Papatya Mı ? Yoksa Yıldız Mı ?

Turkia

Kullanıcı
Cevap: Papatya Mı ? Yoksa Yıldız Mı ?

Buda Videosu Arkadaslar ..

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

fosil degil neden degil cunku bu tas yatik sekildeymis o cicek yere yakin yerdeymis ve o cicegin oldugu yer once etrafi kesilmis oyuk olusturulmus sonra yapilmis..el degdigi o etrafindaki acilan oyuktan belli..bende fosil saniyordum tski videoyu izleyene kadar..

Turkia

Kullanıcı

aga Ustam Numaraladıgım Tasların Altında Mezarı Olamaz Mı ? veya Cicegin Altında Kayayı Oyup Cicegi üzerine Koymuslar Gibi .. Resimde Ekledigim Yeri Yokladım Bosluk Sesi Alıyorum icinde Birsey Olamaz Mı ?

v4de.jpg

star21

Kullanıcı

degerli dostum sen bunu diger isaretlerle karistirma ve lutfen isareti kirmaktan bahsetmeyin adam enayi mi gidip tasin icine mali koyacak..koysa bile onun icine en fazla 3 tane sigsin adam 3 tane altin icin sence tasa okadar iscilik yaparmi??yapmaz...bu yuzden aklima tekbir yer geliyor tarla harman yeri yani buna yakin yerde bu tur yer var mi.,..

Turkia

Kullanıcı

Hocam Ben isarete Sırtımı Dayayıp Yaklasık 10-11 Adım Attım .. Attıktan Sonra Numaraladıgım Kayanın üstüne Geldim ..

csof.jpg

9hwa.jpg

star21

Kullanıcı

neye istinaden yani neye dayanarak 10 yada 11 adim attiniz...neden 15 yada 20 degil..onu anlamadim

Turkia

Kullanıcı

Bir Arkadas 11 veya 21 Adım Atmamı ve Daha Sonra Bir Kayanın üstüne Gelecegimi Söylemisti Söyledigini Yaptım Kayanın üzerine Geldim .. Kaya Horasan'dan Yapılmıs Yanılmıyorsam icerisi De Bos .. En Fazla Ne Kadar Yakınısında veya Uzagında Olur ? Yardımcı Bir isareti Cıkma ihtimali Var Mı ? Ne Yapmam Gerekiyor ..

star21

Kullanıcı

degerli dostum ben gereken yorumu yazmisim ama okumamissin

aynen bunu yazmistim bu yuzden aklima tekbir yer geliyor tarla harman yeri yani buna yakin yerde bu tur yer var mi.,..

ve o mezar dedigin yeride incele.....

Turkia

Kullanıcı

Hocam Ona Bezeyen Yer Batı Tarafında Bulunuyor .. Resimde isaretledim .. Suan Oraya Gidemiyorum Santiye Kurulmus Oraya ..

51ja.jpg

star21

Kullanıcı

ozaman o tasin orayi incele...senin dedigin yeri