Şelale'de Ki Örme Taşlar | Define işaretleri ve anlamları

Şelale'de Ki Örme Taşlar

DoğuBey

Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Dün Bu Yere Gittim Şelale Kurumuştu Eski Çekilen Video'sunu Paylaştım .. Yuvarlak Olan Taşın Biraz Altında Bi Hayvan Figürü Vardı Yalnız Onu Kırmışlar Eski Video'da Göreceksiniz Bu Yerle İlgili Düşünce Fikirleriniz Nedir ?

Bu Video Bahar Ayında Çekildi

ErHhRq.jpg

Bu Video'ları Kendim Dün Çektim

ErH7YQ.jpg

ErLS96.jpg

yoksul

Kullanıcı
belki taşların altında balık vardır zaten birileri de balık aramışlar ama taşları kaldıramamışlar azimli olursanız bence siz o balıkları bulursunuz ,çağlan balıpı derler bıyıklı ve etli olur çok da lezzetli olur .afiyet olsun ,sular gelmeden acele edin derim

DoğuBey

Kullanıcı
belki taşların altında balık vardır zaten birileri de balık aramışlar ama taşları kaldıramamışlar azimli olursanız bence siz o balıkları bulursunuz ,çağlan balıpı derler bıyıklı ve etli olur çok da lezzetli olur .afiyet olsun ,sular gelmeden acele edin derim

Evet Biraz Kurcalamışlar Benim Fikrimce O Taşları Önden Değilde Arka Taraftan Yerleştirmişler Üst Tarafına Çıktık Birşey Göremedik Taşları Kaldırdıktan Sonra Odaya Mı Gidilir Yoksa Tünel Olarak Devam Mı Eder Orası Meçhul Yer Oldukça Müsait Ama Sıkıntılı

yoksul

Kullanıcı
taşın altında bence .o taş kırılır alınır bir araştır derim

MAVRAN

Super Moderatör
Suyun olduğu yerden korkarım zamanında yaşanmış acılar ve anılar geliyor aklima su tuzağına dikkat suyun kuruması sizi aldatmasın. Videoda 3 dakikada üzerine bastığınız yer şelale suyunun düştüğü yer olsa gerek, orada bir işaret görebildinmi. Şelaleye arkanı dön ve birbucuk adım at ve işaret ara boşluk ara orada birşey olmalı. Ancak bu bölgesel olarak değişkenlik olabilir.
Gördüğünüz kaya içeriden oraya yerleştirilmiş dışarıdan yapacağınız müdahale size zarar verebilir.
Allah yardımcınız olsun.

DoğuBey

Kullanıcı
Suyun olduğu yerden korkarım zamanında yaşanmış acılar ve anılar geliyor aklima su tuzağına dikkat suyun kuruması sizi aldatmasın. Videoda 3 dakikada üzerine bastığınız yer şelale suyunun düştüğü yer olsa gerek, orada bir işaret görebildinmi. Şelaleye arkanı dön ve birbucuk adım at ve işaret ara boşluk ara orada birşey olmalı. Ancak bu bölgesel olarak değişkenlik olabilir.
Gördüğünüz kaya içeriden oraya yerleştirilmiş dışarıdan yapacağınız müdahale size zarar verebilir.
Allah yardımcınız olsun.

Kırmızı Kare İçerisine Aldığım Bir İşaretti Yalnız Ne Olduğunu Bilmek İçin Gittiğim De Kırmışlardı Video'da Yerini Gösterip Söylüyorum Kırıldığını .. Ayrıca Şelalenin Ön Tarafında Yaklaşık 20 Metre İlerisinde Bu Taş Vardı ..
ETe7rn.jpg

yoksul

Kullanıcı
Kırmızı Kare İçerisine Aldığım Bir İşaretti Yalnız Ne Olduğunu Bilmek İçin Gittiğim De Kırmışlardı Video'da Yerini Gösterip Söylüyorum Kırıldığını .. Ayrıca Şelalenin Ön Tarafında Yaklaşık 20 Metre İlerisinde Bu Taş Vardı ..
ETe7rn.jpg
Bu işaret şelaledeki senin yeri gösteriyor sanırım