Onları ölüme terk etmeyelim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Onları ölüme terk etmeyelim

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Cevap: Onları ölüme terk etmeyelim

LÜTFEN arkadaşlar unutmayın sakın ;

Kimin ne olacağını bilen yok ve nice değerli sanaçılarımız'ı görüyoruz hayatının son günlerini sıkıntılı geçiriyor.

Paylaşım için teşekkürler lacivert ustam.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: Re: Cevap: Onları ölüme terk etmeyelim

S.a. Allah'ın C.C.Selamı üzerinizde olsun
Alah'ımın C.C. Merhameti Üzerimde olsun,
Allah'ın C.C. Rahmeti Üzerimizde olsun,
Allah (C.C.) Yar ve Yardımcımız Olsun,
Allah'ıma Şükürler Olsun:eek:
Allah'ıma Hamd Olsun'ki Vücut Sağlığım yerinde,:confused:
Mutluluğum yerinde:p
Huzurumda var,:D
sadece Neşem yok.:(
Evet Sayın Ustam Siz Çok Doğru Söylüyorsunuz'Bazı Sıkıntılarımın Günahlarıma Kefalet olduğunu biliyorum.
tabii Okadar çok günahım varki bende bilemiyorum
Ama Allah'ıma C.C. Bin kere Şükürler Olsun'ki
Yetim Hakkı Yimem,:p
Hiç Kimsenin Kıyabında konuşmam,:p
Hiç Kimsenin Kalbini Kırmam,:p
yani Herşeye Olumlu,İyi Tarafından Bakarım:confused:
Babam bile bana derki sen çok iyi bir İnsansın'ki Benim ile Annenin Dua'larını Alıyorsun der.:p
bende babama İyiliğimden ve hoş görülüğümden 2 yakam bir araya gelmiyor derim.( tabii şakasına ):D
Allah C.C. Razı Olsunlar'ki Ailemin Hakları Fazlasıyla bana geciyor
Gerçi Sizin,Sizlerin'de Hakkınız,Haklarınız bana geçiyor Haklarınızı Helal ediniz.:(
Sevgi ve Saygılarımı Sunar Allah ( C.C.) Ne Muradınız,Dileğiniz varsa Hayırlısıyla Versin İnşallah derim.
En Güzel Akşamlarınız Olsun İnşallah.:rolleyes:

AMİN.. AMİİN...ALLAH teala sizden de razı olsun... Elhamdülillah çok çok memnun oldum kıymetli dostum senin pırlanta gibi bir kalbe çelik gibi bir iradeye sahip olduğunu biliyorum ana baba duası almak cennetin anahtarını almak demektir inşAllah mevlam mübarek etsin daha ne düşünüyorsun dostum neşelenmemek için hiç bir sebebin yok demektir dünya dediğin nedirki dünyanın süsü püsü bizi aldatmaz biz mevlanın rızası istikametinde hayatımızı tanzim ettiğimiz sürece gerisi teferruattır en kalbi duygularla saygı ve selamlarımı sunar cenab-ı zül celal tüm yaşamınızı sağlık sıhhat huzur ve afiyet içinde geçirmenizi nasip ve ihsan eylesin hayırlı uzun ömürler lütfeylesin inşAllah...