Papatya Mı ? Yoksa Yıldız Mı ?

şüpheci

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: Papatya Mı ? Yoksa Yıldız Mı ?

bunlarda havadan gelmedıya asi ne yapmaya çalışıyon amacın ne konuyu başka yerlere saptırma şekiller şemalleri aynı konudakınle daha ne olsun fosilin etrafını karpuzlamı süsleseydim :) alem adamsın ya

ASİAVCI

Kullanıcı

konuda zaten fosil olup olması deyil sen fosil dersin yorumunu yazarsın
bende işaret der yorumumu yazar gecerim ama sen her kezin yorumuna yorum katarsan uzar gider uzar giderse tadı kacar tadı kaçtığındada tadından yenmez
benim gibi düşünenler işaret dedi
senin gibi düşünenlerde fosil dedi
gerisi konu sahibinin vede üye arkadaşların bileceği iş diyorum bende

KANAS_USTA

Admin

şüheci konuşmalarına dıkkat edersen hakkında hayırlı olur... aksı halde asıavsı ustam geregını gonul rahatlıgı ıle yap ustam....

yaprak sayıları 5 yahut 6 biz her ıkı durumu goz onune alarak tum acıdan yorumunu yapacagım bir de duz papatya olarak degerlendırecegım....

5 yapraklı papatya cıcegı cozumu;
işaretli taş medenıyetın yogun oldugu bir bolgede olur cevrede medenıyetın gereksınımı olan han kale kervan yolu mevcuttur bu dogrultuda papatya, hana inen yolun sağ kenarında aynı zamanda ilk köprüye varmadan yolun sağında kalır, dut yahut zeytin ağacı olur, zeytın agacı var ise batıya 14.metrede dut ağacı ise ki harman yeri şartı vardır duttan harman yerıne 1.adımda olur, çevrede bir de açık yahut kapalı bir mağara olur mağaranın kuzeyinde büyük bir taş olur zaten bu kaya aynı zamanda yolun doğu kenarındaki kayadır bu kayayı es gecmeyesın, birde dıkdortgen yahut kare seklınde bir işaretimiz olacak bu ısaret bir yapı yerınde olacak yapı yerının kuzeyındekı duvarın dogusunda olacak bu ısaret, bu dortgen ısaretının solunda bir adet mezar olur bulunan mezarında dogu tarafından altına 5 m(5 yaprak) ınılerek kapalı odaya varılır bulunan kapalı oda ıcerısınde 3 adet mezar vardır. yalnız bu mezarlar kalenın karsısındakı akarsuya cok yakın olan mezarlardır.....

bir diğer seçenek; madem toprak altından cıktı , 5 yaprak olmuş sana taç, bu ısaretın dogusunda olacak ızdıvaç, etrafı çevrili yeri bulup aç....

sımdı butun bunları uyglamıslarmıdır elbettekı hayır sen konuna acıklama getırmedıgın için ben genıs yazdım cok dahasınıda yazarım vakıt yetmez, burdan arazıye uygun dusen hıssenı alacaksın...

6.yapraklı papatya; madem toprak altından cıktı kısaca bu tasın kuzeybatı tarafından 9 m kazılarak guney batıdakı odalara ınılır bu yer altındaki şeklidir,
dıyelımkı yer ustundekı manası nedır, yıne bır yapı yerı olur ve bu ısaret bu yapı yerının bır odasının doğu uzun kenarının kuzey at kosesı ıcerısınden cıkar ve yıne 9 m ınılır odalr guneybatıda kalır. birde dere kenarındaki höyüğü ifade eder...

DUZ PAPATYA(Yapraklar dıkkate alınmaksızın): onada yukarıdaki acıklamalardan arazıde uygunluk goremedı ısen detylı yazarım ınsallah...

sımdı konu sahıbı arkadasım bu ıste varsayımla konusmak en nefret edılen seydır basta benım...
amacımız hayırlara vesıle olabılmek fakat konunu hakkıyla acmadıgın ıcın bız cok ıhtımallı dusunmek durumundayız sımdı buraya emın ol bılındık tum taktıklerı dokerım en az 500 sayfa yazarım ama bosa yazmıs olurum bırıncısı kafan karısır ıkıncısı hepsını degıl bazılarını kullanmıs olurlar dolayısıyla hem sana hem bıze yazık hakkıyla konu acmayı ogrenemdık bır turlu...

ısın ozunde sunu demek ıstıyorum konu sahıbı ıpın ucunu yorumcuya verecek, yorumcu ıpın ucunu yakaladımmı zaten gerısı kendılıgınden gelır, her ısaret ve arazıde olayın iç yuzunu veren bır ayrıntı ıllakı vardır bu ayrıntı cogu zaman dogal sandıgımız seylerdır.

konu acacak arkadaslara sızın aracılıgınızla seslenıyorum lutfen ıp uclarından en az ıkı adet sununuz sununuz kı bırbırlerıyle manada ıttıfak etsınler sonrası zaten kendılgınden gelır... bu sozumu yabana atmayınız en az ıkı unsurda mana butunlugu tutmalı...
yanı ıkı adet ıp ucu tum mıntıkayı haletmeye yeter.

