Şimal hk | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Şimal hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gıral

Vip Üye
parmak mevzusunu bende duymuştum
yanlız kemik olarakdeğil
elini sürdüğü taşta iz bırakırmış

TRUVA

Admin
Avucu yumruk şeklindeydi yumruğunu virüsten dolayı tiklar gibi birbirine değdirdik. Nedense arkasından elimi sıktı. Elimi çekmeden kulağıma eğildi. Karda yürümek zorunda değilsin. Yürümek zorunda kalırsan ben yanındayım dedi. Hâlâ düşünüyorum neydi nerden geldi. 40-50 yaşlarında sacları omuza kadar uzanıyor kafasında bere.

Kader25

Admin
Avucu yumruk şeklindeydi yumruğunu virüsten dolayı tiklar gibi birbirine değdirdik. Nedense arkasından elimi sıktı. Elimi çekmeden kulağıma eğildi. Karda yürümek zorunda değilsin. Yürümek zorunda kalırsan ben yanındayım dedi. Hâlâ düşünüyorum neydi nerden geldi. 40-50 yaşlarında sacları omuza kadar uzanıyor kafasında bere.
Bazı insanlara vesveseli derler.
Bana garip gelirdi, vesveseye kulak verip takılmak. 1 günde en az 5 kez gusül abdesti alan arkadaşım vardı. Vakit namazlarına aldığı üstüste abdest aldığından elinin derileri zedelenmiş arkadaşım da vardı. Bana basit gelirdi vesvese. Taki vesveseye düşene kadar. 3 ay gecem gündüzüm perişan oldu. Mesele uzun. Neticede size uğrayan birisi gibi bende birisi ile karşılaştım şehrin merkezinde kaldırımda. Hayat durdu o anda. Tüm esnaf dışarı çıktı, kaldırımda yürüyenler durdu. Herkes bize bakıyordu. Gözünün içine baktım, gözbebekleri yoktu. Yüzüne bakayım dedim, sanki gökdelene bakar gibi boynum enseme yapıştı. 3 kademeli dua etti bana.
Bu dualar vesilesi ile vesveseden kurtulduğumu 1 hafta sonra anlayabildim.🤣😞😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...