Selamun Aleykum arkadaslar nasilsiniz eymisiniz Siva | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Selamun Aleykum arkadaslar nasilsiniz eymisiniz Siva

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Ustam
Adnan oktardan bahsediyor
Nasıl Hz.Mehdi adnan oktarın yanında olacak
Bu videoyu ve yayınlama amacınızı açıklar mısınız
Ustam
Adnan oktardan bahsediyor
Nasıl Hz.Mehdi adnan oktarın yanında olacak
Bu videoyu ve yayınlama amacınızı açıklar mısınız
Adnan oktarin bayanlar ritueller yapmasini bende kabul etmiyorum)) videoyu yayinlayan kisinin cinnilerle iletisiminden aldigi cevaplar olsa gerek zaten sonunda belirtmis okumadinmi gormedinmi))) videonun icindeki.bazi bilgiler yanlis bazi bilgiler dogru baziliri eksik bazilar fazla ))) videoyu neden yayinladim belki faydasi olur dedim )))

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Adnan oktarin bayanlar ritueller yapmasini bende kabul etmiyorum)) videoyu yayinlayan kisinin cinnilerle iletisiminden aldigi cevaplar olsa gerek zaten sonunda belirtmis okumadinmi gormedinmi))) videonun icindeki.bazi bilgiler yanlis bazi bilgiler dogru baziliri eksik bazilar fazla ))) videoyu neden yayinladim belki faydasi olur dedim )))
Usta belki yanlış belki doğru ne demek
Devlet düşmanı din düşmanı adamı
Mehdi ilan etmenin belkisi nedir
28. masfonluk belgesini
Canlı yayında alan adamın doğru ney olabilir
Sadece bayanlarla oynaması mı yanlış

Rica ediyorum
Devletimizin hapse tıktığı birini
Övecek herhangi bir paylaşımı kabul edemem
Bir daha bu konulara girmeyiniz
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
Sana gelelim nebatat necat ))) bilmeden etmeden kafana gore yazmissin zaten diye madem sen oyle dedin bende ilan ediyorum ben Mehdiyim ))) ne komik demi :)
@necatnecat ustamız
Sizi kastederek demedi
Oktarı kastetmişti

Önüne gelen ben Mehdi yim diyor
Tövbe tövbe
Bu kadar basit mi ya

Konuyu kapatalım uzatmayalım

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Usta belki yanlış belki doğru ne demek
Devlet düşmanı din düşmanı adamı
Mehdi ilan etmenin belkisi nedir
28. masfonluk belgesini
Canlı yayında alan adamın doğru ney olabilir
Sadece bayanlarla oynaması mı yanlış

Rica ediyorum
Devletimizin hapse tıktığı birini
Övecek herhangi bir paylaşımı kabul edemem
Bir daha bu konulara girmeyiniz
Lütfen forum kurallarını okuyunuz

@necatnecat ustamız
Sizi kastederek demedi
Oktarı kastetmişti

Önüne gelen ben Mehdi yim diyor
Tövbe tövbe
Bu kadar basit mi ya

Konuyu kapatalım uzatmayalım
Videodaki adnan oktar gecmesini bende kabul etmiyorum video baska seyler icin yayinladim aslinda suda var Allah belki adnan oktari hapishanede hidayete erdiriyor olabilir veyahut baska biri adnan oktar icin yayinlamadim . Onune hergelen ilan eder o beni ilgilendirmez. Burda size bir mesaj verdim eger anlayabilirseniz ne mutlu anlayamazsaniz gunu geldiginde zaten anlatirki Allah.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,
@aliveli44 dostum gerekli açıklamayı yapmış. Konunun farklı mecralara çekilmemesi adına açıklamalar ve uyarılar yapmış. Kim ne isterse öyle anlasın gibi bir tutum kabul edilemez. Madem dini bir konu paylaşıyor ve insanlara fayda vermek amaçlanıyor. Anladığını anlatacaksın ki biz doğru veya yanlış diyecez. Uslup bakımından tarz yanlış, faydalı olmak amacıyla art niyetsiz bir tutum ile yaklaşımda bulunuyorsan bunda sıkıntı yok.

Şimdi mehdi olayına gelelim, eğer şuan yer yüzünde bir mehdi varsa bu adnan Oktar buna en uzaklardan biridir. ( tabiki doğrusunu Allah bilir) neden en uzak biridir dersen , aklı başında kafası azcık çalışan ve birazcık dini bilgisi olan veya dini eğilimi olan biri adnan oktar gibi bir şarlatana biat etmez, etmek istemez. Ben mehdiyim dese, şahsen itibar etmem, yaw sen çıplak kadınlar ile şarlatanlık yapıyorsun, kadınları kendi zevki işlerinde kullanıyorsun sana nasıl güveneyim derim.