Moderatör tarafında düzenlendi:

İRON

Kullanıcı

bunlarda havadan gelmedıya asi ne yapmaya çalışıyon amacın ne konuyu başka yerlere saptırma şekiller şemalleri aynı konudakınle daha ne olsun fosilin etrafını karpuzlamı süsleseydim :) alem adamsın ya

sna sesleniyorummm eyyy şu fani dunyanın fani bi okadarda cahil insanı...kendini ne zannediyorsun...bir insanı kaybetmekten çok kazanmak ne kadar zordur bilirmisin...insana niçin değer verilirsana soruyorumm.???cahil olduğu için mi yoksa başkasına yararı olduğu için mii???.şunu unutmaki fahri kainat efendimiz (s.a.v) bir hadis--i şerifinde şöle buıyurmaktadır. bir insanın kalbini kırmak kabey-i muazzama,yı yıkmak gibidir...nasıl oluyorda bu kadar cahilane davranışlarda bulunuyorsunuz anlam veremiyorum doğrusu...okadar kendinize güveniyorsanız bu konularda ne diye site site dolaşıyorsunuz.maksadınız huzur,u kaçırmaksa tebrik etmeden geçmeyecem çok iyi başarıyorsunuz.ama şuda bir gerçekki huzuru kaçırdırtığın gibi bir çok beşer,inde hakkına geçmiş olup kul hakkını yemiş oluyorsunn..buda şu demek oluyorr baki alemdeki sonsuzluk yolculuğunda seni ne kadar tehlikeler beklediğinin farkında değilsin..inş hatanı anlayıp özürdiler yada haklarını helal etmelerini isterisn yoksa mahşerde işin baya birzor olur....anlaşılan sende ne ALLAH nede peygamber sevgisi mevcut....nese sözü fazla uzatmaya gerek yok...cümlelelrimi şu hadisle bitirmek istiyorumm.peygamber fendimiz (s.a.v) ashabına sormuş ey ashabımmm size deslerki müflis kimdir diye sorsalar sizler ne cevap verirsiniz..ashapta cevaben ya resulALLAH müflis kimse malı mülkü olupta sonradan malını mülkünü kaybedendir.kainat efendisi hayır müflis kimse odurki..ahirete namaz,oruç,zekat,hac,nafile ibadet,zikir,taat vs gibi hayırlarla sevaplarla ALLAH c.c,hün huzuruna vardığı halde bütün sevapları elinden alınarak hak sahiplerine verildiğinde,,,buda yetmiyormuş gibi hak sahiplernin günahlarından alınıp hak yiyen kişinin sırtına verildiğinde,işte ozaman gerçek müflis olur.onun için ne olur lütfen ama kalp kırmayalım.şunu unutmayalımki bir binayı yapmak nasıl aylarımızı alıyorsa yıkmakta en fazla 1 dakikaımızı alıyor.buda ne kadar insan kazanmak kolay olmadığını kanıtlar niteliğindedir...ALLAH c.c ıslah eyleisn ne diyim artıkk..:(:(:(

İRON

Kullanıcı

şüheci konuşmalarına dıkkat edersen hakkında hayırlı olur... aksı halde asıavsı ustam geregını gonul rahatlıgı ıle yap ustam....

yaprak sayıları 5 yahut 6 biz her ıkı durumu goz onune alarak tum acıdan yorumunu yapacagım bir de duz papatya olarak degerlendırecegım....

5 yapraklı papatya cıcegı cozumu;
işaretli taş medenıyetın yogun oldugu bir bolgede olur cevrede medenıyetın gereksınımı olan han kale kervan yolu mevcuttur bu dogrultuda papatya, hana inen yolun sağ kenarında aynı zamanda ilk köprüye varmadan yolun sağında kalır, dut yahut zeytin ağacı olur, zeytın agacı var ise batıya 14.metrede dut ağacı ise ki harman yeri şartı vardır duttan harman yerıne 1.adımda olur, çevrede bir de açık yahut kapalı bir mağara olur mağaranın kuzeyinde büyük bir taş olur zaten bu kaya aynı zamanda yolun doğu kenarındaki kayadır bu kayayı es gecmeyesın, birde dıkdortgen yahut kare seklınde bir işaretimiz olacak bu ısaret bir yapı yerınde olacak yapı yerının kuzeyındekı duvarın dogusunda olacak bu ısaret, bu dortgen ısaretının solunda bir adet mezar olur bulunan mezarında dogu tarafından altına 5 m(5 yaprak) ınılerek kapalı odaya varılır bulunan kapalı oda ıcerısınde 3 adet mezar vardır. yalnız bu mezarlar kalenın karsısındakı akarsuya cok yakın olan mezarlardır.....

bir diğer seçenek; madem toprak altından cıktı , 5 yaprak olmuş sana taç, bu ısaretın dogusunda olacak ızdıvaç, etrafı çevrili yeri bulup aç....

sımdı butun bunları uyglamıslarmıdır elbettekı hayır sen konuna acıklama getırmedıgın için ben genıs yazdım cok dahasınıda yazarım vakıt yetmez, burdan arazıye uygun dusen hıssenı alacaksın...

