Selam Arkadaşlar Yeni Bol Resimli Kuş Resmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selam Arkadaşlar Yeni Bol Resimli Kuş Resmi

molsangida

Kullanıcı
selam kardeşler valla doğrudur ben diğer sitelerede resimleri verdim daha çok bilgi paylaşımı fakat ark niyet yok ikizceli hocam size saygım sonsuz ben işaretleri resimleri çektiğimde bazıları fark etdemez diye işaretledim az bilgimizde var okadar olsun

molsangida

Kullanıcı
ustam o en sondakı kaya figürleri dikatimi çekti biri kartal diğeri ise koça benziyor iyi araştırma yaparsan
iyi yere varırsın
allah c.c izni yle
aynen kardeş koç arka tarafa düşüyor yabide bu kayada balıkla yuvarlak oymalar
değerli arkadaşlar,arkadaşımızın bazı bulguları çizdiği,bu işlere pek yabancı olmadığını gösteriyor.
bizleri sınıyor düşüncesindeyim.

bu resimde çizdiklerimin karşılığınıda.
eğer yanılıyorsam, sadece bu resimde barınan gizemleri ,boşluk tespiti ile açığa çıkarsın ,baksın neler görecek.
sevgili hocam kuşun arkasında bide koça benziyen bir işaret var kayanın üstünde bide üç adet oyma var onlar çıkmamış onlarıda gönderecem

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
selam kardeşler valla doğrudur ben diğer sitelerede resimleri verdim daha çok bilgi paylaşımı fakat ark niyet yok ikizceli hocam size saygım sonsuz ben işaretleri resimleri çektiğimde bazıları fark etdemez diye işaretledim az bilgimizde var okadar olsun
güzel kardeşim kurban olurum.bilgilerin az değil sınırsız olsun inşaallah.
odalarıda tespit ettiğini dilerim. sağlıcakla.

molsangida

Kullanıcı
değerli arkadaşlar,arkadaşımızın bazı bulguları çizdiği,bu işlere pek yabancı olmadığını gösteriyor.
bizleri sınıyor düşüncesindeyim.

bu resimde çizdiklerimin karşılığınıda.
eğer yanılıyorsam, sadece bu resimde barınan gizemleri ,boşluk tespiti ile açığa çıkarsın ,baksın neler görecek.
sevgili hocam siz şuan benim yerimde olsanız ne yapardınız mesela boşluğu bulmak için ne yapardınız ondan sonra neler yapardınız ben burda yanımda ehil birin olmasını çok isterdim bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
muhterem kardeşim,su ve boşluk bulma konusunda,boşluk tespitini nasıl yapmamız gerektiği ayrıntılı olarak var.
başarabilen için en emin bir sistemdir.
bu alanda bir tek yer yok. ben sadece çok hoşuma gittiği ve önemine binaen merkez sayılabilecek birini baz olarak verdim.

civcivlerinin üzerine yatan tavuk misali. ;)
üstten açılacak kapasitede ve sıradan bir yer olmadığı içinde ,hem tespitinde hemde i,şçiliğinde , tecrübeye sahip olmadan neticelendirmeyi düşünmemek çok doğru bir mantık. ya kendin başarabilecek kapasiteye geleceksin,yada güvendiğin çevrenden biriyle temasa geçeceksin. bu zamanda öyle birini bulmasıda pek kolay olmuyor ya.
ALLAH hakkında hayırlısını nasib etsin. sağlıcakla.

demirkıran

Kullanıcı
sevgili hocam siz şuan benim yerimde olsanız ne yapardınız mesela boşluğu bulmak için ne yapardınız ondan sonra neler yapardınız ben burda yanımda ehil birin olmasını çok isterdim bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim
Sevgili ustam bu lınkten takıp ederek a dan zeye okursan boşluk tespiti yapmana yardımcı olacaktır işallah birde ikizceli ustamın çizdiği yerler benımde kafama yattı aynen o çizdiği yerler kasayada benzıyor sağdakı alttakı allah c.c hayırlısını versin deiğim gibi alttakı lınkten a dan z eye oku bir yere varırsın:) bnm gißi :) :D :p

cantar

Vip Üye
[/ IMG]

kartal veya kuşa benzediği kadar bir yılan kafası gibide görünüyor bence kendi bünyesinde her şey....

molsangida

Kullanıcı
ustam o en sondakı kaya figürleri dikatimi çekti biri kartal diğeri ise koça benziyor iyi araştırma yaparsan
iyi yere varırsın
allah c.c izni yle
sevgili kardeşim bu konulardaki yorumların hepsini okudum fakat bişey anlamadım şimdi bu yerde bir giriş ve oda var fakat bu kasa dediğiniz olayı anlamadım bi açıklıyabilirsn sevinirim sağlıcakla

molsangida

Kullanıcı
[/ IMG]

kartal veya kuşa benzediği kadar bir yılan kafası gibide görünüyor bence kendi bünyesinde her şey....
sevgili cantar hocam yer hakikaten çok ilgin ben diğer resimleri yükleyaceğim bunları bende yeni keşfettim bunun yukarısında bir kayadaha var insana benziyor aynı kayanın üstünde bide balık var ve ilerisinde bir çiçekmi kanalmı anlamadım bir taş dahavar diğer dereyatağında 100 metre iyanı elle yapımış kayada bir şelale oyma kanallı bir yer var bunları yeni incelememde buldum bunlaru yükleyin bide bunlara bakarsanız sevinirim selametle