orjinal gömü haritası | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

orjinal gömü haritası

MAMİ

Kullanıcı
Cevap: orjinal gömü haritası

S.A...Metin abi;sıralı oto -gaz sistemi gibisin,gaza gelmeye her daim hazırsın...Sen işine baksana abi YAVVVVVVV!!!...Doğru bildiğini söyle çekil köşene...(Foto yüklemede sorun yaşarsan ben burada emrine amadeyim,abilerin hası)

nousanemon

Kullanıcı

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum(Hz.Ali)
Bana burada bir simge sembol öğretenin tecrübesiyle bilgi sunan ustaların çırağı olmaya razıyım....

nousanemon

Kullanıcı

SOL ÜSTTEKİ SİYAH KÜTLE İÇİNİ LÜTFEN İYİ İNCELEYİN

DEFİNECİLERİN DİLİNDE HEP DOLAŞIR
(bir kazan para)diye buyrun bir kazan para belgesi ve içi dolu bir küp
içinin dolu olduğunu nerden anlarız burada küpün
renklerine dikkat ederseniz anlarsınız
harita hakkında fazla açıklama yapamam.
sadece görsel ve bazı şeylerin gerçek olduğuna dair kanıt
ALLAH herkeze nasip etsin

Ben resimde bir bayan görüyorum.
ve sarı şeyin üzerinde 5 farklı katman gördüm.

impossibleman

Kullanıcı

Çok güzel bir paylaşım emeğinize sağlık ustam. Gerçek haita hiç geçmedi elime ama fotokopi olarak gördüklerim oldu. Sizdeki harita ise sanırım şifreler içeriyor ve herkesin çözebileceği bir harita değil. Bilgi için teşekkürler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Su harıtayı uzak cekim yapsanda anlasak neyın ne oldugunu.ıcine girmişsiniz.

tılsım usta,metin abi ilk mesajda acıklama yapamayacıgını belirtmiş,adam fotograf cekmesını bılmıyormuda öyle eklesin resmi,lütfen yorumlarımıza biraz dikkat edelim lütfen.

Doğru düzgün bir fotoğraf eklemeyeceksen ne diye konu açıyorsun çok abuk bir yaklaşım görülecek başkası anlayacak...

trt tırt arkadaşım, normalde bu uslupla şimdiye kadar konuşmadım,lakin hak ettiğinizi düşünüyorum.ve nasıl olmuşda bu yorumunza karşılık sizi yasaklamadılar onuda anlamadım, doğru düzgün fotgraf eklemesını bılmıyorsun dedıgın usta, doğru düzgün kalbi olan bir ustaki seni yasaklamamış,ama ben malesef tepkisiz kalamam.

birşeyler istifade etmek için bulundugunuz ortamlarda saygılı olmak gerektıgını unutuyorsunuz galiba, yemek yediğin tabağı pislemek gibi birşey bu.

konuya kaldıgı yerddevam edebilirsiniz arkadaşlar,çatlak seslere kulak vermeyin lütfen.

Kervan07

Admin

vallahi bozkurt ustam ben admin olsam varya anında silerim ama admin değilim!
bu tarz uslub kullananlara bi kıl oluyorum varya anlatamam! sanki biz burda kölelik yapıyoru millete..

yakında şu tarz uslublar ile karşılaşırsak şaşırmayın "lan usta yarın bana 2 küp kaz gel ordan.yarın uğrar alırım!" tövbe tövbe yarab........

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

vallahi bozkurt ustam ben admin olsam varya anında silerim ama admin değilim!
bu tarz uslub kullananlara bi kıl oluyorum varya anlatamam! sanki biz burda kölelik yapıyoru millete..

yakında şu tarz uslublar ile karşılaşırsak şaşırmayın "lan usta yarın bana 2 küp kaz gel ordan.yarın uğrar alırım!" tövbe tövbe yarab........

ustam bunun için admin olmanıza gerek yok( inş oda olur) konularda avatar altında moderatöre bildir diye buton var tıklayın oraya,yazın durumu tamamdır.

tesekkur ederım destegınız için.

MURATS44

Kullanıcı

Böyle bir harita bana da nasip olsun inşaallah :) Tabi bende sizden yardım isterim

Nesibe

Kullanıcı

ÖZELLİKLE SİZİN İÇİN ÇİZDİM .....FAKİR BABA
UFAK DAYECİĞİN İÇİNDEKİ İNSAN MOTİFİNE BAKARMISINIZ
DURUŞU BELLİ YAŞI TAHMİNEN BELLİ
NEYE BAKTIĞI BİLE BELLİ

Metin Hocam. Size diğer taraftan mesaj atamadım. O yüzden burdan yazıyorum. Biz tesbit yapmak için pirinç çubuk aldık. Aldığımız kişi sağ elinizde altınla beraber tutun 18 m.ye kadar çeker demişti. Sizin yazılarınıza göre bu doğru olmuyor. Bu konuda bilgi verir misiniz kafam çok karıştı