'' Ramazan Eğlencesi '' | Sayfa 44 | Define işaretleri ve anlamları

'' Ramazan Eğlencesi ''

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Ağlasam'mı gülsemmi bilemedim:eek: İkizceli ustam ile Lacivert24 ustamın bu durumuna.Jakuzide banyo yapmak :confused: Nasıl bişi aceba.:eek: arkası dönük kişide Aliveli Ustam'mıdır aceba.:D:p:D

wolf_52

Kullanıcı
:eek:hayırlı ramzanlar ustalarım, bu lacivert 24 hocamın,ramazanlık halini evelki gün çekdim, sakın ha yayımlama dedi rüşdü usta tırsmasın diye, sizlerde rüşdü ustamıza bir şey demyin armaızda kalsın, hay (maşallah) hocama bak..:eek::D:p

TEVFiK

Vip Üye
:eek:hayırlı ramzanlar ustalarım, bu lacivert 24 hocamın,ramazanlık halini evelki gün çekdim, sakın ha yayımlama dedi rüşdü usta tırsmasın diye, sizlerde rüşdü ustamıza bir şey demyin armaızda kalsın, hay (maşallah) hocama bak..:eek::D:p
S.a. Hayırlı Ramazan'lar Olsun İnşallah tamam sayın Ustam,tamam Aramızda bişiçik söylemeyiz :D yanlız Lacivert24 Ustamın'da (maşallah)'ı var hani bendende Sağlam gözüküyor.(maşallah)(maşallah):rolleyes:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Çok güldüm yaw
Hepsi bir birinden iyiydi

''ben doktor olsam hep kendime rapor yazıp işe gitmezdim. beni çılgın beni''
Rabbim dağına göre kar veriyor
Sağlık memuru olarak kaldık
Yarım doktor :D
:D çengel bulmaca da ''boru sesi'' yazan yere sinan akçıl yazdım :D
:D '' türkiye'de erkek kuaforü demek; camına kıvanc tatlıtuğ resmini yapıştırıp, gelenleri hakkı bulut'a çevirmek demektir..'' :D
:D "nasıl bir uykusuzluk buuu!!! havyar mı balıktan balık mı havyardan çıkıyordu ?" :D
:D serdar ortaç’ın şarkı sözlerini anlamayı bırak, kliplerini izlerken hangi kızla sevgili onu çözemiyorum daha. :D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Böylesi görülmedi Sahibinden hor kullanilmis kahve makinesi
adlı ilana girdim kahve makinası ararken dur bunun fiyatı uygun
bi bakayım dedim açıklama tam dumurluk

''''arkadaslar kahve makinemi aldigimda calisir durumdaydi sonradan bozuldu ama tekme atinca calisiyor 16 kisilik misafirim gelmisti hesabini siz yapin kapagi kirilmisti cikmacidan baska bir markanin kapagini aldim tam oturmuyor ama idare eder simdilik 4 senedir kullanmiyodum bocekler icine yuva yapmis kiyamadim ellemedim o yuzden ilgililerine ve hastalarina duyrulur fiyati uygun yazdim pazarlik icin aramayin he bide 4 tane dugmesi var 3 tanesi calismiyor sonra abi yok bunun dugmeleri calismiyor olmasin bastan soyleyimde''''

TEVFiK

Vip Üye
Böylesi görülmedi Sahibinden hor kullanilmis kahve makinesi
adlı ilana girdim kahve makinası ararken dur bunun fiyatı uygun
bi bakayım dedim açıklama tam dumurluk

''''arkadaslar kahve makinemi aldigimda calisir durumdaydi sonradan bozuldu ama tekme atinca calisiyor 16 kisilik misafirim gelmisti hesabini siz yapin kapagi kirilmisti cikmacidan baska bir markanin kapagini aldim tam oturmuyor ama idare eder simdilik 4 senedir kullanmiyodum bocekler icine yuva yapmis kiyamadim ellemedim o yuzden ilgililerine ve hastalarina duyrulur fiyati uygun yazdim pazarlik icin aramayin he bide 4 tane dugmesi var 3 tanesi calismiyor sonra abi yok bunun dugmeleri calismiyor olmasin bastan soyleyimde''''
:eek::D:D:D:D Allah'ıma Şükürler Olsun'ki Aliveli diye bir Doktorumuz var Allah'ıma şükürler olsun hemen bir çaresini bulur.:confused::eek::D Sağolsun.:p