Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji! | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

Bmw-45

Kullanıcı
Ayrıca Murat abimiz mayis sonunda çok müthiş bir cihaz daha üretecek, dünyada eşi olmayacaktır, sabırsızlıkla bekliyoruz, Azerbaycandan selamlar, yeni üye oldum.

Kader25

Admin
Selamün Aleyküm. Söz verdiydim makineyi alınca Tünel olarak bildiğimiz bariz test alanımız da cekimimizi yaptık. Derinlik 6 metre. Kırmızı net görüntü tünel. Bir tünel daha bağlantı var onuda yakaladık. Sırf tüneli görmek için üç boy çekim yaptım. Tunelleri net olarak gostericektim ama yağmur çamur ağzı kapanmış... Beni bileniniz bilir daha neler neler çeker atarım. Şuan için 10 üzerinden 10 verdim. Arazideyim daha çok resim gelebilirse video gelicek...
Aleyküm Selam.
Hayırlı olsun hocam.
Bayramın 3ncu günü yolda araçla giderken haber halkına "zengin olmaya niyetlendim" dedim. Bu kadr kolay mı zengin olmak dediler. Bende çok kolay, bir duaya bakar demiştim. Dua senin cihaz olabilir hocam. 😀
Cihazı beğendiğine sevindim.
Diğer cihazları sevmemistin.

Boşluk bulma yeteneğimiz de artık sen teyit ve.kontrol edersin insallah.
İyice uzmanlas, bir paflagonya gezisi yapalım inşallah. Oradaki yenilgiyi bir türlü kabullenemiyorum. 🙂🙃

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Aleyküm Selam.
Hayırlı olsun hocam.
Bayramın 3ncu günü yolda araçla giderken haber halkına "zengin olmaya niyetlendim" dedim. Bu kadr kolay mı zengin olmak dediler. Bende çok kolay, bir duaya bakar demiştim. Dua senin cihaz olabilir hocam. 😀
Cihazı beğendiğine sevindim.
Diğer cihazları sevmemistin.

Boşluk bulma yeteneğimiz de artık sen teyit ve.kontrol edersin insallah.
İyice uzmanlas, bir paflagonya gezisi yapalım inşallah. Oradaki yenilgiyi bir türlü kabullenemiyorum. 🙂🙃
Onun cihazı bizim cihazımız ustam :) lazım olunca sen söyle ben zorla yollattırırım :)

Kader25

Admin
Onun cihazı bizim cihazımız ustam :) lazım olunca sen söyle ben zorla yollattırırım :)
Sagolasin abi.
Ben çubuklara sevdalıyım.
Cihazlar bana Küskün.
Hocam görüntüyü alsın.
Mekanı bana ileriden göstersin.
Ben cubuklarla bakıp krokisini derinlik ile birlikte çizeyim. Sonra benim ölçü ve şeklim ile kendi ölçüm ve şekli karşılaştırsın. Ben kendimi göreyim cihaz da kendisini ispat etmiş olsun.
Mesele bitti mi?
Bitmedi.
Kolay.olan fazla derinliği de olmayan bir yeri açalım. Tespitler ile gerçek arasındaki başarıyı teyit etmiş oluruz.

Şunu da söyleyeyim bu konuda mütevazilik hataya sebep oluyor:
Mala marka cihazla bakılıp oda var denilen 3-5 yere Ben baktım. Oda yok dedim. Elbette bana inanmadılar. Yer açıldı odalar bulunamadı. Bir meselemiz var ki; cihazlar dahi yaniliyor:
Aşağıda toprak altındaki kuvvetli mineral dediğimiz taşlar vesilesi ile cihazlar yanilmakta. Çubuk da yanilmakta. Son yıllarda elhamdülillah minerali tanımam daha güzel sonuçlar almama vesile oldu.
Yıllarca minerali ekleyelim diye uğraştık hata etmişiz. Bize mineralle arkadaş ve akraba olmamızı @trakyali usta söyleyince aklımız başımıza geldi. Şimdi daha iyi noktadayız hamdolsun. Aşağıdaki mineral ise "amcaoglu" deyip seslenmekte çoğunlukla. 😀

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Sagolasin abi.
Ben çubuklara sevdalıyım.
Cihazlar bana Küskün.
Hocam görüntüyü alsın.
Mekanı bana ileriden göstersin.
Ben cubuklarla bakıp krokisini derinlik ile birlikte çizeyim. Sonra benim ölçü ve şeklim ile kendi ölçüm ve şekli karşılaştırsın. Ben kendimi göreyim cihaz da kendisini ispat etmiş olsun.
Mesele bitti mi?
Bitmedi.
Kolay.olan fazla derinliği de olmayan bir yeri açalım. Tespitler ile gerçek arasındaki başarıyı teyit etmiş oluruz.

Şunu da söyleyeyim bu konuda mütevazilik hataya sebep oluyor:
Mala marka cihazla bakılıp oda var denilen 3-5 yere Ben baktım. Oda yok dedim. Elbette bana inanmadılar. Yer açıldı odalar bulunamadı. Bir meselemiz var ki; cihazlar dahi yaniliyor:
Aşağıda toprak altındaki kuvvetli mineral dediğimiz taşlar vesilesi ile cihazlar yanilmakta. Çubuk da yanilmakta. Son yıllarda elhamdülillah minerali tanımam daha güzel sonuçlar almama vesile oldu.
Yıllarca minerali ekleyelim diye uğraştık hata etmişiz. Bize mineralle arkadaş ve akraba olmamızı @trakyali usta söyleyince aklımız başımıza geldi. Şimdi daha iyi noktadayız hamdolsun. Aşağıdaki mineral ise "amcaoglu" deyip seslenmekte çoğunlukla. 😀
Heh işte ben bu yüzden ısrarla diyorum zaman ve saat çok önemli diye ustam. 🙂

Kader25

Admin
Heh işte ben bu yüzden ısrarla diyorum zaman ve saat çok önemli diye ustam. 🙂
Kesinlikle haklısın.
İlgili konuya dönemedim sana.
İnan vaktim kalmıyor.
5 mayıs da oğlanın düğünü var.
31 ağustosa kadar ev sahibine sözüm var evden çıkacağım, 4 bin liradan 9 bine çıktım 17 bin kira ister. Bizim kiraci ise hala 3200 liraya oturmakta...
Sabah işe akşam eve.
Gece sohbete diyanete.
Torunu bile haftada 1 ancak gormekteyim. :(

Velhasıl zengin olmaya vaktim yok 😀😃🙂

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Ayrıca Murat abimiz mayis sonunda çok müthiş bir cihaz daha üretecek, dünyada eşi olmayacaktır, sabırsızlıkla bekliyoruz, Azerbaycandan selamlar, yeni üye oldum.
Gardaşim sen hoş geldin sefa geldin. Beni kırmayıp üye olduğun için ayrıca çok teşekkür ederim :) Fırsat bulduğunda cihazla ilgili başarılarını bu konu altında paylaşmanı rica edicem senden .