Selamünaleyküm,

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
aleykum selam ikizceli ustam sahsiniza bozkurt beye ve bu mertebeyi uygun goren tum yonetici ve uyelerimize sosnsuz tesekkurlerimi arzeder buyuklerin ellerinden kucuklerinde gozlerinden operim eyvallah cansiniz .

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Hayırlara vesile olsun ustalarım.
VİP üye bilgi ve tecrübelerinden daha fazla istifade edebileceğimiz usta demek galiba
sevgili kardeşim, her iki ustamız da ,yeni üye olmalarına rağmen, saygın kişiliklerine bilgi ve tecrübelerini katarak ,üyelerimize güzel katkılar yapmakta ve istikrarlı devamlılık göstermekteler.
aramızda olmalarını ,üyelerimizin tecrübelerinden istifade etmelerini sitemiz adına bir şans olarak görebiliriz. mücevherler hazine odasına düştü desem abartılı bulmayınız. yiğit yiğidi gözünden tanır misali :D.sevgiyle kal kardeşim.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Aleyküm Selam,Büyüklerimiz uygun ve yerinde bir tesbitte bulunmuş,Bizede BABACONDA veMİRKUT Ustalarımıza Hayırlı ve Uğurlu olmasını temenni etmek düşer,Burada sizler gibi değerli ustaların çokluğu bize ve umarım herkese umut ve gurur vaadediyor

Abdullah313

Kullanıcı
Hayırlı uğurlu olsun. İkizceli usta uygun görüyorsa, ustalarımızın herkes için faydalı olacağına gönülden inanıyoruz. "Cevherin değerini sarraf bilir".
Mevlana hz. leri birgün talebesine "evladım şu renkli taş ile tekkemize pazardan ekmek ve peynir alır mısın?" diye bir taş uzatır. Talebe gider ve döner ; "Efendim pazarcı, alay edeceksen bir daha gelme dedi" der...
Mevlana hazretleri "bu taşı sarrafa götür sat" der. Sarraf "Benim bu mücevherin pahasına gücüm yetmez" der. Talebe anlar ki " Bir şeyin (kişinin) gerçek değerini, o ıstılahın mütehassası anlar."

Mirkut

Vip Üye
Abilerim kardeslerim konuya alcak gonullulukle ve tevazu gostererek yaklastiginiz icin sahsim adi adina tesekkur ederim ALLAH azze ve celle sizdende bizdende razi olsun. Suda varki ben bir talebeyim ogrenmek ve ogrendiklerimi deneyimlerimi dostlara aktarmanin cabasindayim. Bazi insanlar onure edilince kendindi yagmurun altinda kalan civciv gibi kendine ceker bende bu yorumlar karsisinda utanctan ve mahcubiyetten aynen oyle bir hal aliyorum. Daha cok ogrenecek seyimiz var RABBIM celle celal bizleri dogruyu ogrenen ve aktaranlardan eglesin. Amin

SEYFO28

Kullanıcı
Hayırlı olmasını temeni ediyorum
ustalarının, kendilerinden başka herkese gösterdiklri, eleştirme hoşgörüsünü
kendilerinide dahil etmelerini bekliyoruz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
seyfo kardeş,üye olalı bir ay olmuş. senden önce neler yaşanmıştır ,nasıl sıkıntılara mağruz kalınmıştır bilemezsin.
her gün açılan konulara özüne uygun yorumlar yazmak bunun üzerinede,sitenin huzurunu tesis amacıyla mücadele etmek takdir edersinki ,ne zaman nede sabır açısından kolay değildir.
öyle yazıyorsunki sanki sitenin ilk kuruluşundan bu güne kadar gelişen olaylara vakıf,yönetimi yeterince tanıyor ve bazı haksızlıklara göz yumulduğunu,kendilerinin eleştirilmesine ise müsamaha göstermediklerini beyan ediyorsun.
bazı konularımda kişinin ithamlarına o kadar sabrettimki sabır taşı olsa insan çatlardı. ama bi
lmiyorsun. hangi ustamızın hangi konularını izleme imkanın olduki.
haksızlığa karşı olalım elbette .samimiysen bu noktada yan yanayız.ama olayların akışını iyi bilmeden bir kenarında tutarak değil. saygı içinde olmayan ,katkı amaçlı değilde sadece itham etmek karalamak amacı taşıyan yorumlar kime olursa olsun,benimle beraber durmaya varmısın.
seni ne kadar önemsediğimi ,zaman ayırarak cevap yazmamın öneminden anlayabilirsin. her ustamız ve her üyemiz bizim için bir kardeş mesabesindedir ve asla biri diğerinden ayrıcalık taşıyamaz.
trabzonlu bir hemşerimiz ,yine bir hemşerimiz ustamız tarafından 3 günlüğüne banlanmıştı.
fevri haREKETİNİ ANLADI VE ŞU AN SİTEDE DEVAM EDİYOR. ve ben az önce onun banlanma konusunu ,olmamış kabul ederek kaldırdım. senin konunu da ayni işlemi uygulamayı tercih ederdim. hep beraber kardeşçe ,bilgilerimizi ,saygı ve sevgi içinde ,paylaşmak varken,bakıyorum ,dönüşündeki ilk yorumun hakkındaki düşüncelerimi değiştiremiyor.
takdir ve tercih senindir kardeşim. ben seni kardeşliğe kabul ediyorum. diğer üyelerimiz gibi. sen bizi ağabeyliğe yöneticiliğe kabul edermisin etmezmisin bilemem. ALLAH a emanet olunuz. sağlıcakla kalınız.

SEYFO28

Kullanıcı
her yerin bir ebuzeri olur,sözünü eğip bükmeden söyler
kusura bakmayın,sizi incitmek istemem
lakin kırmızı kartın gerekçelerini ağır bulduğumu ifade etmek isterim
sorduğum tek bir sorudan dolayı
bir bardak suda fırtına çıkartıldı
öncesi kendi halime takılıyordum
kimseye bir zararımda olmadığı kanısındayım
hakketen düşüncelerine değer verdiğim abiler var
buranın zarar görmesinide istemem
öyle bir amacımda söz konusu olamaz