sevdiğim dostlarım | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

sevdiğim dostlarım

cantar

Vip Üye
KABAHAT SENDE
BİZDE DEĞİL METİN İ BİR DOĞRU ÇİZGİYE GETİREMEDİN
ASLINDA KİMSE KİMSEYİ UNUTMUŞ DEĞİL AMA HAYATIN ÇARKININ DİŞLİLERİ O KADAR ACIMASIZ Kİ SIYRILMAK İÇİN UĞRAŞIRKEN BİR ŞEYLERİ PAS GEÇİYORUZ .....
FAKAT GECENİN GEÇ SAATLERİNE KADAR YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SOHBETLERİ ARAMIYORDA DEĞİLİM...

TEVFiK

Vip Üye
KABAHAT SENDE
ASLINDA KİMSE KİMSEYİ UNUTMUŞ DEĞİL AMA HAYATIN ÇARKININ DİŞLİLERİ O KADAR ACIMASIZ Kİ SIYRILMAK İÇİN UĞRAŞIRKEN BİR ŞEYLERİ PAS GEÇİYORUZ .....
FAKAT GECENİN GEÇ SAATLERİNE KADAR YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SOHBETLERİ ARAMIYORDA DEĞİLİM...
S.a. Evet sayın Ustam hatta Sabaha kadar 1.000.000 diye bir konu vardı :( onu tamamlamak için çalışmıştık Vallahi bendede ihtiyarlık alemetleri başladı galiba unuttum gittim neydiki o sadece bir milyon olarak kaldı aklımda.:p Saygılarımla.

Kafkaslı

Vip Üye
KABAHAT SENDE

ESSELAMÜNALEYKUM
AMCA METİN HİÇ ÇİZGİYE GELMEDİKİ EĞRİSİNDEN DOĞRUNA GETİRELİM
EVET AMCA O ESKİ SOHBETLERİ NE KADAR ÖZLEDİM BİLEMESSİN ZAMAN BİR SU GİBİ AKI VERDİ GİTTİ

cantar

Vip Üye
aleykümselam dostum
imamın önüne geldiğinde teneşirde pamuk cam yünü çekomastik tercihinde o çizgiye gelmiş olacak...ama heyhattttt o zaman vakit çok ama çok geçmiş olacak...

Son düzenleme:

Kafkaslı

Vip Üye

aleykümselam dostum
imamın önüne geldiğinde teneşirde pamuk cam yünü çekomastik tercihinde o çizgiye gelmiş olacak...ama heyhattttt o zaman vakit çok ama çok geçmiş olacak...
imam ozaman der işte metin şimdi dos doğru olmuşun

şimdiye kadar nerdeydin
artık neyi münasip görürlerse onunla ??????
ha buarada amca sağlık sıhat nasıl

cantar

Vip Üye
kalp yorulmuş hızlı gitme ağır ol dur diyor.....Allah her şeyin hayırlısını nasip etsinnn artık anjiyoda yapmıyorlar zira verilen ilaç böbrekleri bitiriyor ve insanı diyalize muhtaç ediyormuş....ilaç tedavisi ile yetinecekmişiz yani umutsuz vaka derler ya......

Kafkaslı

Vip Üye
amca allah sağlık sıhat versin şifa bulursun inşallah
Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.”
dua bizden taktir allahtan amca

Son düzenleme:

TEVFiK

Vip Üye
kalp yorulmuş hızlı gitme ağır ol dur diyor.....Allah her şeyin hayırlısını nasip etsinnn artık anjiyoda yapmıyorlar zira verilen ilaç böbrekleri bitiriyor ve insanı diyalize muhtaç ediyormuş....ilaç tedavisi ile yetinecekmişiz yani umutsuz vaka derler ya......
S.a. Sayın Ustam Gelmiş geçmiş olsun Allah'ım Acil şifalar versin İnşallah hattab Ustamın dediği gibi Dua bizden Şifa Allah'ımdan.

METİN

Kullanıcı
ALLAHIM öyle bişey olsunki HATTAP
benim cizgime gelsin sevgi hürmetle
Sevgili hattap dostum
Amca sana gelince çıkmayan Candan ümit kesilmez en son sen benim onayimdan gececeksin

Kafkaslı

Vip Üye
bak amca demedimmi metin hic çizgiye gelmez diye
onun çicgisi yokki gelsin
sevgili dostum metin hoş geldin nasılsın özledik yav seni nerelerdesin hele eski muhabbetlerini