saygı değer kardeşlerim

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Cümleten Sa.
Konuyu açma sebebim dostluk ve kardeşliktir.
Kısaca bir şeyler demek istiyorum ve okuyan okumayan kardeşlerimden Allah razı olsun..
Bu siteye yaklaşık 4 aydır üyeyim ve üye olmadan önce bir çok yerden sitelerden üyeliğimi iptal etmiştim ama bir kaçı kalmıştı. Bu gün itibari ile üyeliklerimi engellemişler o bulunduğum sitelerden. Nedeni ise doğru olmamız ve falcılık yapmamamız.. bu bana karşı ikinci girişimleri oluyorlar ve iyide oldu. Çünkü gerçek kardeşliği burada buldum sayılır, hatta buldum.Başlıkta belirttiğim gibi artık usta dan ilerisiniz Allah ın izniyle. Diğer sayfalarda boşuna sitres yapıyormuşuz..Bir iki tane densiz yüzünden boşuna hakaret yiyormuşuz. ve en önemlisi de saygısızlık.. İlk emeğe, daha sonra bilgiye saygısızlık görüyormuşuz. Artık onlarla işim olmaz zaten. Allah siz değerli kardeşlerimden razı olsun ve Allaha şükür ki böyle bir ortamın içerisindeyim.. bu iki satırda içimi dökmek istedim siz kardeşlerime, abilerime.. saygılar sevgiler.;)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: saygı değer kardeşlerim

ve aleykumselam

güzel yorumlarınız ve görüşleriniz için sitemiz ve şahsım adına teşekkür ederim.
sitemiz bir saygı çercevesı ıcınde oturmuş ve yavaş yavaş sağlam adımlarla siz değerli ustaların katılımı ve desteği ile büyümektedir.

kavgadan uzak,rencide edici yorumlardan geri durarak dahada büyümek bizlerin elinde.
hatalı arkadaşları uyarmadan sitemizden uzaklaştırmıyoruz,uyarıları bazen kırılmasınlar dıye dırekde yapmıyoruz,konu ıcersıne dolaylı yazıyoruz,yinede devam edilirse cezalı duruma düşüyorlar.

sebeple eşitlik sağlamaya çalışıyoruz,ki sizde bunu fark ederek bu konuyu açmışsınız sanırım.
sitemizi övmek adına değil,kendimizi tanıtmak adına yazdım bunları.
saygılar sevgiler bizden.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ve aleyna aleyküm selam. gönül kimi severse güzel odur. bizi sevenleri bizlerde sevenlerdeniz. ALLAH ın rahmeti bereketi üzerine olsun. sağlıcakla...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

Cümleten Sa.
Konuyu açma sebebim dostluk ve kardeşliktir.
Kısaca bir şeyler demek istiyorum ve okuyan okumayan kardeşlerimden Allah razı olsun..
Bu siteye yaklaşık 4 aydır üyeyim ve üye olmadan önce bir çok yerden sitelerden üyeliğimi iptal etmiştim ama bir kaçı kalmıştı. Bu gün itibari ile üyeliklerimi engellemişler o bulunduğum sitelerden. Nedeni ise doğru olmamız ve falcılık yapmamamız.. bu bana karşı ikinci girişimleri oluyorlar ve iyide oldu. Çünkü gerçek kardeşliği burada buldum sayılır, hatta buldum.Başlıkta belirttiğim gibi artık usta dan ilerisiniz Allah ın izniyle. Diğer sayfalarda boşuna sitres yapıyormuşuz..Bir iki tane densiz yüzünden boşuna hakaret yiyormuşuz. ve en önemlisi de saygısızlık.. İlk emeğe, daha sonra bilgiye saygısızlık görüyormuşuz. Artık onlarla işim olmaz zaten. Allah siz değerli kardeşlerimden razı olsun ve Allaha şükür ki böyle bir ortamın içerisindeyim.. bu iki satırda içimi dökmek istedim siz kardeşlerime, abilerime.. saygılar sevgiler.;)

bu konuyu asiavcı ustam da iyi bilir diger sitelerle ilğili yanlız bu çok çetrefilli iş ustam organize yapılıyor direk kişilere birer birer saldırıyor lar uzaklaştırıyorlar işin aslı çok detaylı .

ASİAVCI

Kullanıcı

bu konuyu asiavcı ustam da iyi bilir diger sitelerle ilğili yanlız bu çok çetrefilli iş ustam organize yapılıyor direk kişilere birer birer saldırıyor lar uzaklaştırıyorlar işin aslı çok detaylı .

aynen doğrudur biyerde doğrucu davutu oynarsan vay haline oynamassanda senin vay haline. özün sozun neyse aslolan odur. bir selamın merdabanın kara caydanlıktaki cayın kıymetini değerini bilmez onlar. ;)

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

aynen doğrudur biyerde doğrucu davutu oynarsan vay haline oynamassanda senin vay haline. özün sozun neyse aslolan odur. bir selamın merdabanın kara caydanlıktaki cayın kıymetini değerini bilmez onlar. ;)

biz biliriz ustam insanın ve karaçaydanlıkta ki çayın degerini biz angaralıyız allah c.c izniyle.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

allah c.c sizden razı olsun ustam.. bilinçli yorum için ve ayretten ilgilendiğin için teşekkürler..
Tam duygularımı paylaşmışsın resmen. adamlar çeteleşmiş olacak gibi değil. yaptıkları tam bir haşhaşilik .. .:)