Şelale Yakınında Ucgen Ve Yuvarlak Oyma Girise Benzer Bir Yer

ercansen

Kullanıcı
sayın ersan abıcım oncelıkle benı kırmayıp ılgılendıgın ıcın tsk ederım sagol varol en basından berı suphe ıcerısınde oldugum yer burası ama acabalarım vardı bunu sızden duymak sevındırdı benı bu gosterdıgınız yon dogrultusunda buraya nasıl bır ıslem yapmalıyım ıcerıde bızı bekleyen tehlıkeler nelerdır nasıl bır tutum ıcerısınde bır calısma yapmamız soz konusudur saygılar..

gandalf

BozkurT
Kullanıcı

burası işaretlerden nekadar uzak ta.

ercansen

Kullanıcı
ustam burası yuvarlak oymadan 4 metre derınlıkte 2 3 metre kadar onunde.. selale sutunun dustugu yer gorunuyor suyun asagıya meyıl aldıgı kısımda ıse yuvarlak oyma mevcut..

ercansen

Kullanıcı
efendım su an burada yogunlastıgım 4 nokta mevcuttu bırısı suyun gelıs yonundekı kanalın ıcındekı beyaz kaya ıkıncısı sızın su an bahsettıgınız yer ucuncusu ersan ustadımın bahsettıgı yerkı ben buranın uzerınde cok durdum. dorduncusu ıse alanen kapatılmıs bır anakaya agızı uzerınde balık ısaretıne benzettıgım bır emare bulunmakta ıdı cunku onunde kesılmıs taslar mevcuttu.. aldatmaya yonelık yapılan bır sey oldugunu hep dusundum cunku bu kadar goz onunde olamazdı yınede su an son tespıtlerımı yapmaya calısıyorum sızın dedıgınız yerdekı kayaların sol kısmına gırecektım ıcerıde kapak tasına benzettgım bır sey mevcut fakat 2 tane kucuk kayanın bu kadar buyuk bır kayayı havada tuttugunu gorunce tedbır amaclı vazgectım. sızın de bahse konus ettıgınız yer zor ama goz onu ve su var orada benım alenen kapatılmıs dedıgım yerınde ıcı bos su gelıyor ıcınden sızıntı ben bunların ıkısınınde tuzak oldugu tanısındayım ama nıtelıklı bır arastırma yaptıktan sonra tekrar bu konuyu burda sız degerlı ustalarımla paylasmak ısterım ılgınız benı mutlu edıyor sonsuz tskler.

ercansen

Kullanıcı
tesekkur ederım acıklamaların ıcın sevgılı meltun ustam ıse cok farklı bır pencereden baktınız ınanın cezbolmadım desem yalan olur cunku o atı bende goruyorum ucgenın ıcınde saygılar..

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
bence burada para parçalı tek yer değil yuvarlak geniş oymanın olduğu yerde bir oda olmalı üçgenle mesafesi nedir bilemem üçgen zemine yapmış buda alt kısımda olması gerektiği

karanar

Kullanıcı

bu oyma omasaydı hepsine doğal der geçerdik ama bu mezar oyması durumu değiştirmiş. doğu karadenizda bunu bulmak zordur. daha doğrusu giresundan sonra.eğer doğu-doğu karadeniyse uğraşmaya değer.ikizceli ustamın işretlediği sunağın yakınlarından başlayarak odayı aramalısınız. çubuk yada diğer cih azlar burada verimli çalışmayacaktır.biraz maharetle başarıya ulaşacağınıza inanıyorum başarılar.