Allah c.c boş ve şarlatan insanlara mehdilik görevi ihsan etmez diye düşünüyorum. Sizdende rica ediyorum bu konuya devam etmeyin.

Selametle inşallah.

El-Ensari

Kullanıcı
@aliveli44 ve @BoZKurT Ustalarım, sağolsunlar gereken uyarı ve izahatı yapmışlar, bende şu kadarını söyliyeyim, kod adı Harun yahya olan Adnan oktar, ki gerçek adı bu da değil.
bu aziz ümmetin din ve ahlakını ifsad etmek için siyonist yahudilerin çok büyük yatırımlar yaptığı bir projedir. kısmen zihinleri bulandirdilar, ahlâkı yozlaştirdilar.
ama elhamdülillah ,devletimiz bu mikrobu da Allahın izniyle dezenfekte etmiştir.
Hâlâ mehdiyet masalları anlatıp, mevzu hadisler ile bu adamı gündem etmek, en başta Allaha zulümdür. vesselam.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Videodaki adnan oktar gecmesini bende kabul etmiyorum video baska seyler icin yayinladim aslinda suda var Allah belki adnan oktari hapishanede hidayete erdiriyor olabilir veyahut baska biri adnan oktar icin yayinlamadim . Onune hergelen ilan eder o beni ilgilendirmez. Burda size bir mesaj verdim eger anlayabilirseniz ne mutlu anlayamazsaniz gunu geldiginde zaten anlatirki Allah.
Usta ne mesaj verdin
Kusura bakma
Ben dilimi eğip bükemiyorum
Ben neyse onu derim
Karşımdakininden de onu beklerim
Tabii ki Rabbim istediğine istediğini anlatır
O kişi istediği gibi ben anlamıyorum desin
Sen ne anlatmak istiyorsun

Konuyu kapatalım dedim
Ama kapatmadın
Buyur devam edelim
Hz.Mehdi diyorsan konuşalım
Vatan din düşmanı ile ilgili konuşalım diyorsan konuşalım
Ama ben dedim
Siz anlamadığına girme
Sen ne demek istiyorsun ve
Hedefin nedir çok iyi anlıyorum

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@aliveli44 ve @BoZKurT Ustalarım, sağolsunlar gereken uyarı ve izahatı yapmışlar, bende şu kadarını söyliyeyim, kod adı Harun yahya olan Adnan oktar, ki gerçek adı bu da değil.
bu aziz ümmetin din ve ahlakını ifsad etmek için siyonist yahudilerin çok büyük yatırımlar yaptığı bir projedir. kısmen zihinleri bulandirdilar, ahlâkı yozlaştirdilar.
ama elhamdülillah ,devletimiz bu mikrobu da Allahın izniyle dezenfekte etmiştir.
Hâlâ mehdiyet masalları anlatıp, mevzu hadisler ile bu adamı gündem etmek, en başta Allaha zulümdür. vesselam.
Allah razı olsun değerli ustam
Kediciklerle tımtak tımtak göbek atacaksın
Sonra ben Mehtiyim diyeceksin
Yok böyle seviyesizlik
Benim bırak ailemle
Tek başıma izliyemeyeceğim görüntüler veriyor

Kanal A9 da canlı yayında
Masonluk belgesi aldı bu adam yaw
Youtupe a vakti olan yazsın izlesin videoyu
Birbirlerine ne metiyeler diziyorlar
Masonlar kimdir
Bunu
İmanlı ve dahi Anadolu aşığı olan her kez bilir
Bunların din vatan düşmanı olduğunu

El-Ensari

Kullanıcı
Allah razı olsun değerli ustam
Kediciklerle tımtak tımtak göbek atacaksın
Sonra ben Mehtiyim diyeceksin
Yok böyle seviyesizlik
Benim bırak ailemle
Tek başıma izliyemeyeceğim görüntüler veriyor

Kanal A9 da canlı yayında
Masonluk belgesi aldı bu adam yaw
Youtupe a vakti olan yazsın izlesin videoyu
Birbirlerine ne metiyeler diziyorlar
Masonlar kimdir
Bunu
İmanlı ve dahi Anadolu aşığı olan her kez bilir
Bunların din vatan düşmanı olduğunu
Eyvallah Ustam, Aslında bu Hak ile Batılın savaşıdır, ezelden başlamış, kıyamete kadar devam edecektir.
Allah bizlere Hakkı batıldan ayıracak basireti ve Hakkın safında duracak izzeti lütfetsin.
Çünkü Şeytan ve taraftarları herzaman mertçe düşmanlık etmiyor.
Değerli Ustam ,A'raf süresinin 16., 17. ayetlerini iyi düşünmek gerek.
işte bu ve benzeri birçok batıl akımın din kisvesi altında islamı, ve ahlâkı tahrip etmelerinin cevabı buradadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...