Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji! | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Emeğine sağlık gardaşım ben az teknoloji özürlülerindenim ekranda kırmızı alan boşluk anlamınamı geliyor 🤔 ayrıca derinlik ve uzunluk hakkında bir bilgi veriyormu sistem

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı

Arkadaşlar selamlar power pulse gradyometre ile canlı çekim test videosu. Video çekmek ve ortam ayarlamak meşakkatli ve zor bir iş :). Yolumuz üzerinde karşımıza çıkan menfez üzerinde Canlı çekimde sesli uyarım konusunda size fikir verecek basit bir çekim oldu.
Murat bey çok teşekkür ederiz. Kısmetse pazartesi yaninizdayim, ve bismillah diyip siteden ilk ben alicam sanırım bu güzel makineyi :) bu makine de en sevdiğim özelliklerden biri, hatta diğer firmajarda olmayan da bir özellik bilgisayara dahi ihtiyaç duymadan sesli ve rakamsal sistem geliştirmiş olmanız. Ben burada şunun sözünü veriyorum 6 metrede varlığını bildiğim tünellerde çekim yapicam ve bu konunun altında Tünelleri görüp görmediğini tüm üyelerle paylaşicam. Sizin mühendisliğinize güvenim tam, Azerbaycan da Gardasim bu cihazla oda mezarlar açtı, bunu bildiğim için kafam rahat. tabiyki yaşamak başka birşey :)

ELEKTRONİK TASARIM

Kurumsal
Kullanıcı

Selamlar arkadaşlar, Deli Fırat usta arkadaşımız renkler konusunda boşluk mu yoksa metal mi diye merak etmiş. Power pulse programında renk parametreleri değişkendir. İstersek boşluğu mavi renkte , istemezsek kırmızı renkte gösterebiliyoruz. Müşterilerimiz boşluğu genelde kırmızı, metalleri mavi renkte görmekten hoşlanıyorlar.​

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör

Selamlar arkadaşlar, Deli Fırat usta arkadaşımız renkler konusunda boşluk mu yoksa metal mi diye merak etmiş. Power pulse programında renk parametreleri değişkendir. İstersek boşluğu mavi renkte , istemezsek kırmızı renkte gösterebiliyoruz. Müşterilerimiz boşluğu genelde kırmızı, metalleri mavi renkte görmekten hoşlanıyorlar.​

Eyvallah gardaşım bilgi ve cevabın için teşekkür

tan-er

Kullanıcı
Murat bey çok teşekkür ederiz. Kısmetse pazartesi yaninizdayim, ve bismillah diyip siteden ilk ben alicam sanırım bu güzel makineyi :) bu makine de en sevdiğim özelliklerden biri, hatta diğer firmajarda olmayan da bir özellik bilgisayara dahi ihtiyaç duymadan sesli ve rakamsal sistem geliştirmiş olmanız. Ben burada şunun sözünü veriyorum 6 metrede varlığını bildiğim tünellerde çekim yapicam ve bu konunun altında Tünelleri görüp görmediğini tüm üyelerle paylaşicam. Sizin mühendisliğinize güvenim tam, Azerbaycan da Gardasim bu cihazla oda mezarlar açtı, bunu bildiğim için kafam rahat. tabiyki yaşamak başka birşey :)

Selamün aleyküm

Ekli dosyalar

• IMG-20240306-WA0021.jpg
    IMG-20240306-WA0021.jpg
    83.8 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG-20240306-WA0024.jpg
    IMG-20240306-WA0024.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 19

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Söz verdiydim makineyi alınca Tünel olarak bildiğimiz bariz test alanımız da cekimimizi yaptık. Derinlik 6 metre. Kırmızı net görüntü tünel. Bir tünel daha bağlantı var onuda yakaladık. Sırf tüneli görmek için üç boy çekim yaptım. Tunelleri net olarak gostericektim ama yağmur çamur ağzı kapanmış... Beni bileniniz bilir daha neler neler çeker atarım. Şuan için 10 üzerinden 10 verdim. Arazideyim daha çok resim gelebilirse video gelicek...

Ekli dosyalar

• IMG_20240416_174145.jpg
    IMG_20240416_174145.jpg
    898.3 KB · Görüntüleme: 18

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Selamün Aleyküm. Söz verdiydim makineyi alınca Tünel olarak bildiğimiz bariz test alanımız da cekimimizi yaptık. Derinlik 6 metre. Kırmızı net görüntü tünel. Bir tünel daha bağlantı var onuda yakaladık. Sırf tüneli görmek için üç boy çekim yaptım. Tunelleri net olarak gostericektim ama yağmur çamur ağzı kapanmış... Beni bileniniz bilir daha neler neler çeker atarım. Şuan için 10 üzerinden 10 verdim. Arazideyim daha çok resim gelebilirse video gelicek...
Çok belirgin bir şekilde ortaya çıkmış. Dedektörleri, çubukları kaldırın mekanın sahibi geldi :) Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Çok belirgin bir şekilde ortaya çıkmış. Dedektörleri, çubukları kaldırın mekanın sahibi geldi :) Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.
Evet abi. Elhamdülillah sonunda doğru cihaza ulaştık. :) Rabbim utandırmasın. Umarım hayırlı neticelere vesile olur. Darısı cihaz sahibi olmak isteyen tüm hobidaşlarima.

Bmw-45

Kullanıcı
Vay koçum benim başarmışsın. Sana Murat abimin cihazları çok iyi demişdim. Hayırlısı olsun qardaş