Roma dönemi kaya mezarını ele veren,Doğal görünümlü çatlaklık | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Roma dönemi kaya mezarını ele veren,Doğal görünümlü çatlaklık

light_celal1

Kullanıcı
Cevap: Roma dönemi kaya mezarını ele veren Doğallık

abi cahilliğime ver diyelimki böyle bi yere denk geldik illa açalımmı daha doğrusu bu tür mezarlardan ne tür şeyler çıkar

A21MEDLi

Admin

kardeşim yeri fark etsem bile,mezarlar ilgimi çekmiyor..

light_celal1

Kullanıcı

eyvellah anladım ustam sağ olasın

KANAS_USTA

Admin

eyvallah holom ne denlı profesyonel oldugunu bır kere daha ıspatlamıssın.

Sarpedon

Kullanıcı

evet cok guzel bir fikir. ve baska acidan olaylara bakma yönü..

tesekkurler

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

çok güzel bilgiler vermişsiniz medli usta. ellerinize gönlünüze sağlık. ustalık görülmeyeni görmek fark edilmeyeni farketmektir. varolun.

A21MEDLi

Admin

Bu gibi bilgileri sunmayı,organ bağışı gibi görüyorum,bizler sadece vesileyiz,kısmet nasip ise yüce Rabbimizdendir,dilediğine verir..

cantar

Vip Üye

bende doğal olmadığını biliyorum :D doğalllllll diyenlere, görsel sunuyorum... :eek:

Konu ve paylaşım görsel örneklerle birebir anlatım yer gösterim örnek gösterimler şahane
sizi kutlarım .
Arkadaşlarımıza dostlarımıza faydalı olacaktır...

ayrıca ..
bir yaraya daha parmak basmışsınız tamamen doğal demek yerine yorumsuz yada gaybı Allah bilir demek daha güzel değilmi bu şekilde o arkadaşımızın o konuyu incelediği ama o konuda bir yorum yapamıyacağı faydalı olamayacağının bir delili olur hemde karşısındaki kişinin veya daha önce yorum yapmış olan kişilerin önünü kesmek yaptıkları fikir düşünce çalışmalarının önüne bir mani bir engel teşkil etmemesi sağlanmış olmaz mı..

her kes iyi bir gözlemci iyi bir iyi bir araştırmacı iyi bir heykeltraş iyi bir ressam olamaz ama bu konularda çalışma yapmış iyi bir arşivi olan kişiler bu işleri yapmamış olan kişilerden farklı olarak nerede nasıl ne şekilde bir insan elinin değdiği bir şeyi değiştirdiğini düzenlediğini görür bilir ve anlatır...

Yani biz kaya taş falcıları gibi....
Biliyorsan konuş paylaş bildiklerini öğrensinler bilmiyorsan sus adam sansınlar benim hayat felsefem .

kısa bir ankdot uzun bir süre msn de görüştüğüm bir dostum inadım inat diyerek kendi bölgesine eşkiya işaretlerini kendisine göre yerleştirmiş burası şurası şurası burası diyerek paylaşımlar yapıyordu belgelere uymamasına rağmen bir gün forumda bir kişi usta bana şu yerin bilgisini verirmisin diye sorduğunda ben yılların birikimini sana nasıl anlatırım yani ben yiyemeyince sen niye yiyeceksin hesabına getirdi ben de bildiğini paylaşmayan kendisine saklayan bendende değildir bizden de değildir mezarda işine yarar diyerek konuyu ve dostluğu bitirdim...
biz bizler niye buradayız bir bilgimiz bir bilgi birikimimiz varsa bunu bilmek öğrenmek isteyenlerle paylaşmak paylaşmıyacaksak burada durmamızında bulunmamızında bir manası yok..
Ben böyleyim böylede kalacağım ...

şahsım adına size ve sizin nezdinizde diğer arkadaşlarımın güzel ve görselliği ilede güzel paylaşımınız paylaşımlarınız için teşekkür ederim..
saygılarımla...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Güncel
Ustalarım bilgiler için
Teşekkürler;)(alkış)

star21

Kullanıcı

toprağım seni eğile götürecektim orada çok var dogal kaya mezsrlarindan :)