Son Günlerdeki Sitedeki Kasılmalar | Define işaretleri ve anlamları

Son Günlerdeki Sitedeki Kasılmalar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,
bu sorunu birkaç kişiden daha duydum,
özellikle kasma yaşanan sayfalar varmı , genelmi ?
şunu dıyebılırımkı ne cepten girerken nede pc den gırerken hıcbır kasmaya rastlamıyorum.
fotograflı işaretler bölümüne sitemiz harıcı resım yukleme yapılırsa, diğer tarafın sunucusunu cekerken, kasma olur, onun dısında baska nerelerde sıkıntı oluyor.
bu sorunu yasayan baskaları varsa,lütfen bildirsin.
veya hayır ben cok rahat gırıyorum hıc kasma yok dıyen varsa, onlarıda bıleyım lutfen,
ve mumkunse yanıt verenler hangi tarayıcıyı kullandıgını yazıversin.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Crome ve monzilla kullanıyorum
Hiç bir sayfada kasma görmüyorum
Sorun yok

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
zebun ustam sunucu log larında herhengı bır sıkıntı yok, kasma olayını ben şahsen yasamıyorum. tarayıcı sormamdaki sebep çerezlerin dolu olma ihtimaline karşı idi.
log lar ile alakalı bir problem gorunmuyor, kısacası forumda kasmaya sebep olacak bir uygulama kurulu degıl.
test sonuçlarıda oldukca hızlı gorunuyor.
şuan itibari şikatet yaşayan varsa yazsın lütfen.

Meltun

Kullanıcı
Günlük siteye her girişimde ve yaptığım yorumlar' da
1-Yorumlara +alıntı eklemesi yapılamıyor. Daha önce otomatikman ekleniyordu"
2-Yazmış olduklarım sahife değişene kadar cevap bölümünde sabit kalıyor. "Daha önce otomatik olarak siliniyordu" şu an ikinci yorumu yapmak için kendim siliyorum.
3-Ayrıntılı düzenlemede de aynı sorunlarla karşılaşıyorum.

Eğer bu konumlar sitede ki kasıntı ile alakalı ise bende mevcut bu yazdıklarımı geriye dönük izlenebilirse bu üç maddenin cevap bölümünde donuk olarak kaldığını görebilirsiniz.Saygılarımla

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sevgili @Meltun ustam
Bu tür durumlarda şu an benim size yapmış olduğum
Etiketlemeyi @BoZKurT ustam için lütfen kullanın
@BoZKurT ustam daha çabuk haberdar olur ve
Daha çabuk müdahale eder
Ancak şu an ustamızın PC çökmüş durumda
Cepten giriyor
En kısa sürede sıkıntı ile ilgilenir
Anlayış göstermenizi rica ediyorum

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Günlük siteye her girişimde ve yaptığım yorumlar' da
1-Yorumlara +alıntı eklemesi yapılamıyor. Daha önce otomatikman ekleniyordu"
2-Yazmış olduklarım sahife değişene kadar cevap bölümünde sabit kalıyor. "Daha önce otomatik olarak siliniyordu" şu an ikinci yorumu yapmak için kendim siliyorum.
3-Ayrıntılı düzenlemede de aynı sorunlarla karşılaşıyorum.

Eğer bu konumlar sitede ki kasıntı ile alakalı ise bende mevcut bu yazdıklarımı geriye dönük izlenebilirse bu üç maddenin cevap bölümünde donuk olarak kaldığını görebilirsiniz.Saygılarımla

merhaba ustam,
görüldüğü üzere alıntı çalışıyor,
ve 2 ve 3 nolu şikayetınız ise duzenlı olarak çalışlan bır uygulamadır.
silik olarak duruyor dedıgınız olay ise şudur,
siz yazıyı yazmaya başlayınca orada bır uyarı cıkar otomatık kayıt yapılıyor dıye, bu uyarı cıkınca yazınız kayıt edılır,yanlışlıkla sayfdan falan cıkarsanız gerı geldıgınızde yazdıgınız yorum kaybolmasın dıye.
demekkı siz yazıp yazıp yorum yazmaktan vazgecıyorsunuz.
eger yorum yazmaktan vazgecersenız sayfayı terk ederken yorumu silip cıkmalısınız.
ayrıntılı düzenleme durumunada baktım.
bır problem gorunmuyor.
ve sayfa kasması dedıgınız olayı ben cep telefonunda bile yasamıyorum, sızın kasılmalar nasıl oluyor, ayrıntı veırmısınız.

Meltun

Kullanıcı
Sn;BozkurT
Yazınızı ekleme yapıyorum. Alıntıyı seçtim ve ekle dedim. Sağ üst köşede ekleme olayının yapılmakta olduğunu gösterir Kur sör çalışmaya başladı. Alıntıyı ekle dedim.Ekleme işleminin bitmesi gerekiyor iken halen bitmedi eklenemedi. "Daha önce alıntıları ekle dediğimizde anında eklentiyi yazımız üstünde görebiliyorduk. " 2 ve 3 no lu konumlara gelince evet bahsettiğiniz gibi yarım bırakılan yazım işlerinde bilhassa uzun cevabi yazılarda faydasını gördüğümüz bir uygulama sahifeyi terk etsek bile dönüşte kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Ancak bu işlem cevapla dediğimiz anda cevabımızı görüyor sona eriyor idi, cevabımızda düzenlenmesi gereken noktaları düzenleyecek kadar da düzenleme için zamanımız vardı halen alıntı yapılamamış durumdadır. Cevapla dedikten sonra ise ancak sahifeyi terk edersem yazdıklarımı +alıntısız olarak görebiliyorum ve bahsettiğiniz üzere yazı yarım kalmış gibi sönük şekilde beklemede kalmakta Bu durumda alıntı ekle cevapla ve düzenle konumlarının bende anınıda seri bir şekilde çalışmadığını görmekteyim.Cevapla dediğimde de durum aynen devam etmektedir.Saygılarımla