Selam Arkadaşlar Yeni Bol Resimli Kuş Resmi

molsangida

Kullanıcı

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Yer çok güzelmiş Mahzenlerin,odaların ne yokki MaşaAllah 1.resimde odalar çökmeden dolayı ortaya çıkmış 2 kaya arasında odaların, girişide üstteki kayanın soluna düşüyor,diye düşünüyorum Molsangida usta sağlıcakla

Son düzenleme:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
kartal başının hemen önünde 4x4 bi odan olması lazım anıt mezar asker mezarı ama askerin kendisi yok kıymetli ve kendine özel eşyaları vardır genelde ama boşluğu tespit edip içinde değerli yoksa ozaman mezarlıdır busever 10 metredeki kayaya değerli tespitinde buunmalısın büyük kayalık olacak dikkatli seyret işçilik zordur biraz

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Kuş aramaktan gözlerim yoruldu:)
Arazi ve kayaların durumu, bana buranın kurcalanmış olduğu izlenimi verdi. Yinede boşluk uygulayarak giriş tespit edebilirsiniz. Ama zorlu bir işçiliğin suzi beklediğini söyleyebilirim. Kolay gelsin.

demirkıran

Kullanıcı
arkadaşlar kuş işareti gunumuzde temız ruh anlamına gelır bu tü mezarların içinde defıne veya hedıye olmaz bu soledıklerık ermenılere ait bir gelenektir her dönemın kavmının kulturlerı farklıdır tabi
sen yınede boşluk tespitini ihmal etme sağlıcakla

demirkıran

Kullanıcı
ustam o en sondakı kaya figürleri dikatimi çekti biri kartal diğeri ise koça benziyor iyi araştırma yaparsan
iyi yere varırsın
allah c.c izni yle

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
2.resimde önde büyük kayada bulunan ayak ve kuş'un bakktığı yerden başlayarak 10mt soluna doğru boşluk uygula,Kuş işareti gizlenmiş dikkatli incelenirse görünüyor

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlar,arkadaşımızın bazı bulguları çizdiği,bu işlere pek yabancı olmadığını gösteriyor.
bizleri sınıyor düşüncesindeyim.

bu resimde çizdiklerimin karşılığınıda.
eğer yanılıyorsam, sadece bu resimde barınan gizemleri ,boşluk tespiti ile açığa çıkarsın ,baksın neler görecek.

Gitti

Kullanıcı
Arkadasın konusunu baska sitede gördüm takip ettim.KEndisi kartal bası dediginde biraz hayalperest oldugu söylenince buraya konuyu kuş şeklinde acmıs.
KArtal bası cok bariz belli benim kanaatime görede.

Bi art niyeti oldugu düşüncesinde digilim yani.