sevdiğim dostlarım | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

sevdiğim dostlarım

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: sevdiğim dostlarım

define siteleri vasıtası ile çok şey öğrendim ama hepsinden önemlisi adam gibi adam olan cok değerli insanlar tanıdım ve bunların hepsine yakını bu sitede ALLAH hepinizden razı olsun bu iş bizim hobimiz o yüzden kimseye karşı art niyet li olmadım davet gelirse katılırım olmasada üzülmem edeple gelen ihsanle gider

KANAS_USTA

Admin

define siteleri vasıtası ile çok şey öğrendim ama hepsinden önemlisi adam gibi adam olan cok değerli insanlar tanıdım ve bunların hepsine yakını bu sitede ALLAH hepinizden razı olsun bu iş bizim hobimiz o yüzden kimseye karşı art niyet li olmadım davet gelirse katılırım olmasada üzülmem edeple gelen ihsanle gider

sevgılı çalkaya kardeşim baştacısın davet ne kelıme bılakıs olmadıgına uzuluruz çoktan yerın hazır bıle, sevgılı bozkurt çalkaya kardeşıme hemen yanı basımda yer ayırmısın

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kanas ustam ALLAH RAZI OLSUN gönüller bir olsun yeterki ALLAH.a emanet olun ALLAH ilminizi artırsın

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

S.a

Toplanti olayi guzel.toplanmak fikir alisverisi yapmak.yuzyuze sohbet edip birbirimizi daha iyi tanimak gercekten cok guzel olur.

Bu konuda cantar ustanin gonulden yaptgi guzel yorumu icin tesekkurler kanas ustanin toplanma onerisi icin ayrica tesekkurler toplanmaya destek olanlara ise samimiyetleri icin tekrar tesekkur ederim.

Madem oyle neden duruyoruz..

Su bolge toplanmaya musait dediginiz bir yer varmdr acaba.ona gore onceden bilet alayim :)

KANAS_USTA

Admin

sevgılı bozkurt; bolge toplantısı degıl kastmız, messenger uzerınden.

star21

Kullanıcı

sevgılı çalkaya kardeşim baştacısın davet ne kelıme bılakıs olmadıgına uzuluruz çoktan yerın hazır bıle, sevgılı bozkurt çalkaya kardeşıme hemen yanı basımda yer ayırmısın

banada arka koltuklardan küçük bir yer ayirin ben orda idare ederim. :)

SEVALİ

Kullanıcı

sevgılı bozkurt; bolge toplantısı degıl kastmız, messenger uzerınden.

Messenger üzerinden tanışamayız gibi geliyor ustam önemli olan güzel cemal'leri görmek muhabbet değilmidir yine de takdir sizlerindir kış ayı olduğu için biraz sıkıntı olacağı düşüncesindeyim en uygunu yer olarak hemen hemen her yere uzaklık olarak eşit olan yer ANKARA diye düşünüyor ve yanlış anlaşılmaması şartı ile üzerime düşen maddi manevi her türlü desteği sağlayacağımdan emin olunmasını isterim saygılar sunarım.;););)

kyzer

Kullanıcı
eski tatlar her zaman aranır arkadaşlar cantar ve cansadak duayendir marka gibi düşünün;) şimdi uzatmak istemiyorum ama bozkurt yani enee ve diğerleri o zamanları hatırlamak bile güzel bunu zaman geçince anlıyor insan ALLLAH herkezin gönlündekileri fazlı keremi ile ihsan etsin selam ve dua ile