Şelale Yakınında Ucgen Ve Yuvarlak Oyma Girise Benzer Bir Yer

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
mahzenin girişini kast etmiştim. boşluk tespitini başardığınızda daha emin olacaksın. o bölümde işçil,ik çok ağırdır.
çizdiğim gözlerin bakış istikametlerini ,çok iyi gözlemlemen gerekir. orada da boşluk tespiti yaparsan veya çok dikkatli inceleme ile ve şüphelendiğin yerde horasan testi ile anlaşılabilir. onlar 170 -azami 220 derinliklerde çıkmalı.
test için bir yere göndermiyorsun. bildiğimiz kireç cözücü alıyorsun. porçöz marka yı tavsiye ederim.
normal kayaya döküldüğünde ,hiç bir değişim olmaz. ayni su dökmüş gibidir. horasanlı yerde % yüz kaynama yapar.
önce ,normal bir kaya da sonrada ,çeşme veya her hangi bir inşaat üzerinde deneyerek aradaki değişimi anlayabilirsin. çünkü horasan kireç katkılıdır. mutlaka kabarma yapar. ALLAH a emanet olunuz.

ercansen

Kullanıcı
tesekkur ederım sevgılı ustadım bu asamayı gectıgımızde eger horosan cıkarsa burada yapmam gereken işlem nedir neler yapmalıyım burası bızım arazımız ıcınde ızın alsam devletten kulfetı ne kadar olur ve ya nasıl bır calısma yapılmalı ınsan calısması yeterlı olur mu?

dragon 34 ustam hklısınız tabıkı ısaretlerden bırının ıcınde bırının onunde mevcut bırde gırıs olarak gordugum yerde zemınde mevcut x ısaretı ama hıcbırın delıklerı mevcut degıl..

iyi bir cucukcudur dayım su an kendısını beklemekteyım bu gun gelecektı fakat bır dahakı haftaya erteledık cubukların bosluk verdıgı yerlerı makına ıle yoklamamın bana yararı olur mu?

üstadım yorumlarını beklıyorum saygılar sevgıler..
yer mukkemmel şelale olursa her an için piknik lazım semaverde yanında ondan sorada çıkarz teftişee.
bazı yerler net biçimde bekliyor ama öle göründüğü gii kolaY DEĞİLDİR.
girişiinden tut ta odaların ağzına kadar dolgu toprakla doldurulmuşturr içini..
ama boşaltmak bile haftalar srurer..
şimdilik zamanım yok musaiti bizamanda dahda detaylı bakacam konunuza.
şelalenın yani suyun aktığı yeri es geçme.
çok önemlidir orası.
heleki sağı solu zaten resimlerdende net bişekilde görünüyor.rütbeleri ve evkilerdeki asaleti..
hayırlsıı olsun .
kolay gelsinn

ustam buraya sırtını verdıgınde dere yatagı 200 metre asagısında degırmen mevcut. burada cok yahmur yagdıgında sel olmaz mı kapı olarak ısaretledıgınız yerın sag ustunu ben kanal olarak ısaretledım orası sırıtıyor duz olarak kapak olabılır mı? 1 metreye 1 metre gıbı..
ustam satem mara girisini guzel yakalamisin burda ta baska ne ariyorsun bu yer en unemli bir yer .

ustam sızınde goruslerınızı alabılırmıyım yerle alakalı
çok güzel bir yer . ama ikizceli ustamın dediği gibi bayağı bi zahmetli..ALLAH kolaylık versin ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

DRAGON-34

Kullanıcı
dragon 34 ustam hklısınız tabıkı ısaretlerden bırının ıcınde bırının onunde mevcut bırde gırıs olarak gordugum yerde zemınde mevcut x ısaretı ama hıcbırın delıklerı mevcut degıl..
X olanları bir metreden fotola uçları noktalı olduğu belli olur bir de bu x veya artı işaretleri kaç cm umarım 5cm den büyük değildir --eğer imkanın varsa yakın fotola buraya at bizler de görmüş oluruz

KERASUS

Kullanıcı
....
biraz daha temizlersen daha başka işaretler bulabilirsin.yalnız boşluk bulma yöntemiyle bulabilirsin girişi . tahmini resimler pek iyi çıkmadığı için net bi şey söylemek istemiyorum. ama güzel yer. burada yada yakınında eski değirmen varmı biliyormusun .o üç ağacıda es geçme .

