Super Mineral,,zeolit,,, | Define işaretleri ve anlamları

Super Mineral,,zeolit,,,

ersan

Admin
--merhaba ustalarim bu zeolit minerali sizlere basetyim ,,bentonot ,,mineralinden 10 kat ta guclu ve cubuklara mierale cekim verdirmeyen bir mineral cesiti .
,,,,,persiglas ,,4 mm boru icine karisimli koydumu bu basetim boru minerali gurmez
bu zeolit hamurunu .
10 gr --zeolit
1 gr--dioderm,,,,seyil yilacinlan,,,
karistirin ve sag elinize tutacak olan cubunm icini doldudurun.
sol elinizdeki cubuk iki tarafida hava almayacak sekilde kaptilir.
bastan pirinc cubuklarlan bir bakin cekim aldiniz yere
ondan sonra bu basetim zeolit cubuklarlanda bir bakin bak ordaki mineralse cekim vermez cubuklar eyer metal varsa tepki verir ve,,,X,,oluyor cubuklar.
bu zeolitin yer altindaki mineralin yaydi ,,gazi,,dadiyor ve buylece mineraldeki parazit sinyaler daldindan cubuklar minerale tepki vermiyor nekadarda guclu minerali yerde olsaniz tepki vermezler basetim gibi yapilirsa bu cubuklar.
------sindik te az bir basedelim bu,,,,ZEOLIT---mineralinden.
Klinoptilolit% 86 zeolit tozu% 100 doğal yüksek. Mineral Beli Plast kökeni garantilidir.
Mineral saf formda kullanılabilir, aktive edilecek 200 ° 'de 2 saat süre ile gerekli termal tedavidir.

SÜPER zeolit minerali
Zeolit, çoğunlukla, alüminyum, silikon ve oksijen oluşan, gözenekli bir mineral beyazdır. Moleküler bir elek sayesinde son derece geniş ve çeşitli uygulama. Zeolit etkinlik ve seçiciliğe sahip alüminyum atomlarının dağılımına ve kafes gözeneklerin boyutuna bağlıdır. Doğal zeolitlerin tahıllar milimetrelik ise, sadece bir kaç mikrometre - sentetik olarak çeşitlerde tane büyüklüğü birkaç kez daha küçüktür.

TEMEL ÖZELLİKLER:
Zeolit molekülün belirli bir boyutu olan bir maddeyi tutan bir elek, temsil eder, ve diğerleri atlar. Bunların iyonları ve bulundukları ürünün iyonlar arasında, başka bir ortam, özellikle de sıvıların zeolitlerin düşme üzerine, bir aktif iyon değişimini başlatır. Bu yapının o zeolitlerin eşsiz özelliklerini verir:

kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum yüksek katyon değişim kapasitesi -çok;
Amonyum ve bazı organik bileşikler -Yüksek sorpsiyon özellikleri;
-absorbtsiya gibi sezyum 134, Sezyum 137, stronsiyum 90 gibi radyoaktif elementler için;
-absorbtsiya ağır metallere karşı - vs kurşun, çinko, krom,.;
Moleküler elek ilkesi ile gazların ayrılması becerisi;
Gazları kurumaya yeteneği.

sfm

Kullanıcı
arkadaş çok güzel bir konu açmış ama ilgi görmemiş . arkadaşlar, işaretler defineciye bir yere götürmez.defineciye böyle bilgiler sonuca gitmeye, hatta uçurmaya ,yeterli olur.ölçü alınamayan işaret neye yarar.minerala takılan ölçü neye yarar.arkadaşlar gücenmeyin ama.bu duyarsızlıkla aranızda mutlu sona gidecek pek az kişi olduğunu düşünüyorum.ersan kardeş bu konuyu biraz daha açarmısın bu zeolit nerden bulunur

ersan

Admin
ustam 4 mm boru derken hangi metalden olacak.birde zeolit i nerden temin edebiliriz
ustam basetim boru ,,metal deyil,,
persiglass---plastik boru
camdan yine olsa ta cok bilem iyi .
ustalarim bu basetim cubuk en guzel elektronik devre cubundan
100 kat ta guzel ise yarar minerali yerlerde bir yapin ve deneyin bir elektronik devre cubuk sisteminlen burda basetim cubuklari ozaman gureceniz ,,kac bin tl lik ,,cubuk sistemleri biri ise yaramaz bu cubuklarin yanlarinda.

