''sitenin Akıllıları'' | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
basbakan ABD ziyaretinde Obamayla sohbet ederken, laf dönmüş dolaşmış, genetiği değiştirilmiş organizma teknolojisine gelmiş; Obama gururla, Bu konuda öyle ilerledik ki, neredeyse ölüyü bile diriltebilecek hale geldik demiş... Bizimki altta kalır mı, Bizim çalışmalarımız da müspet neticeler vermeye başladı demiş, Biz de DNAlarında oynayarak, 100 metreyi 3 saniyede koşan sporcular yetiştirebiliyoruz artık!

Gel zaman git zaman, Obama iadeyi ziyarete gelmiş, 100 metreyi 3 saniyede koşanla görmek istemiş... Bizimkini ter basmış tabii, napacağız, rezil olduk demeye başlamış... Ki, o sırada cingöz bir danışman devreye girmiş, Sıkmayın canınızı efendim demiş, Hazır bugün 10 Kasım... Obamayı Anıtkabire götürelim, Atatürkü diriltmesini isteyelim... Diriltemezse dünyaya rezil olur, diriltirse, siz zaten 100 metreyi 3 saniyede koşarsınız!

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Başarılı bir Türk aşçı, siz onu çook iyi tanıyorsunuz.. bir luks otele transfer edilir.
diger aşçılara bazı tarifler öğretmesi gerekmektedir. geçerler ocağın
başına, bizimki başlar: - bir tutam maydonoz, bir tutam karabiber,yetecek kadar su
fransiz dayanamaz sorar: - İsmail ustam bunlarin bir ölçüsü yok mu?
bizimki terslenir:
- ben ne diyorum? bir tutam olacak demedim mi?

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili Güzin abla ben 60 ına merdiven dayamış elleri gazma sallamaktan daş kibi olmuş bir adamım.. internette
kendime yeni bir arkadaş edindim.
Onu çok seviyorum has bi adam.
Oda beni seviyormuş.
Bana seni bizim ekiple tanıştırıcam hemde elimde çooh degerli mallar var dedi.
Buna çok sevindim yanıma bi gaç bin dolar para aldım gitdim.
Beni evlerine davet etti.
Ekiple tanıştırmak için.
Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu.
Bana birazdan gelirler dedi.
Onları beklerken birer kola içelim dedi.
Bende olur dedim.
kolamızı içerken arkadaşım birden uyumaya başladı.
Güzin abla sence arkadaşımın hastalığı ne olabilir?
GÜZİN ABLANIN CEVABI :
- Mirkutcuğum seni anan Kadir gecesi doğurmuş.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mavran ile Mirkut, İstanbul'da minibüsle bir yere gidiyorlarmış...
Şoför "Levent, Fatih, Eyüp" diyormuş.
Mirkut sıkılmış ve Mavrana:
"Ula Mavran, ne zaman ineceuk?" demiş.
Mavranda de demiş ki:
"Çatlama ula, ismimuz okunsun ineruk!"

wolf_52

Kullanıcı
ZALIM RÜŞDÜ....
abibenhorozum.jpg

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Malatyalının iti vefat etmiş, ilan vermek için reklam ajansını aramış.
-"Rex öldü Allah rahmet eylesin" ilanı vermek istiyorum demiş. Karşı taraf;
-amca bu çok kısa oldu 3 kelime daha ekleyebilirsin merak etme aynı ücrete der.Malatyalı ücretten emin olduktan sonra ekleme yaptırır.
-"SATILIK DEDEKTÖR VAR".
:p:D:D:D:p
Aklıma gelmişken
Satış konumu güncelliyeyim
Gel vatandaş gelll

