Tanışma | Define işaretleri ve anlamları

Tanışma

öğrenenadam

Kullanıcı
Değerli ve kıymetli ustalarım ağabeylerim kardeşlerim aranıza katılmaktan mutluluk ve onur duydum. Bilgi birikimi yüksek öğretmeye hevesli ustaların olduğu bir forumda öğrenme isteği ve arzusunda olan biri olarak hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Gerçek olan sevgi,
hayatın olmazsa olmazı saygıdır,
saygıyı göstermeyen sevgiyi hak etmez.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Değerli ve kıymetli ustalarım ağabeylerim kardeşlerim aranıza katılmaktan mutluluk ve onur duydum. Bilgi birikimi yüksek öğretmeye hevesli ustaların olduğu bir forumda öğrenme isteği ve arzusunda olan biri olarak hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Gerçek olan sevgi,
Öncelikle foruma hoşgeldiniz.
Huzur içinde, bildiklerinize katkı yapacak ustalarımızın eski yazılarını okuyarak süreci kısaltabilirsiniz. İnşallah bilgi birikiminize katkımız olur.
İyi forumlar dileriz.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Mekanda cok kıymetli ustalarımız vardır
Öğrenmek isteyen arkadaşlar yazıları. Çok dikkatli okumalı bilgilerinize iyi forumlar dilerim teşekkür ediyorum

nik

USTA
Super Moderatör
Gerçek olan sevgi,
Öncelikle mekana hoşgeldiniz .
Değerli ustam inanki bu mekandaki dostluğu,kardeşliği ,saygı ve sevgiyi hiç bir sitede bulamazsınız.
Sizdeki bu saygı ve sevgiden dolayı bende sizi kardeş olarak kabul ettim.
Dediğiniz gibi hayatta en değerli hazine sevgidir.
Sevginin olmadığı yerden saygı olmaz saygının olmadığı yerde sevgi olmaz.
Değerli ustam bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ve hayat bir öğrenciliktır insan oğlu var olduğu ve ölünceye kadar hayattı öğrenmekle geçer .
Allah'ta kuluna öğrettiği kadarını bilir .
İlim kulun istediği kadar Allah verir ama imanıda Allah dilediğini kadar kuluna verir.
Sizi görmeden sevdim Allah da sizi ve tüm İslam aleminin sevsin amin inşallah.
Değerli ustam neden size bu kadar yazdım bilmiyorum içimden geldi.
Üstadlarımında dediği gibi tüm konuları özelikle sabit konuları okursanız bu da size büyük fayda sağlayacaktır.
Sitemizde çok değerli üstadlarmız var onların bilgilerinde faydalanabilisınız
Allah emanet olun.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Aleykûm Selâm. Siteye mekana aramıza yanımıza sağımıza yada solumuza değil başımızın üstüne gelmişsin. Gelen geldiğinde edebi ile gelir ama iki gram ama ölçüsüz bir edeple sınırsız bir saygı ile. Kim ne ile gelirse öylede gider. Bu sitede usta yok bunu belirteyim. Renkler görev paylaşımından ibarettir onuda bilir. Burada bir kırmızıda acemi olabilir bir sıradan siyah nickli üye de has usta olabilir. Ben şahsen geldiğimden beri ustayım demedim kimse de kendine ben ustayım demedi. Ama hepimiz elimizden geldiğince yardımcı olduk yada olmaya çalıştık. Size de İnş’ALLAH faydamız olur. Sabit konulara ve başlığı özel konulara ağırlık verin. Ben hariç bütün ustaların konularına önem verin. Benim usulüm şeklim işleyişim işlemim farklı. Kafanızı benle bulandırmayın zamanla anladıkça sorarsınız bende cevaplarım. Tekrardan aramıza katılmanıza sevindim. Normalde kimseye böyle kompozisyon yazmam lakin içimden geldi yazdım.
Normalde iki tane lisanslı delimiz var onlara dikkat edin 🙂🙂🙂🙂

Selametle İnş’ALLAH. 🙂🤚

Moderatör tarafında düzenlendi:

öğrenenadam

Kullanıcı
Çok kıymetli ustalarım ağabeylerim kardeşlerim inanın yazdığım tanışma yazısına bu kadar kısa sürede bu kadar cevabi yorum ve beğeni beni ziyadesiyle mutlu etti güzel dilekler ve dualar hepimiz için. İlgi ve alakanız için Allah hepinizden razı olsun, bilgi ve emeklerinizi boş çevirmesin. Kıymetli Roni ustam deli olmadan Veli olunmaz hele lisanslı iseler Veliğin sınır taşındalar demektir:):):). Saygı ve sevgiyle