Super Mineral,,zeolit,,, | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Super Mineral,,zeolit,,,

ertug

Kullanıcı
ersan ustam bu güzel bilgileri paylaştığın için allah razı olsun sormak istedediğm bu karşımı pirinç çubukta kullansak minarali elermi deneme yaptınmı saygılar

ersan

Admin
ersan usta senın tıtenyum dedığin çubuklara ne oldu hiç minaralı görmüyodu anı onlar var ken bu mınarale gerek varmı kı degerlıden baska bı şeye gıtmıyo demıştın ya onlarla çalışmıyonmu artık ustaa
bendeki ,,platiniyum,,cubuklarlan calisiyorum sade pirincleri ve gumus cubuklasrini da biraktim .
burda basetim mineral cubuklarinlan artik urasmayali 7-8 seneyi gecti

erenler

Kullanıcı
bendeki ,,platiniyum,,cubuklarlan calisiyorum sade pirincleri ve gumus cubuklasrini da biraktim .
burda basetim mineral cubuklarinlan artik urasmayali 7-8 seneyi gecti
anladım usta bende sandımkı hala minaralle uğraşıyosun çünkü yurd dışından hediye dediğin çubuklar eger anlattığın gbiyse bizim burda kullandığimız çubukların hepsi bı işe yaramaz gibi gelıyo bana artık usta yanlışmıyım

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Arkadaslar bu pleksiglas plastik cubugu nereden bulacagimizi bilen varmi sitelerde levha seklinde var

ersan

Admin
anladım usta bende sandımkı hala minaralle uğraşıyosun çünkü yurd dışından hediye dediğin çubuklar eger anlattığın gbiyse bizim burda kullandığimız çubukların hepsi bı işe yaramaz gibi gelıyo bana artık usta yanlışmıyım
ustam cok guzel iss guruyor basetim cubuklar minerali yerde.