orjinal gömü haritası | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

orjinal gömü haritası

İRON

Kullanıcı
Cevap: orjinal gömü haritası

Doğru düzgün bir fotoğraf eklemeyeceksen ne diye konu açıyorsun çok abuk bir yaklaşım görülecek başkası anlayacak...

hiç mi hiç yakıştıramadım doğrusu.metin usta bu buna benzer sitedeki ender bulunan ustalardan biridir.lütfen sözlerinizi geri alınız....ayrıca burdan herkes dilediği şekilde reesim ekleme imkanına sahip ister yakından ister uzaktannnn.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

[sıze="4"]sonuna kadar metin abinin yanındayım. Bizler anlamıyor olabiliriz. Bu daha yolumuz olduğu anlamına gelir. şahsım adına konuşuyorum. Hiç gerçek bir define haritası elime alıp inceleme şansım olmadı. Bu yüzden metin ustanın anlatmak istediğini, göstermek istediğini fark edemiyorum. Galiba aynı sıkıntı başkalarındada var. Ama bu metin ustayı bağlayan bir durum olamaz. Usta diyor ki anlayan anladı. Biz anlamadık ama olaya hakim kişiler ne anlatmak istediğini anlamışlardır. Daha fazla üstelemenin anlamı varmı. Lütfen bilgiyi emeği öğretiyi küstürecek şekilde işler yapmayın.

Lütfen ustalarımıza saygıda kusur etmeyiniz. Takip etmek istemeyen konuyu okumaz. Lütfen saygıdan sevgiden ödün vermeyiniz. özellikle bu sitede. Tartışma yaratıcı ve sitemiz ustalarına hakaret vari yazıları tasnif etmiyoruz. Lütfen riayet ediniz trt 123 usta. Sevgi ve saygılarımla.
[/sıze]

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ustaları küstürmek için kasıtlı olabilr böyle tuzaklara düşmemek lazım durup dururken neden diye sorarım sakin olup işimize bakalım buralardan öğrendiğimizi kimse bize para ile bile vermez burada ve üye olduğum başka sitelerde çok iyi ve adamgibi adam olan çoğuylada mesajla telefonla yüzyüze görüştüğüm onlarca adam gibi adam olan kişiler var bu siteler olmasa bu kişileri tanıma fırsatım olmazdı ilim çinde olsa gidiniz diyen bir peygamberin ümmetiyiz ilim kapımıza gelmiş onuda almıyorsak bu bizim suçumuz ismi önemli değil bir ustanın dediği yeregittim herşey olduğu gibi duruyor başkaları aramış ama biz olaya başka açıdan baktık vede sonuç inşallah hayırlı olacak neyi pay edemiyoruz anlamıyorum sevgi saygı olmasa neye yarar bu dünya

light_celal1

Kullanıcı

metin ustam kulak asma o harıtayı herkes koymaz zaten
sayende harita hakkında birşeylerdaha öğrendik allah razı olsun

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

Doğru düzgün bir fotoğraf eklemeyeceksen ne diye konu açıyorsun çok abuk bir yaklaşım görülecek başkası anlayacak...

gayet doğru bi konu açılmış bunun farkında değilmisin yada farkındasın rahatsızmı etti seni.
METİN usta yola devam usta bilgi ve paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bütün arkadaşlar ve dostlar olarak bekliyoruz.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

evet haklısın ben doğru düzgün
foto eklemesini pek beceremiyorum
TRT123 arkadaşım bakın size ne diyeceğim
ben sineğin ağzından girer g... çıkarım
buzamanakadar yaptığım işlerde kimseye
hesap vermedim bundan sonrada
vermem.ukalalığında hiç anlamı yok
zaten beni stelerden
tiksindiren sizin gibi düşünceye
sahip olanlardır.aslında ben enayinin tekiyim
niye millete yardım ediyorumki.bırak kimin ne hali varsa görsün

Sevgili ustam
Bizler Sizlerin neler anlattığını
Çok iyi anlıyoruz
Ve her siteye girdiğimizde
Sevgili ustalarımız ne bilgi verdi
Aman kaçırmayalım diye
Sıkı sıkıya takip ediyoruz
Sizin ve değerli ustalarımızın
Verdiği bilgileri
Anlamak istemeyenler
Hatta başka yerde böyle bir şey
Olduğunu onlara söyleyen olmadığı için
Sizin verdiğiniz bilgiler onlara inanılmaz geliyor
Biraz sabırlı olubta
Konuları takip etseler
Öğrenecekler ama
Ne yazık ki öğrenmenin yolunun
Sabırdan geçtiğini bilmiyorlar
Saygı değer ustam
Bizler özlemle sizin anlatacaklarınızı
Dizimizin üstüne çökmüş halde bekliyoruz;)

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

bu ara moda galiba başka sitelerdede ustalara alenen saldırı var ama ustalarda usta yani olayı anlamışlar gerekeni deyip yola devam etmişler olay bu neyin ne olduğunu bilmek

İRON

Kullanıcı

ustaları küstürmek için kasıtlı olabilr böyle tuzaklara düşmemek lazım durup dururken neden diye sorarım sakin olup işimize bakalım buralardan öğrendiğimizi kimse bize para ile bile vermez burada ve üye olduğum başka sitelerde çok iyi ve adamgibi adam olan çoğuylada mesajla telefonla yüzyüze görüştüğüm onlarca adam gibi adam olan kişiler var bu siteler olmasa bu kişileri tanıma fırsatım olmazdı ilim çinde olsa gidiniz diyen bir peygamberin ümmetiyiz ilim kapımıza gelmiş onuda almıyorsak bu bizim suçumuz ismi önemli değil bir ustanın dediği yeregittim herşey olduğu gibi duruyor başkaları aramış ama biz olaya başka açıdan baktık vede sonuç inşallah hayırlı olacak neyi pay edemiyoruz anlamıyorum sevgi saygı olmasa neye yarar bu dünya

aynen katılyıorum

star21

Kullanıcı

boş beleş olunca sazanlar zıplarmış..metin kardeşim güzel dostum böyle insanlar olacak ki yüreğimizin sadeliği ve güzelliği ortaya çıksın..kötü söz her daim sahibinindir vesselam..herkes kendi işini yapar buda herkesin zoruna gider..gittiği yere kadar gitsin boş ver..

saygılar ağadann..