Şimal hk | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Şimal hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TimuR964

Super Moderatör
konu önemli değil önemli olan sistem ve duzendir isterseniz benim konumuda silebilirsiniz yeterki huzur bozulmasın. SEVGİLER

A21MEDLi

Admin
Üsdat bu ara kardan yürünmüyor bulunduğum yerde. Dün yolda yaya geçidinden karşıya geçiyorum.Kaldırımın karşısında saçları uzun başında kef olan bir adam belirdi. yolu biraz koşar gibi geçmiştim. Ayağım buzda kayarak. ben adama yaklaşınca elini uzattı. Tokalaşır gibi. Gayri ihtiyari uzattım.elimi sıktı. Tanımıyorum. bana dediki karda geçmek zorunda değilsin. geçmek zorunda kalırsan ben hep yanındayım dedi. Hiç bir anlam veremedim. Sağol dedim geçtim gittim. Hızırmıydı kralmıydı neydi bilemedim. Merak ettim bu mehdi beni bulmasın 😂
Ustam Kraldır o Kral,

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bbir anı dah ben paylaşayım bundan yaklaşık 45 sene kadar önceydi evden çıktım iş yerine doğru gidiyorum yaşlı bir amca yanıma sokuldu ve bana Zara meydanı nerede diye sordu ben de amcacığım gel tarif edeyim dedim köşeye kadar birlikte ilerledik ilerlerken bana 39 tane evladım var dedi biri mekke-i mükerreme'de bir işte şurada burada diye saymaya başladı böyle aklıma türlü tuhaf şeyler geldi tabii yani Hızır olma ihtimali de ihtimallerden biriydi ama çok da önemsemedim o an için tarif ettim tariften sonra birkaç adım ilerledikten sonra tekrardan adama gayri ihtiyar ı döndüm baktığımda kimse yoktu...🥺

gıral

Vip Üye
Bbir anı dah ben paylaşayım bundan yaklaşık 45 sene kadar önceydi evden çıktım iş yerine doğru gidiyorum yaşlı bir amca yanıma sokuldu ve bana Zara meydanı nerede diye sordu ben de amcacığım gel tarif edeyim dedim köşeye kadar birlikte ilerledik ilerlerken bana 39 tane evladım var dedi biri mekke-i mükerreme'de bir işte şurada burada diye saymaya başladı böyle aklıma türlü tuhaf şeyler geldi tabii yani Hızır olma ihtimali de ihtimallerden biriydi ama çok da önemsemedim o an için tarif ettim tariften sonra birkaç adım ilerledikten sonra tekrardan adama gayri ihtiyar ı döndüm baktığımda kimse yoktu...🥺
ustam senin gözlerinde bozulmuş🤣

A21MEDLi

Admin
Hz.Hızır hangi parmağı unuttum,baş veya işaret parmağında birinin Kemiği yok,kemiksizdir...
Hızır a.s.bazı Cuma Namazını bizim burdaki Ulucamii de kıldığı söylenirdi..
Onu tanımak icin tokalaşın bi parmağında kemik yok,denirdi..

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Hz.Hızır hangi parmağı unuttum,baş veya işaret parmağında birinin Kemiği yok,kemiksizdir...
Hızır a.s.bazı Cuma Namazını bizim burdaki Ulucamii de kıldığı söylenirdi..
Onu tanımak icin tokalaşın bi parmağında kemik yok,denirdi..
o parmak başparmaktır inşallah. sağ başparmak. bende duymuştum onu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...