Sizce Kapakmi Arkadaşlar Görüşlerinizi Alabilirmiyim | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Kapakmi Arkadaşlar Görüşlerinizi Alabilirmiyim

HarbiDefine

Kullanıcı
HARBİCİ USTAM DEDİĞİNİZ GİBİ KUZEYBATIDAKİ BÖLGEYİ DE ZİYARET ETTİM BUNUNLA VE BAŞKA İLGİNÇ OBJELERLE KARŞILAŞTIM Bİ ÇOK KAYA VARDI FAKAT HEPSİNİ GEZEMEDİM FOTOĞRAFLAYABİLDİKLERİMİ TEK TEK PAYLAŞACAĞIM

BU ARKA KISMI

BUDA BÜYÜK KISMIN TAM ÜSTÜNDE

HarbiDefine

Kullanıcı
FARKLI Bİ KAYADA YİNE KOLTUK TAŞI OLARAK DÜŞÜNDÜĞÜM VEYA BENZETTİĞİM KAYA VE OTURULDUĞUNDA GÖZÜKEN KISIM

HarbiDefine

Kullanıcı
EVET ARKADAŞLAR SON OLARAK YİNE AYNI BÖLGEDE DİKKATİMİ ÇEKEN FARKLI GÖRÜNTÜLER İLK ÜÇ FOTOĞRAF YAN YANA DİĞERİ FARKLI BİYERDE SONUNCU MUHTEMELEN DOĞAL AMA YİNEDE PAYLAŞMAK İSTEDİM

HarbiDefine

Kullanıcı
SAYGI DEĞER USTALARIM SEVGİLİ ARKADAŞLARIM KIYMETLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM HAYIRLI GÜNLER

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
enerjini, artık paylaşıma değil tespite vermelisin.
çok ciddi mana da mezar odaları mevcut. geniş bir alanın bu amaç için kullanılmış olduğu görülüyor. dikkatini birine çekmenin de bir anlamı yok. her biri diğerinden bağımsız .
noksansız bir boşluk tespiti,gizemlerini bir bir öğrenmeni sağlar. işçiliklerinin de,dış görünüm değerinde ciddi olduğunu düşünmelisin. sağlıcakla.

HarbiDefine

Kullanıcı
enerjini, artık paylaşıma değil tespite vermelisin.
çok ciddi mana da mezar odaları mevcut. geniş bir alanın bu amaç için kullanılmış olduğu görülüyor. dikkatini birine çekmenin de bir anlamı yok. her biri diğerinden bağımsız .
noksansız bir boşluk tespiti,gizemlerini bir bir öğrenmeni sağlar. işçiliklerinin de,dış görünüm değerinde ciddi olduğunu düşünmelisin. sağlıcakla.
Anladım ustam en yakın zamanda boşluk tespiti için harcıycam enerjimi hakkımızda hayırlısı olur inşallah bütün bulgular mezarı işaret ediyor diyosunuz doğrumudur ben özellikle kaplumbağaya benzeyen figürü merak ediyorum

HarbiDefine

Kullanıcı
HARBİCİ USTAM SENİN TAVSİYENLE GİTTİM BEN BU YÖNE MÜSAİT Bİ ZAMANDA BAKIP YORUMLAYABİLİRMİSİN LÜTFEN

karanar

Kullanıcı

ustalarım en güzel yorumları yapmış zaten, ellerine sağlık hepsinin. olası ihtimallerden birini de yukarıda işaretlemeye çalıştım. mağara girişi işareti eğer bir damla işareti değilse ve 100 metreye kadar olan bir sulu/kuru dereyi göstermiyorsa, hemen alt tarafındaki girişi gösteriyor olabilir.zaten oymanın altındaki yön işaretleri; kanal girişinin hemen çarpı işaretinin oralarda olduğunu gösteriyor.bu teoriyi; genelde zemin altı mezar odalarının üstünde görmeye alışık olduğumuz yağmur olukları da destekler mahiyette sanki.

tukarıdaki resim özellikle dikkatimi çekti.buna benzer birkaç yeri, orta doğu ülkerinde yapılan bir kaç kazıda görmüştüm (internetten Tabii :) )işaretli alanı kazıyorlar 2 metre kadar ve hemen sağda ya da solda giriş kapısını buluyorlar.

en güzel olan kısmıda bence bu.yerli kayanın üzeri (karataş) kireç kayaları ile örtülmüş ve giriş saklanmış. ve hiç el değmemiş olduğu da dikkat yazdığım kısımda belli. kırmızı ile işaretlenmiş kanal işareti, kayalar oraya dizildikten sonra kazılmış ve hala aynı hizada, yani eğer o kayalar devrilmiş ya da yuvarlanmış olsaydı, o kanalın aynı hizaya gelmesi kim bilir milyonda kaç ihtimal olurdu.
hayırlı olsun inşaallah.

HarbiDefine

Kullanıcı

ustalarım en güzel yorumları yapmış zaten, ellerine sağlık hepsinin. olası ihtimallerden birini de yukarıda işaretlemeye çalıştım. mağara girişi işareti eğer bir damla işareti değilse ve 100 metreye kadar olan bir sulu/kuru dereyi göstermiyorsa, hemen alt tarafındaki girişi gösteriyor olabilir.zaten oymanın altındaki yön işaretleri; kanal girişinin hemen çarpı işaretinin oralarda olduğunu gösteriyor.bu teoriyi; genelde zemin altı mezar odalarının üstünde görmeye alışık olduğumuz yağmur olukları da destekler mahiyette sanki.

tukarıdaki resim özellikle dikkatimi çekti.buna benzer birkaç yeri, orta doğu ülkerinde yapılan bir kaç kazıda görmüştüm (internetten Tabii :) )işaretli alanı kazıyorlar 2 metre kadar ve hemen sağda ya da solda giriş kapısını buluyorlar.

en güzel olan kısmıda bence bu.yerli kayanın üzeri (karataş) kireç kayaları ile örtülmüş ve giriş saklanmış. ve hiç el değmemiş olduğu da dikkat yazdığım kısımda belli. kırmızı ile işaretlenmiş kanal işareti, kayalar oraya dizildikten sonra kazılmış ve hala aynı hizada, yani eğer o kayalar devrilmiş ya da yuvarlanmış olsaydı, o kanalın aynı hizaya gelmesi kim bilir milyonda kaç ihtimal olurdu.
hayırlı olsun inşaallah.
Güzel ve değerli yorumların için teşekkür ederim ustam Allah razı olsun son yorumladığınız fotoğraf gerçekten bendede hayranlık uyandırdı o zamanki teknelojiyle koca koca kayaları iskambil kağıdı gibi dizmişler :) acemi düşüncemle diyorumki bu kadar uğraş varsa eğer içeride neler var neler :) ama ustam bu kayalar nasıl olurda çekilir altında kalmanın korkusu bile yeterde artar :)

karanar

Kullanıcı
izin aldıktan sonra zor olmaz. JCB bunları helva gibi kaldırır atar. yok olmadı manila taktın mı düşecek gibi duruyor zaten.