6.yapraklı papatya; madem toprak altından cıktı kısaca bu tasın kuzeybatı tarafından 9 m kazılarak guney batıdakı odalara ınılır bu yer altındaki şeklidir,
dıyelımkı yer ustundekı manası nedır, yıne bır yapı yerı olur ve bu ısaret bu yapı yerının bır odasının doğu uzun kenarının kuzey at kosesı ıcerısınden cıkar ve yıne 9 m ınılır odalr guneybatıda kalır. birde dere kenarındaki höyüğü ifade eder...

DUZ PAPATYA(Yapraklar dıkkate alınmaksızın): onada yukarıdaki acıklamalardan arazıde uygunluk goremedı ısen detylı yazarım ınsallah...

sımdı konu sahıbı arkadasım bu ıste varsayımla konusmak en nefret edılen seydır basta benım...
amacımız hayırlara vesıle olabılmek fakat konunu hakkıyla acmadıgın ıcın bız cok ıhtımallı dusunmek durumundayız sımdı buraya emın ol bılındık tum taktıklerı dokerım en az 500 sayfa yazarım ama bosa yazmıs olurum bırıncısı kafan karısır ıkıncısı hepsını degıl bazılarını kullanmıs olurlar dolayısıyla hem sana hem bıze yazık hakkıyla konu acmayı ogrenemdık bır turlu...

ısın ozunde sunu demek ıstıyorum konu sahıbı ıpın ucunu yorumcuya verecek, yorumcu ıpın ucunu yakaladımmı zaten gerısı kendılıgınden gelır, her ısaret ve arazıde olayın iç yuzunu veren bır ayrıntı ıllakı vardır bu ayrıntı cogu zaman dogal sandıgımız seylerdır.

konu acacak arkadaslara sızın aracılıgınızla seslenıyorum lutfen ıp uclarından en az ıkı adet sununuz sununuz kı bırbırlerıyle manada ıttıfak etsınler sonrası zaten kendılgınden gelır... bu sozumu yabana atmayınız en az ıkı unsurda mana butunlugu tutmalı...
yanı ıkı adet ıp ucu tum mıntıkayı haletmeye yeter.

s.a kanas usta sizdeki bilgi bilgisayarı bile geçmiş gibi....allah c.c yar ve yardımcınız olması dileği ile.rabbim butun islam alemine yardım eylesin...:):):):)

ihtiyar45

Vip Üye

Değerli arkadaşım benim yorumum biraz farklı,işaretin olduğu yer bana basit oturak gibi geldi,bu gibi yapıların oturak yerine yapılan işaretlerin altınada kasa tabir edilen yerlerde yapılmaktadır,işaretli taşta sanki sonradan yerleştirilmiş gibi,işaretin olduğu yere güzel bir makina ile bakmanı öneririm.

Turkia

Kullanıcı

Yorumlarınız icin Tesekkür Ederim Arkadaslar .. O Bölgede Daha Detaylı Arastırma Yapmam Gerekecek .. Cünkü Arkadas Onun Yanında Ki Kaya'nın Yanında 2 Farklı isaret Bulmus ..

ASİAVCI

Kullanıcı

sana vede yorumlarına bişey diyen yok sen yorum yazmaktan başka herkezle didişiyorsun

konu kapanmıştır olumsuz yazanı cizerim kim olursa olsun herkez bildiğini yazsın yeterli konuyla ilgili yorumları olanlar buyursun....k.gelsin

Turkia

Kullanıcı

Yeni Resimler Ekledim Umarım Detaylı Sekilde Bölgenin Resimlerini Cekebilmisimdir ..
7871ERG0044.jpg

4715ERG0045.jpg

8409ERG0046.jpg

4896ERG0047.jpg

3592ERG0048.jpg

4ERG0049.jpg

4134ERG0050.jpg

7839ERG0051.jpg

4817ERG0052.jpg

7978ERG0053.jpg

9298ERG0054.jpg

274ERG0055.jpg

5782ERG0056.jpg

8986ERG0057.jpg

9514ERG0058.jpg

1578ERG0059.jpg

1929ERG0060.jpg

4848ERG0061.jpg

6202ERG0062.jpg

5230ERG0063.jpg

7306ERG0064.jpg

3347ERG0065.jpg

7226ERG0068.jpg

9336ERG0069.jpg

2531ERG0071.jpg

231ERG0075.jpg

3060ERG0076.jpg

3524ERG0077.jpg

8694ERG0078.jpg

6219ERG0083.jpg

5197ERG00823.jpg

[YOUTUBE] [/YOUTUBE]

Turkia

Kullanıcı

Ben Bu Numaralandıgım Kayanın Altında Olarak Düsünüyorum Ustalarımız Ne Söyler ?

kw9q.jpg

5ra1.jpg

p5f1.jpg

r6rx.jpg

Son düzenleme: