Şelale Yakınında Ucgen Ve Yuvarlak Oyma Girise Benzer Bir Yer | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Şelale Yakınında Ucgen Ve Yuvarlak Oyma Girise Benzer Bir Yer

ercansen

Kullanıcı
Ustam Allahtan bir şey olmaz ise yarın yola çıkıyorum memlekete saha araştırmasında bulanacağım bir önerimiz varmı yapmam gereken nedir bu tip yerlerde ne aranmalıdır

ercansen

Kullanıcı
Ustam ben burada bir cok figür buldum uçan kuş uçtuğu yönde keçi tilki Aslan Kanatları acık kuş Üçgen oyma bunları net bir sekilde fotolayıp sizlerle paylaşacağım Allah izin verirse Üstadım varsa bir öneriniz bakmam gereken bir yer gitmişken biraz vakit ayırıp uğraşırım saha tecrübesi edinmiş olurum saygılar

METİN

Kullanıcı
eğerki konunu okuma fırsatı bulursanız
şelaleden sonra havuza dökülüp sonra akış istikametinde
10m gibi suyu ikiye yaran kayanın altına
bakmanızı tavsiye ediyorum
bol şanslar

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek::),,Burası Garantili Yerimiz.. Suyun Düştügü Yer Ve Arkasında Mezanı.. Örnegi Görülmüştür.. Konunuzun Tamamı ,,10,,Numara Aklılı Aletle Mutlu Son.!!!

ercansen

Kullanıcı
eğerki konunu okuma fırsatı bulursanız
şelaleden sonra havuza dökülüp sonra akış istikametinde
10m gibi suyu ikiye yaran kayanın altına
bakmanızı tavsiye ediyorum
bol şanslar

Ustam kontrol edeceğim suyun düştüğü yere Sırtını verip yürüyünce Kaya üzerinde uçan kus figürü var Uçuş yönünde koltuk yada oturak tası mevcut kol koyma yeri olmadıgı icin böyle söyledim oturup sola baktığımda keçi Aslan ve Kartal gibi kanadı acık kus figürü görünüyor ana Kaya'nın Ortası Üçgen şeklinde örme örülen tasların üzerinde figürler var her tasta hemen hemen birinde iki güvercin biri yem yiyor gibi diğeri etrafa BAKIYOR gibi sol alt tarafı çürümüş Kaya'nın ve çürüyen yerde tilki var içeriden damla damla su geliyor örme yer düz giriş magara ağzı kapatılmış ama cok bariz kapatılmış sıvasız

ercansen

Kullanıcı
:eek::eek::eek::),,Burası Garantili Yerimiz.. Suyun Düştügü Yer Ve Arkasında Mezanı.. Örnegi Görülmüştür.. Konunuzun Tamamı ,,10,,Numara Aklılı Aletle Mutlu Son.!!!

Ustam bu fotonun sağında büyük kayaları küçük yumruk kadar taslar tutuyor tehlikeli gördüğüm icin girmedim bu alta yıkılma tehlikesi olan Kaya neredeyse bir araba büyüklüğünde öyle böyle degil onu yıksak bu sefer buranın önüne düşecek ve oynatmamızda imkansız şelale arkasına giriş cok tehlikeli ama cok cazip ben birazdan yükleyeceğim fotodaki kapanmış yere yoğunlaştım ne dersiniz birsey çıkarmı

ercansen

Kullanıcı
Bu fotoda x koyduğum yer çürüyen ve damla damla su gelen yer ve net bir hayvan figürü mevcut sol Üstte yuvarlak icine aldığım yerin biraz solunda bir hayvan figürü daha var örmenin sag alt köşesinde kadın figürü var sag üst tarafında Kanatları acık bir kus var su an yüklediğim bu fotoda Kafası görünüyor net belli degil üzerinde de keçi figürü var çözünürlüğü düşük fotonun figürler görünmüyor 2 gün sonra çekime gideceğim net fotoları yüklerim ustam siz burda Söylediklerimi göremesenizde bir yorumunuz olursa benim araştırma detayım icin iyi olacak yani bakış acısı ustalarım ne aranmalı örmenin arkasında mı aranmalı düz giriş mi aranmalı zemin altımı gibi fikirlerinizin bana yararı olacak saygılar ilginiz icin tskler

Son düzenleme:

sondurak

Kullanıcı

(beğendim):);),,Merhabalar ..Maksat Paylaşım.. Araştırmaya Giderken Aklılı Alet !,Yoksa.!! Ersan Ustayı Veya Benzeri Mutlak Lazımdır..!!
,,Konu Hakkın'da Görüş Açınız, Tesbitleriniz Süper.!! Şüpheli Yerler'de Akıllı Aletle, Teyit Şarttır..!!!
,,Çalışmalarınızı Yasal Yoldan Yapınız.!!! Hayırlı işler..