Selamünaleyküm, | Define işaretleri ve anlamları

Selamünaleyküm,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım,
BABACONDA VE MİRKUT ADLI ÜYELERİMİZ;
gerek tecrübeleri gerekse devamlılıkları nedeniyle ,VİP üyeliğe layık görülerek yetkilendirilmişlerdir..
ÖNCELİKLE KENDİLERİNE VE SİTEMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYOR,bu tercihimizde yanılmadığımızı ve kendilerininde ,bu görevi layıkıyla yapacaklarına inancımı belirtmek istiyorum.
altınıda çizerek söylemek istiyor ve kendilerine bir abi tavsiyesinde bulunmak istiyorum. umarım yanlış anlaşılmaz. istikrarlı devamlılıklarında ilerki zaman içinde sitemizde bizlerin yanında veya yerinde olabileceklerini hatırlatmak istiyorum.babaconda kardeşimizde bu birikim ve liyakat fazlası ile mevcut.
mirkut ustamızda ,ustalık yapabilecek donanımda.
her iki ustamızda efendilikleri alçak gönüllülükleriyle ve katkılarıyla sitemizin örnek ustaları arasındaki yerlerini alacaklarına inanıyorum..
en kısa zamanda sitenin resim çizimlerine vakıf olmalarını da ben kendi adıma rica ediyorum.
ustalarımızın sevgiyle gözlerinden öpüyorum.
BOZKURT KARDEŞİME de teşekkürlerimi sunuyorum.

Mirkut

Vip Üye
Esselamunaleykum.
Degerlei abilerim kardeslerim.
Oncelikle sunu belirteyimki ben burada oldugum surece hergun birseyler ogrendim. Biri birinden oyle degerli ustalarimiz varki bilgi ve becri olarak anlatamam ve sunu gordum hicbirsey beklemeden ellerinden geldigince yorumlarinda hep son hedefe yonlendirmeler yaptilar bazende yoruma katilmasalarda dahi begenileriyle yalniz birakmdiklrini bir butun olduklarini gosterdiler ALLAH azze ve celle hepsinden razi olsun sizlerdende bizlerdende.
Basta ikizceli abime ve yonetime bizi bu goreve layik gordukleri icin sahsim adina tesekkuru bir borc bilirim. umarim alemlerin RABBI bizim mahcup olmamiza izin vermez guveni bisa cikarmaz ve emanete hiyanet etmeyiz. Selametle.