ersan

Admin
arkadaş çok güzel bir konu açmış ama ilgi görmemiş . arkadaşlar, işaretler defineciye bir yere götürmez.defineciye böyle bilgiler sonuca gitmeye, hatta uçurmaya ,yeterli olur.ölçü alınamayan işaret neye yarar.minerala takılan ölçü neye yarar.arkadaşlar gücenmeyin ama.bu duyarsızlıkla aranızda mutlu sona gidecek pek az kişi olduğunu düşünüyorum.ersan kardeş bu konuyu biraz daha açarmısın bu zeolit nerden bulunur
ustam bu basetin suzlerin cok dogru .
bu cubuk sistemlerin ,,defineci arkadaslarin guzudur.
arkadaslar guzel cubuk kulanamasalar hayat boyunca bosa kazarlar .
isarete anayan 100lerce arkadaslarim var uzman isaretciler ta bir yerden bir sey bulduklari yok nedense cubuk yurudemiyorlar.

erenler

Kullanıcı
--merhaba ustalarim bu zeolit minerali sizlere basetyim ,,bentonot ,,mineralinden 10 kat ta guclu ve cubuklara mierale cekim verdirmeyen bir mineral cesiti .
,,,,,persiglas ,,4 mm boru icine karisimli koydumu bu basetim boru minerali gurmez
bu zeolit hamurunu .
10 gr --zeolit
1 gr--dioderm,,,,seyil yilacinlan,,,
karistirin ve sag elinize tutacak olan cubunm icini doldudurun.
sol elinizdeki cubuk iki tarafida hava almayacak sekilde kaptilir.
bastan pirinc cubuklarlan bir bakin cekim aldiniz yere
ondan sonra bu basetim zeolit cubuklarlanda bir bakin bak ordaki mineralse cekim vermez cubuklar eyer metal varsa tepki verir ve,,,X,,oluyor cubuklar.
bu zeolitin yer altindaki mineralin yaydi ,,gazi,,dadiyor ve buylece mineraldeki parazit sinyaler daldindan cubuklar minerale tepki vermiyor nekadarda guclu minerali yerde olsaniz tepki vermezler basetim gibi yapilirsa bu cubuklar.
------sindik te az bir basedelim bu,,,,ZEOLIT---mineralinden.
Klinoptilolit% 86 zeolit tozu% 100 doğal yüksek. Mineral Beli Plast kökeni garantilidir.
Mineral saf formda kullanılabilir, aktive edilecek 200 ° 'de 2 saat süre ile gerekli termal tedavidir.

SÜPER zeolit minerali
Zeolit, çoğunlukla, alüminyum, silikon ve oksijen oluşan, gözenekli bir mineral beyazdır. Moleküler bir elek sayesinde son derece geniş ve çeşitli uygulama. Zeolit etkinlik ve seçiciliğe sahip alüminyum atomlarının dağılımına ve kafes gözeneklerin boyutuna bağlıdır. Doğal zeolitlerin tahıllar milimetrelik ise, sadece bir kaç mikrometre - sentetik olarak çeşitlerde tane büyüklüğü birkaç kez daha küçüktür.

TEMEL ÖZELLİKLER:
Zeolit molekülün belirli bir boyutu olan bir maddeyi tutan bir elek, temsil eder, ve diğerleri atlar. Bunların iyonları ve bulundukları ürünün iyonlar arasında, başka bir ortam, özellikle de sıvıların zeolitlerin düşme üzerine, bir aktif iyon değişimini başlatır. Bu yapının o zeolitlerin eşsiz özelliklerini verir:

kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum yüksek katyon değişim kapasitesi -çok;
Amonyum ve bazı organik bileşikler -Yüksek sorpsiyon özellikleri;
-absorbtsiya gibi sezyum 134, Sezyum 137, stronsiyum 90 gibi radyoaktif elementler için;
-absorbtsiya ağır metallere karşı - vs kurşun, çinko, krom,.;
Moleküler elek ilkesi ile gazların ayrılması becerisi;
Gazları kurumaya yeteneği.

erenler

Kullanıcı
ersan usta senın tıtenyum dedığin çubuklara ne oldu hiç minaralı görmüyodu anı onlar var ken bu mınarale gerek varmı kı degerlıden baska bı şeye gıtmıyo demıştın ya onlarla çalışmıyonmu artık ustaa