Selamun Aleykum arkadaslar nasilsiniz eymisiniz Siva | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Selamun Aleykum arkadaslar nasilsiniz eymisiniz Siva

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Uydu işleri nasıl gidiyor buldun mu birşeyler.
Uydu isleri fena sayilmaz Turko ustam bazen mukemmel bazen kavga ediyoruz niye.boyle yapiyosun diyorum kendisine neden kaydirinca kayboluyorsun diyorum Gulumsuyor ))) Ama daha calisma yapmadim hic.bir yere Kismet ne gun bilmiyorum . Sen seversin Sari kizlari Ustam ))
Konu acilmisken su Küp goruntusunu resimden netlestirmeye calisiyorum kac gundur nokta atmak.icin tabi sayet dogru ise.

Ekli dosyalar

• IMG-20210209-WA0017.jpg
    IMG-20210209-WA0017.jpg
    28.5 KB · Görüntüleme: 5

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Uydu isleri fena sayilmaz Turko ustam bazen mukemmel bazen kavga ediyoruz niye.boyle yapiyosun diyorum kendisine neden kaydirinca kayboluyorsun diyorum Gulumsuyor ))) Ama daha calisma yapmadim hic.bir yere Kismet ne gun bilmiyorum . Sen seversin Sari kizlari Ustam ))
Konu acilmisken su Küp goruntusunu resimden netlestirmeye calisiyorum kac gundur nokta atmak.icin tabi sayet dogru ise.
Sana yarın müsait zaman da bir konum atacağım. Oraya bak vaktin olursa. Eğer dişime kan değerse sürüyü toplayıp 1 saatte orayı dağıtacak imkanlara sahibim Allah'ın izniyle. Eğer birşey çıkarsa %90 nı senin.

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Sana yarın müsait zaman da bir konum atacağım. Oraya bak vaktin olursa. Eğer dişime kan değerse sürüyü toplayıp 1 saatte orayı dağıtacak imkanlara sahibim Allah'ın izniyle. Eğer birşey çıkarsa %90 nı senin.
Tamam atabilirsin sikinti yok bakarim Allahin izni ile insallah vardir ve guzel.resim aliriz. Ben bir sey istemiyorum senin canin sagolsun. Onemli olan define degil Dogruluktur dogru yere deng gelmektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...