''sitenin Akıllıları'' | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ben diyorum
2 gündür niye
Kulağım çınlıyor
Hacivert abim benden bahsediyormuş
:D :p :D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sağ kulak çınlaması hayra, sol kulak çınlaması bayıra, her ikisinin çınlaması mevlam gayıra...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Dün araziye çubuk çekmeye gitmiştim daha önce bulduğum bir küp altını, gırala ben agacın kovuğuna başımı sokuyom sen bu bi küp altunu ben görmeden biyere sahla bu çubuhlarlan nası buluyam gör,, dedim ve başımı sohdum govuğa, anam.!! anam.!! anam.!!? eşsek arısının yuvasıymış..!!! ula gardaş meğer ben neymisem bi munzur dağı bi keşis dağı bi çimen dağı yapmışam haberim yoh.. eyle bi gendime geldimki gıralın deredeki cücük resimlerine gafamı vuruyam gıralın sesi uzahdan geliy hacabi küpü gömdüm gelde bul nerdeseeenn...
Bi hallı yuharı çıhdım çekdim çubuhları anaaa... tık yok oyannı fıriklendim bu yannı fıriklendim yoh yoh... Dünden belli yalvarıyam nereye gömdün küpümü deyyem sölemiy... yaw.
Hacabi walla hatırlamıyam ahlıma gelmiy bülisen bende alzaymır var deyiy duriy ben neydim aşindi...:(

gıral

Vip Üye
Dün araziye çubuk çekmeye gitmiştim daha önce bulduğum bir küp altını, gırala ben agacın kovuğuna başımı sokuyom sen bu bi küp altunu ben görmeden biyere sahla bu çubuhlarlan nası buluyam gör,, dedim ve başımı sohdum govuğa, anam.!! anam.!! anam.!!? eşsek arısının yuvasıymış..!!! ula gardaş meğer ben neymisem bi munzur dağı bi keşis dağı bi çimen dağı yapmışam haberim yoh.. eyle bi gendime geldimki gıralın deredeki cücük resimlerine gafamı vuruyam gıralın sesi uzahdan geliy hacabi küpü gömdüm gelde bul nerdeseeenn...
Bi hallı yuharı çıhdım çekdim çubuhları anaaa... tık yok oyannı fıriklendim bu yannı fıriklendim yoh yoh... Dünden belli yalvarıyam nereye gömdün küpümü deyyem sölemiy... yaw.
Hacabi walla hatırlamıyam ahlıma gelmiy bülisen bende alzaymır var deyiy duriy ben neydim aşindi...:(
Usta geçengün araziye gittim
Nebitane işarete baktım nebiyere çubuktuttum yohsabenmi alzymır oldum

Bu aliveli44 beni herşeyden souttu hacıabi:(

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
:D Abi ben sana dedim
Bulur mulursan getir altınları bana teslim et
Sen kediye çiğer teslim etmişsin
:D
Usta geçengün araziye gittim
Nebitane işarete baktım nebiyere çubuktuttum yohsabenmi alzymır oldum

Bu aliveli44 beni herşeyden souttu hacıabi:(

Şanslısın gralim
Sadece sovumuşsun

gıral

Vip Üye
Yaw usta küpün lafımıolur:D

Benim yerler negüneduruyor
Heryer küpdolu çilçil altındolu :D
Senin çıbıhlarında işyoh
Cücükleride rüştü bulamıy :D
Ben neyapım sizi şimdi:D debana
Hanginizi hanginize vuram :D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yaw usta küpün lafımıolur:D

Benim yerler negüneduruyor
Heryer küpdolu çilçil altındolu :D
Senin çıbıhlarında işyoh
Cücükleride rüştü bulamıy :D
Ben neyapım sizi şimdi:D debana
Hanginizi hanginize vuram :D

Bah bah bah... Şindide tavuhcuyla aramıza fitne sohıy...:eek::eek::eek:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Selamunaleykum. güzel muhabbet galiba bende alizaymiringen.oldum.muhabbetiniz bol olsun.Saygılar

Ahaaa...
Bi alzaymır daha...
Elinde gazma kazıya gider bizimki gazmayla keklik avlama derdine düşer gazmanın demirini omuzuna dayayıp tüfek tutar gibi tutup ateş eder kekliklerin bir çoğu gülmekten bayılır tevfik ustamızda define avından eli boş dönmez gayrı...