rölyefli asker paltolu.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

rölyefli asker paltolu..

drapeta

Kullanıcı
Cevap: rölyefli asker paltolu..

ben tşkkr ederim harbici ustam.. inan bana şüpheli yerleri daha çok ama çok işaret koyuncada bazıı ustalar kızıyorlar onlarca yeri işaretlemişsin diye buda doğal olarak diğer ince yerleri saklamamı icap ettiriyor.. alakana tşkkrler..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

cahillik derken fakir baba.. açsana biraz konuyu hangi balamda cahillik??

tahminimce işaretin kırılmış olması kastetmiştir ustam. yani kayadaki işareti kırmışlar yafakir baba onu diyordur sanırım.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ben tşkkr ederim harbici ustam.. inan bana şüpheli yerleri daha çok ama çok işaret koyuncada bazıı ustalar kızıyorlar onlarca yeri işaretlemişsin diye buda doğal olarak diğer ince yerleri saklamamı icap ettiriyor.. alakana tşkkrler..

drapeta ustadım. siz yine de gördüğünüz şüphe tuttuklarınızı işaretleyin. sonuçta bizim amacımız konuyu açan kişinin görmediği yada ince detayları kaçıran,, gözün görmediğinin,, yada farklı bir bilgisi, birikimi olanın çözümünün istendiği bir ortamdayız.

asıl olması gereken şey,,,, siz dikkate değer bulduğunuz şeyleri burada işaretleyeceksiniz, konuyu açan da söylenenleri fotolarda değil, bizzat alana tekrar gidip varmı? yokmu? aslı ne derece doğru? bunu araştıracak. yoksa teşekkür edecek, varsa evet bu dediğiniz var doğru diyip yorumun devamını bekleyecek.

böyle olması gerekmiyor mu sizcede? drapeta üstad,, hayal görmüşsün diyen kişilere bakmayın,, onlar kibirlerinde boğulsunlar. daha iyi bilen varsa, çıkar doğrusunu anlatır. yoruma yorum eklemez.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Genelde dere gören yerleri tercih ederdim,teşekkürler güzeldi!!

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Tevfik ustam iron ustamızın art niyetli olmadığını bilirsin rölyefin kırılmasından dolayı söylediğinden eminim üzerinize alınmayın benim yorumum dirsek istikametinde boşluk testi yapmanızdır mevlam hayırlara vesile kılsın iyi bayramlar...

TEVFiK

Vip Üye
Tevfik ustam iron ustamızın art niyetli olmadığını bilirsin rölyefin kırılmasından dolayı söylediğinden eminim üzerinize alınmayın benim yorumum dirsek istikametinde boşluk testi yapmanızdır mevlam hayırlara vesile kılsın iyi bayramlar...
selemın aleyküm sayın ustam Allah razı olsun saygılarımla

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
tevfik ustam,seninle ilgili galiba. ben yeni görüyorum. bana bu resimde ,askerin olduğu yeri tarif edebilirmisin.

burda hangi noktada olduğunu çıkaramadım. konu neticelendirmeyi hak eder görünümde. çizemezsen de bir tarif edebilirmisin.
yığma bir tarafa bu kayalıkta bir kaya mezarı mutlak var.