Radyostezi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Radyostezi

Warning

Kullanıcı
ilk günlerin ve sorumluluk bilincinin neticesi böyle olur.
seni bitkin görmeyi istemeyiz. her şey yolunda inşaallah. kendini bitirme.

Ağabeyim hamd olsun şükürler olsun radyestezi oldukça insanı yoruyor bir test yaptım salı akşamı inan ağabeyim omuzlarım ve boynum hala ağrıyor :) inşaallah sonuç birebir olur Allah c.c. izniyle sitemizden kaynaklanan bir yorugunluk yok ağabeyim benim için buranın huzuru yetiyor ben bu aralar kapalı mekandayım tıkalı kalıyorum ama burada gözüm gönlüm sizler sağolasınız ağabeyim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
arkadaşlar konu içerisinde rabıta olayı geçmiş, bu olayı bilimsel yönleri ile anlatalım,
dini bir görüş olan bu husus, birçokları tarafından kabul görmez iken birçokları tarafındanda aşırı çekilde kabul görüyor,
bu sebeple tarafların rahatsız olma durumu cıkacaktır.
rabıta konusunu bilimsel işleyelim l

denizliden20

Kullanıcı
arkadaşlar konu içerisinde rabıta olayı geçmiş, bu olayı bilimsel yönleri ile anlatalım,
dini bir görüş olan bu husus, birçokları tarafından kabul görmez iken birçokları tarafındanda aşırı çekilde kabul görüyor,
bu sebeple tarafların rahatsız olma durumu cıkacaktır.
rabıta konusunu bilimsel işleyelim l
çok haklısın ustam lacivet ustamda bu konu hakkında bilgi sahibiyse rabıta işini o en güzel şekilde halleder inşlh

karadağ003

Kullanıcı
hayırlı olsun ustam bak o kadar zor deil.bunun deneyini şöyle yapacanki kendini kandırıp kandırmadığını anlarsın birinden sizin bilmediğiniz bir yer olsun.daha önce ölçü attığı bir yer olsun.google ört fotosu iste.aynı noktayı bulabilirseniz.kendinizi kandırmıyorsunuzdur ustam.yemeğe tatlıya gelince denizlinin tüm yemekleri sana feda olsun ustam.derinliğe gelince benin aylardır deli danalar gibi sizlerden ısrarla öğrenmek istediğim.derinlik ölçüsü.arazide beceremediğim olayı nasıl evden becerecem.:Dher şeyi çözdüm bir o kaldı sizinle karanar ustamla allah nasib ederse bir araya gelirsek derin ölçü üzerinde yani 20 -25 metrelik bir derinliğe sizden öğrenirsem evde uygulamaya geçecem.:Dyazımdada açıklamıştım arazide her şeyin tam olmalı ki evde başarıyı yakalayasın.çok şükür arazide nokta.plan proje .olayında sorunum yok tek sorunum.derinlik ölçüsü.onuda öğretmek siz eli öpülesilere düşüyor.ben şöylede düşünüyorum.belkide rabbim hepsini bana nasib etmiyor.başkalarınada muhtaç olsun.başkalarıda bu işlerden sebeblensin diye :Dsaygılar ustam
Selamunaleykum cumleten. Güzel bir konuya değinmissiniz. Kardeşim bu kadar becermissin bu işi tebrik ederim bende derinlik hakkında nacizane fikrimi paylaşayım istedim.işi sarkac la yaparsan daha kolay olur tabiki cubuklada olur .iki yol var
1.cizgisiz A4 kağıdına yarım yuvarlak çiz alttaki düz çizginin ortasına noktala. O noktadan eşit çizgilerle yarım daireyi istediğin kadar böl her çizginin karşısına 1 2 3..gibi yaz her çizgi metre olarak ifade eder.buldugun hedefin derinliğini tespit için sarkaci alttaki noktanın üstüne tut ve sor .sarkac saat yönünde daire yapar sonra ileri geri salinim yapar hangi çizgiyi gösteriyorsa derinlikte.
2.ayni şekilde harita üzerinde buldugun hedefin derinliğini sarkaca sorarak bulabilirsiniz.ornegin bu hedef nekadar derinde gibi
Kusura bakmayın konu uzun telefondan yazıyorum bu kadar oldu

sakaci50

Kullanıcı
Halografik evrene hoş geldiniz. Açıklamasını kuantum la yapıyorlar. Halografik fotoğrafı parçalasanızda her parçasında görüntü sabit kalır.