Selamün Aleyküm. | Define işaretleri ve anlamları

Selamün Aleyküm.

meinblauesleben

Kullanıcı
Merhaba ustalarım direk konuya giriyorum, ben 19 yaşındayim. Sizlerden define konusun da fazlasıyla yararlanıyoruz Allah razı olsun, ben sizlerden sadece define konusundan değil hayat konusundan da öğütlerinizi isterim eğer birşeyler anlatmak isterseniz bu genç kardeşinize. Siz eli öpülesi büyükler malumunuz benden büyuksünuz bu durumda benim henüz yaşamadiklarimi sizler çoktan teçrübe etmişsinizdir. Eğer bana öğütte bulunursanız aklımın bir köşesinde bulunacak, lakin bu konunun burada ne iş var derseniz konuyu yetkili kaldirsin gönül koymam. Son olarak da şu kendi işini kendi gören kurtla tanışmıs olan varsa ben de onunla tanişmak isterim. Hakkınızı helal ediniz konu defineyle alakalı değill.

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili kardeşim aramıza hoş geldin ALLAH hayırlı eylesin.
Hayat öyle birşey ki hiç ummadığın zaman seni göklere çıkarır ve yine hiç ummadığın anda yerin tipine sokar dikkat. Eline, diline ve beline sahip ol. Büyüklerini büyük bil küçüklerini küçük. Aslında sen çok şeyin farkındasın.
Biz burada hayat tecrübelerimizi yazmaya kalksak yazmakla bitmez iyisi sen takıldığın zaman yaz yardımcı oluruz. ALLAH bahtını açık etsin. Kal Muhabbetle.

esrarengiz2828

Kullanıcı
İşini kendi gören kurt derken anlayamadim doğrusu Aleyna aleykümselam hoşgeldin mekana

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meinblauesleben

Kullanıcı
İşini kendi gören kurt derken anlayamadim doğrusu Aleyna aleykümselam hoşgeldin mekana

Ustam varya kısa bir kıssa, Kurt'a sormuşlar senin ensen neden kalın diye kurt demiş kendi işimi kendim görürüm. Onu kastetdim

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam varya kısa bir kıssa, Kurt'a sormuşlar senin ensen neden kalın diye kurt demiş kendi işimi kendim görürüm. Onu kastetdim
Şimdi sana şöyle tarif edeyim sen hiç belgesel seyretti mı izle istersen kurtlar hiç bı zaman yalnız gezmez onun için avlarını bile işbirliği yaparak tuzağa düşürürler bu atasozunde yalnızlık var öyle diyem senin dediğin gibi olsa olsa aslan olabilir

meinblauesleben

Kullanıcı
Yalnızlık bir tek ALLAH'A Mahsustur. Kalan herkesin bir eşi olmalı. Bir abi tavsiyesi mutlak bir dostun olsun iki olmaz belki amma bir tane dost mutlak edinmeye bak. Sana her yerde lazım olur.
Valla ustam dost var Hamd olsun velakin kafa dengi biraz mesele