ercansen

Kullanıcı
tamam üstadım fotoluyacagım dedıgınız gıbı yanlıs hatırlamıyorsam kucuk x ısaretlerı onun ıcın teredduttenkalmıstım zaten

degırmen var yıkık ve tam tepede de yıkık ev var buyuk dedemın selde uctu bır kac yıl once onun onundede cesme vardı tasdan yalagı olan ama ıyı bır yagdı 2 sene onceydı yanlıs hatırlamıyorsam kullanmıyorduk zaten ufak bır heyelan oldu ev coktu cesmede kayboldu ev enkazı altında degırmenın buyuk bır tası mevcut duruyor dere kenarında burdan 150 mete varıdr sanırsam arası saygılar ustam...

sayın ustalarım saygılar bu fotografları tekrar detaylı incelemenızı ıstıyorum sızden rıcam dıkkatlıce ınceleyın lutfen buradakı yuvarlak oymanın onunde 3 adet merdıven buldum yuvarlak oymadan selaleye dogru ınıyor bır metre sagında ıkı ayak ızı buldum selalenın kazanına bakıyor aslan fıguru okuz fıguru tılkı yada kurt fıguru uc tane dıkdorgen oyuk hac tavuk cıvcıv ve koltuk tası koltuk tası dere yatagında aklım ermedı ama bradakı bulgular cok guclu cogu ısaret kabartma oyuk olanlarıda var ayı kafasına benzer bırseyde var saskınlık ıcerısındeyım ustalarım bana yardımcı olun ana kaya ortası orme gıbı ısaretledıgım resım sagındada solundada bır suru kabartma emare var buradakı seylerın ısaret olup olmadıgını dusunurken bır yasam sahası buldum sanırım vıdeoları var fakat ıcerısınde aılemde oldugu ıcın paylasmayı uygun bulmuyorum hava muhalefetı ve yol muhalefetı oldugu ıcın ıse tekrar fotolama su an yapamamaktayım bu emare ve ısaretler benı neye yonlendırebılır nelere dıkkat etmelıyım?

uc basamaklı merdıven selale 4 metrelık bır ucurum yapıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

rafet5757

Kullanıcı
s.a. ercanssen kardeşim bende acizane fikrimi söylim D oyma mahzen der gölün altında yuvarlak oyma da kuyuyu işaret eder kuyudan gölün altına yol olmalı ama çok zor bi iş tuzaklara ve özellikle zehire dikkat .şimdi daha iyi yorum alman için ölçümlere ve yönlere dikkat etmelisin oymanın ölçüsü oyma ile D nin arası ve yönleri merdivenler demişsin oymalardan arası nekadar 3 agaç demişsin bunların ara mesafeleri yaşları cinsi bunlar önemli saygılar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ercansen kardeşim şöyle bir derin nefes alıp arkana yaslanıp ve sakinleşip konuya yaz. bu bahsettiğin bulgulara ait bize bir şeyler sunabilirmisin? en basitinden merdivenin cevresini gösteren tek bir resim? tavuk civciv dedin? ayı dedin? domuzu atladın. aslana geldin, kurt dedin, pençesini demedin. suyu gören mevkide taşta adam boyundan yukarıda yan alnında bir pençe izi olmalıydı. 3 tane dikdörtgeni nerde gördün. orda mezar olmaya müsait yerleri keşfettinmi? kabartma hacın resmini niye koymadın? yanındaki parmak girecek oymasını neden atladın? şimdi parmağımıza bal sürüp de öyle kovanı geri çekmek yok... bahsettiğin şeyler madem bu kadar önemli, sende biraz zaman ayırıp net gelirsen iyi olur. doğruluğunu görsellerinle ve detaylı şekilde sunumla teyit edebilirsen, bir kaç para noktasını oyalanmadan ve net söylemek mümkün.

ercansen

Kullanıcı
harbıcı ustam bır konu actım ısmı konuyu tekrar acıyorum bır cok foto koydum buraya bazı fotolar 2 gb den fazla dıye yukleyemıyorumda eger ozelden ıstersen fotoların tumnude gonderebılırım sana daha farketmedıgım seylerın cok olduguna ınanıyorum heryer fıgur dolu ustam pence yemıs adamı gormemem normal merdıven yuvarlak oymanın hemen onunde sn bır dıger konuya goz at ustam