Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji! | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Selamün Aleyküm Bugün Yapmış olduğum tespitin Görüntüsünü de sizlerle paylaşayim. Kısmetse Çok düşünüp belki açtıktan sonra da paylaşırım. :) Bu görüntü Sözde bir türbenin Baş kısmının hemen yanından alındı...

Ekli dosyalar

• IMG_20240429_015812.jpg
    IMG_20240429_015812.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240429_020006.jpg
    IMG_20240429_020006.jpg
    542.3 KB · Görüntüleme: 10

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Az önce Gölbaşindan araziden geldim, Cihazı almaya niyet etmiş ama kalbi mutmain olmamiß bir kardeşimizin davetlisiydim. Canlı çekimde yani bilgisayari açmadan Giriş kısmı koridor ve sağlı sollu odalara geçilen yapıları tespit ettim. Altını çiziyorum henüz bilgisayarı açıp görüntü almadan. Odanın altında oda var demişler adamları çalıştırmışlar, öyle birşeyin olmadığını ve koridora gelen önleri kapalı tünelleri Görüntülü sistemle tespit ettim. Meğer deneniyormuşum aşşadan girişi gösterdiler tam 9 metreden yakaladı. Alan kat kattı anladığım. Odalar ve tünelleri canlı çekimde 5 metre yukardan algıladı... @ELEKTRONİK TASARIM abi ellerine kollarına sağlık... Hakkaten yapmışsın, zaten arkadaşlar da tav oldular, imtihanı başarıyla geçti cihazın. Zifiri karanlık di ve aşırı esiyordu video destegi saglayamadim bu kez.

elle tutulur gözle görülür veriler olmadığı sürece bu tür açıklamaların uçan balondan farkı olmaz renksiz kardeşim :) kısa bir video olur bir kaç görüntü olur vs.. bu şekli ile sadece cihaz övücü oluruz. hadi ben seni tanıyorum, ya tanımayan diğer yüzlerce binlerce insan ? velhasıl kelam delil lazım..

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamün Aleyküm Bugün Yapmış olduğum tespitin Görüntüsünü de sizlerle paylaşayim. Kısmetse Çok düşünüp belki açtıktan sonra da paylaşırım. :) Bu görüntü Sözde bir türbenin Baş kısmının hemen yanından alındı...

Bana istediğim şeylerle gel. Bunlar onlar değil 😂

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
elle tutulur gözle görülür veriler olmadığı sürece bu tür açıklamaların uçan balondan farkı olmaz renksiz kardeşim :) kısa bir video olur bir kaç görüntü olur vs.. bu şekli ile sadece cihaz övücü oluruz. hadi ben seni tanıyorum, ya tanımayan diğer yüzlerce binlerce insan ? velhasıl kelam delil lazım..
Haklısın da abi. Bunu en fazla daha önce açılmış bir alanda video çekerek yapabilirim. Hem aşşadaki yapıyı hemde alınan veriyi göstermiş oluruz bu vesile ile. Arazide böyle uygun bir yere denk geldiğimde canlı video çekip atayım inşaallah. :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Haklısın da abi. Bunu en fazla daha önce açılmış bir alanda video çekerek yapabilirim. Hem aşşadaki yapıyı hemde alınan veriyi göstermiş oluruz bu vesile ile. Arazide böyle uygun bir yere denk geldiğimde canlı video çekip atayım inşaallah. :)

açılmış açılmamış farketmez kardeşim, biz yapıyı anlaşılır şekilde hem cihaz görüntüsü ile hemde normal çekim ile görelim yeter. anlayış ve gayretin için teşekkür ederim.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
açılmış açılmamış farketmez kardeşim, biz yapıyı anlaşılır şekilde hem cihaz görüntüsü ile hemde normal çekim ile görelim yeter. anlayış ve gayretin için teşekkür ederim
Aynen öyle. Cihaz ile çekim yapılacak, yorumlanacak , sonra kamera ile çekim yapılarak karşılaştırılacak. bunun için büyük bir yapıya gerek yok. Hatta daha da ileri giderek alttaki boş yapıya Truva ustamın bidon yerleştirilecek ve görüntüde değişiklik varmı bakılacak :)