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hak vaki olur ve bizim kafadarlar ölür ve cennetin kapısına gelirler..... cennetin kapısındaki melek onlara der ki:
- Burada tek kural var, ördekleri ezmeyeceksiniz.... Bizim sitenin akıllıları bir şey anlamaz ama cennete bir girerler ki, her taraf ördeklerle dolu adım atacak yer yok.... ikizceli yanlışlıkla bir ördeğin üstüne basar, anında bir melek gelir, yanında da görüp görebileceğiniz en çirkin kadın....melek adama der ki:
- Sen ördeklerden birini ezdin, ceza olarak bu kadınla seni sonsuza kadar birbirinize bağlıyorum... ve melek onları zincirle birbirlerine bağladıktan sonra gider. İkinci gün sitenin en akıllı gerisi hacivertte yanlışlıkla bir ördeğe basar.Hemen melek çok çirkin bir kadınla gelir ve zincirle ikisini birbirine haciverttin bütün çırpınış ve yalvarmalarına rağmen bağlar.Üçüncü akıllı tek başına kalır.Arkadaşlarının başına geleni gördüğü için, ördeklere basmadan etrafı dolaşmaya başlar.Aylar geçer ve rüştü tek bir ördeği ezmemiştir...Bir gün bakar ki melek ona doğru geliyor,yanında da son derece güzel bir kadın.Melek hiçbir şey söylemeden Rüştüyü bu kadınla birbirlerine zincirler ve gider. Rüştü bu işe çok şaşırır ama çok da sevinir:
- Bunu hakkedecek ne yaptım acaba der..... Kadın cevap verir:
- Seni bilmem ama ben bugün bir ördek ezdim....:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Hacivertin askerlik anılarından.. Hacivert, levazim basçavusuna yakınır :-Basçavusum, bize yemekte ördek böregi vverdiler. Yemin ederim ki, içinde bir gram bile ördek eti yoktu... O halde? diye yanitlar basçavus...Seen hiç asker bisküvisi yedin mi?-Sey...yani evet, basçavusum. -Içinden hiç asker çıktımı, ulan! :(

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
İki tane çiftçi; biri Malatyalı biri Erzincanlı, sohbet ediyorlarmış; bu arada haliyle zenginlikleriyle övünüyorlar.. Malatyalı başlamış :
- "Bizim orda sabah güneş doğmadan biniyoruz arabaya, akşam oluyo biz hala çiftliğin öteki ucuna yetişemiyoz" demiş... Erzincanlı bu cinliği üstündedir tabii ama dostunu fazla üzmekte istemez...
-Yav bizim de vardı öyle eski bi arabamız, ama geçenlerde satıp yeni modelini aldık...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Haşin definecilerden malatya serdarının mezarını bile yedi kat yerin dibinde bulup soyan zenginliği dillere destan bütün yatırımlarını tavuk cücüğüne it eniğine yatıran ünlü iş adamı nın bir gün olmadık yerinde bir çiban çıkar ve durum çok mu çok vahimdir
Turkiyede hangi doktora gitse aldigi cevap,
"Kökünden kesilmesi lazım. Yoksa ölürsünüz!" olur.
Arkadaslari Fransayi onerirler. Gider, basvurmadigi doktor kalmaz. Cevap aynidir. Amerika' ya gider. Cevap degismez. Cok kizar.
Bir zenci doktor, adama acir,
"Kimseye soyleme, Afrikada bizim kabilenin buyucusu hacivert dedemdir,sana yardimci olabilir" der adresi tarif eder.
Adamcagiz, Afrika' ya gider. Kabileyi ve Buyucu dedeyi bin bir guclukle bulur.
Utanarak buyucu dedeye,
"Bütün doktorlar bu serçe parmağınızın kökünden hemen kesilmesi lazim.Yoksa yakinda ölürsünüz dediler" diye üzüntü icinde derdini anlatir.
Büyücü dede muayene eder ve kendinden emin bir sekilde güler,
"Korkma! Tam zamaninda beni buldun!"
Hemen bitkilerden at fışkısından it dışkısından bir merhem yapar. Guzelce surer, sarar.
"Her aksam bana gel, 7 aksam merhem surmemiz lazim" der.
Adamımız sevincle ayrilir. Her aksam gelir, merhem surulur, 7.gün aksam yine merhem sürülür. Tedavinin iyi gittiginden emin ve mutlu bir sekilde, cok az konusan büyücüye sorar,
"Nasil kesilmesinden kurtuluyor muyum?"
Büyücü agir agir basini sallar. Cubugundan emin bir eda ile duman ceker. Dumani magrur bir eda ile uflerken,
"Yok artik kesmek. Yarin gece Ay dogarken kendiliginden düşmek.":p:D(kahkaha)