Resim vb. üzerinde radyestezi | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Resim vb. üzerinde radyestezi

oymak beyi

Kullanıcı
ne yaptımsa burdan vaazgeciremedim , insallah burada degildir çünkü buna inanmak istemiyorum, cay icerek masa basinda bulmak hic zevkli degil çünkü 😁. sonucu hemen aciklamicaksin sanırım usta , duellonun sonunu merakla bekliyorum

Ekli dosyalar

• InCollage_20221226_020246367.jpg
    InCollage_20221226_020246367.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 14

El-Ensari

Kullanıcı
Kardeşler! Doğru cevap için sürenin sonunu bekleyeceğim.
Ve eğer birden fazla kardeşimiz doğru yeri tesbit ederse, Ödülü kendi aralarında paylaşırlar.
Cümleten Selamun Aleyküm.
Köydeki yoğun işlerden dolayı biraz geciktirdim hakkınızı helal edin.
İşte Büyük düello.
İşte er meydanı.
* Bu düello, Yazının en başında savunduğum teze , kendinden emin bir şekilde karşı çıkan
@demreli ve @TRUVA Kardeşlerimiz içindir.
Ayrıca savunduğum teze karşı çıkıp, kendine güvenen herkese de açıktır.
DÜELLONUN ŞARTLARI:
1-Cinleri kullanmak Yok
2-Resim üzerinde istediğinizi sallamak serbest. Şakül, tesbih, parmak, ayak... istediğinizi sallayın, isterseniz üzerinde dans edin 😄
3- Ben kaybedersem, 3 gün bizde Ailece tatil + Mangal,+ Semaver de çaylar +** ve birde tespit edilen Cumhuriyet altını sizin olacak
4- Siz kaybederseniz eğer, en başta dediklerimi açıkça doğrulayacak ve birdaha da resim üzerinde sarkaç, parmak...vb. vs. Sallamayacaksınız. Ve şimdiye kadar SALLA(N)MIŞİZ diyeceksiniz. 😄
***Ben kendime güveniyorum ve idamın kesinlikle arkasındayım.
Başarılar diliyorum. 😊😊

@Deli Fırat @Kader25 @Necat. @sedegor @AhdeVefa @GÜLBAHÇELi @Ustaoklit @Ayaz42 @gıral @1460 @Abdullah313 @its78 ve @bütün dostlar...
Kardeşler! Doğru cevap için sürenin sonunu bekleyeceğim.

Ve eğer birden fazla kardeşimiz doğru yeri tesbit ederse, Ödülü kendi aralarında paylaşırlar.
Bu arada ya hu bende ciddi ciddi heyecanlanma ya başladım. 🙂🙂