmüş kargalar gözlerimi oysunlarki :D bende burada yiyerken resimlerini çekip sizler ile paylaşacağım.:eek: İmmmmddddaaaaaatttttttt Asiavcı ustam bakınız bana neler söylüyorlar.(ağla)

TEVFiK

Vip Üye
@ankara abi aklıma bişey geldi şimdi burdan 5-6 kişi toplanalım bir transporter bulalım iki kamera bide mikrofon memleketi dolaşalım tvden geliyoz en güzel yemekleri getirin gurmemizde tatsın sonrası zaten hep beraber höllüm :D:D
SelamunAleyküm Sayın Zebun Ustam vallahi siz çok akıllısınız benide alın yanınıza.ankaralı ustam bana bir şey bırakmamış (ağla):(

TEVFiK

Vip Üye
Aleykum selam tevfik abim zaten seni gurme yapacaz ankaralı kameraman en son o yiyecek:D:D
Sayın Ustam gurme ne demek .?.:confused: çiğer kavurmasımı.:rolleyes: beni kavurma yaparda yemeğe kalkarsanız şayet vallahi midenize otururum sonrada kasalarca soda alırsınız.:D çünkü bende hem et yok hemde kartım.:eek:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Sayın Ustam gurme ne demek .?.:confused: çiğer kavurmasımı.:rolleyes: beni kavurma yaparda yemeğe kalkarsanız şayet vallahi midenize otururum sonrada kasalarca soda alırsınız.:D çünkü bende hem et yok hemde kartım.:eek:
@ankara hadi cevap ver gurme ne demek ustam soruyo bak heryerde gurmeyim diye dolanıyon :D:D

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
@ankara hadi cevap ver gurme ne demek ustam soruyo bak heryerde gurmeyim diye dolanıyon :D:D
Şimdi ustam benim gibi yemeyi ve gezmeyi seven adamın işinin memleket memleket gezme olduğunu düşünsene o memleketin neyi meşhur sa yer icersin gezer sin birde bu iş için para alırsın işte bize gurme diyorlar bizden toplasan 10 kişi var ülkede ancak benim idolim mehmet yaşin Onun yolunda gidiyorum ancak asiavcı bana sponsor olmuyor yoksa ne iş cikaracam da birde bizim Tevfik ustaya kuzu kestirmeye kalkmış taş koydum tavık neyine yetmiyor :D:p.

TEVFiK

Vip Üye
@Tevfik ustam @ankara ustam gurmeliğin tarifini uzunca yapmış ben kısaca tarifini yapayım gurme demek " İş Buldun Sıvış Aş Buldun Giriş " :D:D:D
:D :D :D :D :D :D :D :D:D S.a. İşte ben böyle kısa ve Öz kelimelerden anlıyorum.:D:D Allah sizden razı olsun.beni güldürdünüz yaa Allah'ımda Sizi bir ömür boyu Güldürsün.:D Saygılar.
asiavcı bana sponsor olmuyor yoksa ne iş cikaracam da birde bizim Tevfik ustaya kuzu kestirmeye kalkmış taş koydum tavık neyine yetmiyor.:D :D
:D
Sizin gibi Sizler gibi benin burada Dost'larım Olduktan sonra Ben daha bi 20 sene yaşarım Allah Sizlere Sağlıklı Ömür versin.sayın ankaralı Ustam
Saygılarımla.